Jump to content
Local
Qwerty_155

Ремонт обладнання Ubiquiti

Recommended Posts

Приймаємо на ремонт обладнання Ubiquiti. Також купуємо не робоче обладнання

Share this post


Link to post
Share on other sites

Яка ціна на напів робочі locom5? В одному лан не дихає, інша пускає до себе на 10 сек. Ну і т. д. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Перед созданием темы или сообщения настоятельно рекомендуем ознакомиться с правилами раздела Торговля.
Правила раздела Торговля.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

  • Similar Content

    • By FOP_Osypenko
      Під час оновлення прошивки на точці PowerBeam M2 400 абонент вимкнув живлення. В результаті маємо неробочу точку, яка завантажується лише в режимі відновлення. Також присутній пінг на адресі 192.168.1.20, але лише в режимі відновлення. Спроби відновити прошивку за інструкціями з використанням TFTP клієнтів не працюють.
       
      Яким чином цю точку тепер відновити? Хтось таке обладнання ремонтує? І скільки такий ремонт буде коштувати?
       
      Буду вдячний за поради і рекомендації.

    • By MelnykVlad
      Ubiquiti Rocket m2
      Б/у в ремонті ніколи не був
      Повністю справний
      600Грн

      Без Poe!



    • By MelnykVlad
      1.Nanostation M2 - 500грн
      2.Nanostation M2 - 500грн
      3.Nanostation M2(Без кришечкі) - 475грн
      4.Nanostation M5 - 500грн
      5.Nanostation M5 Loco - 400грн
      Всі без Poe
       


    • By Evgenij
      НА складе залежался товар, весь перечень по ссылке.
      https://docs.google.com/spreadsheets/d/1NVnXV3t1jwaNsv5wNxY7tCSjace2kQHmMgT5BC5jp7U/edit#gid=0
      для примера:
      Модуль оптический SFP+ WDM 10G-LR 20km LC TX1270 A-GEAR 1*1 251,38
      Модуль оптический SFP+ WDM 10G-LR 20km LC TX1330 A-GEAR 1*1 251,38
      Модуль оптический Step4net SFP 1G WDM 3km SC TX1310 2*195 грн
      МодульKeystone RJ-45 неэкранированный кат.5Е (KJ-KUTP5E-TL)177*17 грн
      МодульKeystone RJ-45 экранированный кат.6 STP 180 (KJ-KSTP6-180-TL)97*35 грн
      Модульна антена Mimosa N5-X25 20*54 у.е
      Оптич. делитель PLC-1x12-split-0-0.9mm 20*240 грн
      Оптич. корпусный делитель (DIN) PLC-1х8-3-SC/UPC 741*4,9 у.е
      Оптический бокс FOB-02-04А 2*110 грн
      Оптический сетевой клиент(ONU) HUAWEI HG8310M GPON ONU 3*380 грн
      Патч-корд оптический LC/UPC-ST/UPC, Multimode OM3 2м 2* 45 грн
    • By Bakshuha
      Есть в наличии такие позиции:
      1. UAP - 1000грн\шт (Фото 1)
      2. UAP-LR - 1500грн\шт (Фото2)
      3. UAP-PRO - 2200грн\шт (Фото3)
      4. UAP-AC - 1100грн\шт (Фото4)
      Все идут без блоков питания.
      Есть крепления.




×