Перейти до

Slon_y

Маглы
  • Всього повідомлень

    39
  • Приєднався

  • Останній візит

Все, що було написано Slon_y

  1. Куплю блок живлення від 400 Ватт, 24 pin + 2x8 ....
  2. Блоки живлення там які не підскажите ?
  3. x5677 - 115$ x5687 - 125$
  4. Добрий день, не підкажете а вони на пряму підключуються чи повинен бути свіч ?
  5. Вам підійде любий хард >= 250гб, 7200 RPM, маю WD re3 500gb - 600 грн.
  6. Куплю RB951Ui-2HnD 1 шт.
  7. Якщо між офісами не має багато трафіку то свіч не має ніяйого змісту ставити, мікротік роутер прекрасно справиться і заодно буде нормальним роутером... а взагалі якщо є трохи лишніх грошей візьміть гібрід (мікротіки CRS серії) і буде Вам щастя... (після того як мануал прочитаєте пару раз).
  8. У Вас стояв роутер dir-100 а Ви дивитися в сторону свіча hp procurve 1810-8g це різні речі... Беріть якийсь мікротік з ним зможете зробити все що Вам потрібно (моделі RB2011....).
  9. Продам SSD 400gb RealSSD P400m - 400 дол. шт. в наявності 2 шт. нові запаковані.
  10. Куплю RB951G-2HnD
  11. Куплю N-Power Mega-Vision MEV-6000 ERT LT або щось подібне для зовн. АБ.
  12. Таке підійде ? http://local.com.ua/forum/topic/66120-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D0%BC-%D0%BF%D0%B0%D0%BC%D1%8F%D1%82%D1%8C-pc2-5300e-2-gb/
  13. Ще актуально ?
  14. память самсунг 4гб рс3-10600r-09-10 ecc - 25 $
  15. маю M393B5170EH1-CH9 до Вашаї підійде без проблем. 650 грн. шт.
  16. Slon_y

    Продам Витую пару медь

    4-х парка сколько стоит?
  17. КПВ-ВП 4х2х0,5, 305м(ЮТП ОК-НЕТ внутренняя) - 1300грн потрібно 1 шт. є внаявності?
  18. Кабель є в наявності ?
  19. Куплю UTP ok-net - 1 бухту.
  20. ціни на 4-Х ПАРНЫЙ ОК-НЕТ ?
  21. Власне куплю RG-59+2x0.75 - 200 м. (або щось аналогічне).
  22. Продам 3ware 9650SE-2LP - 15 дол. http://www.webconnexxion.com/3ware-9650se-2lp-bulk-raid-controller-2-port-intern.html
  23. По курсу, сьогодні в районі 30 був.
×
×
  • Створити нове...