Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано shokpel
-
Растояние подекуди є 150 м. Думаю взяти кабель на 8волокон і пустити з двох стрін будинку, а вкінці закольцевати. Добре я думаю?
-
По факту більшість так і стали провайдерами. О то то! Всі починали так, а дехто тут розказує казочки. З 10 чоловік на форумі знайдуться тільки 2, які поставляться з розумінням.
-
Модель яка? Фото можна?
-
Тему можна закривати.
-
Розслабтесь всі !!! Насправді в мене 20 клієнтів. я написав з запасом, бо хочу збільшувати базу клієнтів. это писец и дЭнег мабуть тоже 20 у.е. Дєнег я уже сказал сколько.
-
Розслабтесь всі !!! Насправді в мене 20 клієнтів. я написав з запасом, бо хочу збільшувати базу клієнтів.
-
Я не думав на перед, що може бути маштабніше. Кароче тут писати не потемі. Хто реально хоче помогти, той хай напише. Дякую.
-
)
-
Мікротік все тримає на собі, але вже починає захльобуватись.
-
Вибачайте але я ще в цьому не розуміюсь, тому питаю у вас. Маю 20 клієнтів в 9-ти поверховому будинку. Думаю поставити сервер і зробити білінгову систему. Задача така: Хочу вийти на новий рівень. Протягувати оптику з будинка на будинок по напрацьованій схемі провайдерів. Це схема типу FTTH - якщо я не помиляюсь. Хочу зараз розрахувати скільки для цього треба вкласти. Є 20 будиків. (всі рядом один від одного 100-150м.) 1. Який треба кабель? Напишіть модель цього кабеля. 2. Скільки волокон (щоб хватало на майбутнє)? Напишіть модель.3. Яке обладнання потібно? Поступово, що за чим йде. (наприклад оптика\медіаконвертер\свіч\вита пара). Напишіть модель цих свічів, конвертерів і т.д. Розпишіть якомога зрозуміло, подробно. Бюджет 4000$ Дуже вам дякую наперед.
-
Продам DDR3, DDR2, 4GB, 8GB Новые! Гарантия
тема ответил в AV-Audio пользователя shokpel в Обладнання
Intel PRO/1000 Сетевушек нету у вас?- 7 ответов
-
- Оперативная DDR3
- DDR2
-
(та 1 ще)
Теги:
-
Продам сервера и kомплекты Supermicro
тема ответил в Andrey_the_Beaver пользователя shokpel в Торгівля. Серверне обладнання
Мережеві карти маєте? Куплю оремо мережевц 1 гігабіт- 5 ответов
-
- supermicro
- xeon
-
(та 2 ще)
Теги:
-
надо сервак полностю.
- 3 ответа
-
- Intel Xeon
- Xeon
- (та 3 ще)
-
Куплю что то типа такого, кто может предложить? HP Proliant ML150 G5 Dell PowerEdge 2950 По х-кам: 2 и 4 ядра проц., 8 Гиг ОЗУ (с возможностью увеличить) 2шт. SAS Хардов по 140Гиг (или 4 по 73гига). Пишите в личку.
- 3 ответа
-
- Intel Xeon
- Xeon
- (та 3 ще)
-
Посоветуйте БС для клиентов на SXT Lite5 (RBSXT5nDr2)
тема ответил в shokpel пользователя shokpel в Для тих, хто в пелюшках ще
Я маю на увазі міст построений з нанобріджей а на роздачу поставити базову станцію SXTG-5HPnD-SAr2. Я з мікротіків міст не робив, і не планую. Міст тільки на обладнанні UBNT. А якщо базову станцію зробити з RB912UAG-5HPnD-OUT (BaseBox5) і секторну антену від Airmax. Буде добре?- 8 ответов
-
- SXT Lite5
- RBSXT5nDr2
-
(та 1 ще)
Теги:
-
Куплю б.у свичи мильници (4шт). Такие модели : TP Link TL SF1008D Canyon CNP-D08P Asus GigaX 1008 Предагайте, буду искать у кого дешевле. Может у когось завалялось паро штук.
-
Посоветуйте БС для клиентов на SXT Lite5 (RBSXT5nDr2)
тема ответил в shokpel пользователя shokpel в Для тих, хто в пелюшках ще
Може зробити 2 моста? Зараз один міст прокачує до 50 мегабіт!- 8 ответов
-
- SXT Lite5
- RBSXT5nDr2
-
(та 1 ще)
Теги:
-
Посоветуйте БС для клиентов на SXT Lite5 (RBSXT5nDr2)
тема ответил в shokpel пользователя shokpel в Для тих, хто в пелюшках ще
Швидкіть для клієнта буде 3 або 5мегабіта- 8 ответов
-
- SXT Lite5
- RBSXT5nDr2
-
(та 1 ще)
Теги:
-
Есть 70 клиентов SXT Lite5 . Надо БС на 90 градусов, до 3 км. Помогите с выбором БС. Думао об етом Mikrotik SXT SA5 ac. Спасибо, жду ответов.
- 8 ответов
-
- SXT Lite5
- RBSXT5nDr2
-
(та 1 ще)
Теги:
-
Прошу написати які є варанти ИБП для 6-9 годин безпербійної роботи для обладнання (Brige m5, station m5 2шт., свіча 2 шт.) Це стоїть базова станція в селі. Але часто вибиває світло в цій хаті, тому потребуємо ИБП. Пишіть в ЛС.
-
Куплю Mikrotik, щоб викоритстати як сервер!
тема ответил в shokpel пользователя shokpel в Обладнання
Всетаки візму вариант х86. Але покишо ще почекаю, поки не загинається мій мікротік. Всім дякую за пораду, особливо Ditery/ -
"через один бридж протянуть 2 подсети" Так надо сделать. Миротик уже есть 2011uas-in. Можно будет создать одно правило для целой подсети 192.168.2.1, например с тарифом 5 мегабит, а для другой подсети 192.168.3.1 тариф 10 мегабит? Чтоб не напрягать микротик? Списибо, жду ответа
-
Надо для того, чтоб на микротике создавать wlan, Будет бридж из 2х антен. На другом конце бриджа надо управляемий комутатор( или не надо?, я сам не разбераюсь), чтоб била еще одна подсеть. Посоветуйте. Портов 8хватит.
