Pepsi
МаглыО Pepsi
- День народження 17.03.77
Информация
-
Пол
Мужчина
Посетители профиля
1 241 просмотр профиля
Pepsi's Achievements
Пролетал Мимо (1/9)
0
Репутація
-
Стійки є в наявності. Також можливий "барахол" даних стійок.
-
Продані усі. Наступна партія повинна бути під кінець року.
-
Є знову 2 акумулятори.
-
Є бухта "(UL)RLAFH 2x10 AWG (2x6mm/кв)" - ціна за 1м. - 15грн., або 2900грн. за бухту (200м.)
-
Залишилося 2шт.
-
http://www.monbat.com.ua/mvr_ru.html Продам нові акумулятори Monbat 12MVR180, абсолютно нові, ніде не використовувалися рік випуску "12.2012 - 04.2013" ціна 1700грн. за шт., усі разом буде дешевше. В наявності 4шт., можливо будуть ще. О5О373один55вісім
-
Вже немає.
-
Щоб щось радити необхідно дізнатися вимоги\цілі\завдання
-
"Блаженний, хто вірує"(с) Указываете реквизиты, сумму и деньги идут, как дети в школу. Но для начала жду извенений за обвинения в мошенничестве и подмене. Кстати Pepsi,Вы уж простите ,но Вы действительно обвинили человека в мошенничестве.Хотя этот факт не подтвердился, могли бы действительно извиниться и сказать сколько Вы потеряли.Человек компенсирует и все тема CLOSED.Зачем строить в данный момент из себя великомученика.Помойму вопрос разрешился. Ще раз повторюся, я звинуватив (і від своїх слів не відмовився) покупця у факті вивозу акумуляторів зі складу - це єдина причина створення даної теми, натомість покупець почав безпідставно звинувачувати мене у всіх "смертних гріхах". Скільки я втратив знає покупець, великомученика я з себе аж ніяк не "строїв" і не збираюся, висновки всі для себе зробили.
-
"Блаженний, хто вірує"(с) Указываете реквизиты, сумму и деньги идут, как дети в школу. Но для начала жду извенений за обвинения в мошенничестве и подмене. Почнемо з того, що реквізити я вже вказав і не сьогодні... Вибачте, але такої наглості я ще не бачив - щоб я ще вибачався за те, що акуми\товар вивозилися за межі складу перевізника і "блукали" хз. де 4дні? В підміні я не звинувачував (прочитайте уважно тему, мова йшла про підозру на підміну в контексті неможливості пересвідчитися на місці, що це ті акумулятори, що я відправив (про це прямо вказано в пості)), не показуйте себе в "гарному" світлі. Тепер стосовно Ваших (доречі абсолютно безпідставних) звинувачень у мій адрес - не виникає бажання вибачитися?
-
"Блаженний, хто вірує"(с)
-
Бачу, що цей форум також заражений "цікавими" трололо з шизофренічними нахилами По суті: 1. Акумулятори повністю робочі. 2. Ємність акумуляторів згідно вимірювань 108Аг. та 112Аг. відповідно. 3. Як не дивно, але завдяки даній темі "погані" акумулятори знайшли свого нового власника. З.І. Рішення про "право на життя" даної теми прийму на днях. Дякую всім за увагу і будьте обережні в своїх рішеннях\діяннях.
-
На складе перевозчика можно думать о чем угодно, даже о проверке при комнатной температуре. К сожалению реализовать это нет никакой возможности. Значит подобная проверка не имеет смысла вообще, и продавца вы банально кинули. Не намеренно конечно, но какая разница? По вашим измерениям(разрядка 27а в течении 5 минут) - емкость батареи составила порядка 1.5-2(!!) Ач вместо 120 расчетных - замерзшая батарея просто сдулась от большого тока. Насчет ненамеренного кидалова. Думаю надо принять к учету вот что. Когда продавец узнал от меня, что аккумуляторы будут подвергнуты проверке, он имел полное право наложить ограничения на условия и способ проверки. Ну, например, хотя-бы запретить проверку не при комнатной температуре. А так мне была предоставленна полная свобода действий. Неправильно обвинять меня в невыполнении требований, которые не были мне предъявлены. По-моему продавец ненамеренно кинул сам себя. (Это если предположить, что были отправлены исправные аккумуляторы) Таки мушу написати одну відповідь.... Я не думав, що такі речі купують ПОВНІ ПРОФАНИ, тепер буду знати. З.І. Якщо я чогось не знаю\вмію я не встидаюся спитати у тих людей, які "профі" у цих питаннях, а не звинувачую всіх і вся, що вони тупі, а я тут найрозумніший.
-
Всім доброго вечора! Відписувати на всі повідомлення немає ні часу ні бажання (особливо на повідомлення місцевих трололо), тепер по суті: 1. Акуми приїхали ті які відправляв. 2. Єдині пошкодження (зовнішні) - це підключення своїх "приборов для проверки" продавцем-брехунцем на "голі" клеми... 3. Акуми віддав на тестування, обіцяли на вівторок результати 4. З методу перевірки ємності "покупцем-спецІялістом", дійсно спеціалісти, м"яко кажучи посміялися, але сказали, що 90% акуми залишилися "живими", побачимо. 5. Для себе, з такої "науки", зробив висновок: -жодного продажу, будь-чого, без оплати "катання" вантажу туди-назад; -жодного продажу користувачам ресурсу, які зареєстровані +\- менше року по "наложці".
-
А я почитал бы еще отрывки из этой душесчипательной истории. Меня всегда радуют людишки, которые в погоне за 3 коп. не только открывают рты, сидя по уши в луже овнеца, но и пытаются обплевать окружающих (им-же). При этом уверяя друг-дружку, что вокруг все такие как они. От себя добавлю - не шлите транспортной компанией, которая не в состоянии приобрести и установить дешевенькие камеры для наблюдения за столом приема/выдачи. Ведь достаточно было бы с.б. глянуть архив, как все сомнения были бы развеяны, виновные наказаны, а потерпевшим выплачены компенсации. Мира и любви. Це Ви про кого "людишки за 3коп."? Ви, особисто, володієте інформацією про відеоспостереження у всіх відділеннях транспортних компаній по Україні? Я - ні, у моєму місті є відеоспостереження у (практично) всіх перевізників, про те, що у компанії "Інтайм" м.Козятин немає відеоспостереження я дізнався від його працівників під час обговорення даної ситуації. Жодних проблем з цим перевізником ніколи не було (як і з іншими) до цього випадку. Вам також миру та спокою.
