Jump to content

sashko-ns

Muggles
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sashko-ns

  1. Лучше задай этот вопрос службам тех. поддержки разных брендов. Они тебе и железяку предложат и цену нарисуют. А вобще самое дешевое и качественное решение(на мой взгляд), это комп, хотя и в условии был пункт про его не использование, кстати, а в чём причина отказа от компа? P.S. Стояла немного сложнее задача с АДСЛ'ом(их было 2) но ни одно апаратное решение функционально не подошло.(только в несколько раз более дорогие чем комп)
  2. Поперше можна прокинути 100М до Укртелекома, а далi взяти канал досить дешево майже вiд любого провайдера, пiдключеного до UTC-IX. (http://www.ukrtelecom.ua/ua/tariff/additio...nternet/ipnode/) Ше треба якесь примiщення i бажано в центрi, бо там сходяться вci телекомунiкацii. 2 kvinta: Внутрiшнiй трафiк у нас безкоштовний. Тунель в нас вже один прокинутий на канаду так само можна прокинути мiж нами. P.S. Хтось брав трафiк у УарНет'а? Менi казали шо в них досить дешево i якiсно.
  3. Доречi є одна iдейка на рахунок широкого зовнішнього каналу. PS. Про створення колокейшену квікому варто подумати після перегрузки ділайновської циски на цьому та минулому тижні.
  4. Давно вже таке пропоную тiльки шось нiхто не ведеться. P.S. Мiж нами пiнг 1мс так шо можна подумати. Адмiнiстратор Ternet'y ми на Новому свiтi i Канадi
×
×
  • Create New...