×
Провайдери
Обладнання
Новини
Фото
Компанії
Форуми
Практика
Теорія
Залізо
Поділитися
Додати анонімно
Додати фото
Додати новину
Додати залізо
Муфта КС
стоїть уже 2 місяця)))
#fosc
#муфта
#киевстар
#київстар
#fiber optic
#оптоволокно
#оптика
Публікації за темою:
З часом все старіє й виглядає не дуже
Аргентина бутерброд
Це ж не муфта? правда?
магістральна муфта
Коли розмір має значення
більше
приховати
Чи довго пролежала, чи вода така
Муфта з Албанії
Файна муфта
Домашний интернет киевстар
Супер крутой провайдер
Домашний Интернет Киевстар
Такси Киевстар "бог в помощь" )
Хтось вважає, що кабель це корабельний канат
Укладання в двоповерховому боксі
Муфта на стовп плюс спіральні затискачі
Як так можна вирвати кабель з муфти
Мельбурн Австралія. Це лещата для муфти ?
СуперЕконом. Навіть без пляшки.
Провайдер (предположительно Kyivstar) відзначився в Кременчуці
Новорічна ялинка у fob
В пошуках світла
Це хтось погриз чи як?
Цікаве рішення з медіаконвертером
Триматися з останніх сил
здавалося б, що може піти не так
В пошуках сигналу
Як вилазить волокно з кабеля
Швидкий ремонт волокна на стовпах
Розбирати, чи одразу вогнемет?
Пора робити касети в формі трикутника
Там тільки волокно переварити, говорили вони. Будет нескладно, говорили вони.
Нащо в тих джунглях взагалі ОДФ?
Укладати волокно у fob то зайве
Тугенько, ввод в бокс
Укладання муфти топ
Сподіваюсь їм там зручно обслуговувати це
Треба більше кабелів
Австралія. Цікаве мабуть почнеться коли прийде фауна
Красота внутри. А снаружи как-то коротковато.
Перші кроки в життя зі спиртом
Перевірка на мідність ?
Це так і було чи згодом стало?
Що там з тентами, хлопці?
Не така вже й тоненька оптика, а все одно наскрізний отвір
І хто ж це зробив. Як це сталося. Загадка.
_Ex_
2012-08-10 10:36:00
))))))
VitalVas
2012-08-10 11:34:57
"хрусь-хрусь - инета нет, долбаный кс" (с)
XRuslen
2012-08-10 15:57:34
а ящики у конкурентов стоят.
hex@set
2012-08-11 00:40:58
Город?
Субчик
2012-08-11 13:30:56
не пойму, зачем было так тратится на сплайс-касеты ?
)))))))
hex@set
2012-08-12 16:11:25
Угу, неееепонятно....))
Учумелые ручки
2012-08-14 22:37:31
Мама моя - роди меня обратно
serverusko
2012-08-17 17:23:49
Це зроблено для того щоб знов виконати свій підряд!!!! 48*30=1440 грн.
boot
2012-08-22 22:28:21
Вова, це я так зрозумів в Калуші! А який саме будинок, а то щось я такого не зустрічав))
serverusko
2012-08-23 12:22:22
Молодіжна 3
Ви маєте увійти під своїм обліковим записом
Email
Password
Запам'ятати мене
Вхід
‹
›
×
)))))))
Ви маєте увійти під своїм обліковим записом