Jump to content

Продам патчкорды


Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 5 months later...
  • 10 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Перед созданием темы или сообщения настоятельно рекомендуем ознакомиться с правилами раздела Торговля.
Правила раздела Торговля.
Для удобства был создан раздел оборудования на сайте.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

  • Similar Content

    • By xadjubei
      Продам Патч корди
      LC/UPC - LC/UPC 10м    1 штука 50 грн
      LC/UPC - LC/UPC  5 м    1 штука 40 грн
      FC/UPC - LC/UPC 1М      1 штука  100 грн
      LC/UPC - LC/UPC  15 м    1 штука 60  грн 
      LC/UPC - SC/APC  20 м    2 штуки 400  грн 
      FC/UPC - FC/UPC  5 м      1 штука 50 грн 
      LC/APC - LC/APC  10 м    1 штука  300 грн 
      FC/UPC - SC/APC   1м      1 штука  40 грн
      SC/APC - SC/APC    10м    1 штука 200 грн
      SC/UPC - SC/UPC    30м    1 штука 150 грн
      SC/UPC - LC/UPC    5м         8 штук  400 грн
    • By Inna13
      Ми понад 15 років займаємося постачанням кабелю, кабельної продукції, арматури для підвісів великим та середнім компаніям провайдерам по всій Україні. Є різні бренди, в наявності і під замовлення. 
    • By LENS
      Продам сварочный аппарат Signalfire AI-8с
      Был куплен, но в использовании не был - всего сварено 18 сварок в момент тестов (см Фото)
      Состояние нового устройства. Полный комплект.

      Цена: 45000 грн
      Связь через ЛС
       
      подробное описание:
      https://lanmarket.ua/svarochnye-apparaty/ai-8c/
      https://ua.setevoe.com.ua/instrument/signal-fire-ai-8c.html
       





    • By ua0908
      Комутатор Brocade BR-VDX6740-24-R
      40GE 2x PSU
      48 sfp+ 10g ports
      4 qsfp 40g ports
      2 PSU
      L4 mangement level




    • By Аліна
      Продам
       
      Патч-корди внутрішні SC/UPC-SC/UPC LSZH Simplex G.652D SM (Single mode 9/125µ) 
       
      Довжини і ціна:
       
      Патч-корд оптичний  SC/UPC-SC/UPC 3мм - 3 м –– 40 грн
      Патч-корд оптичний  SC/UPC-SC/UPC 3мм - 1 м –– 33 грн
      Патч-корд оптичний  SC/UPC-SC/UPC 3мм - 5 м –– 46 грн
      Патч-корд оптичний  SC/UPC-SC/UPC 3мм - 10 м –– 63 грн
      Патч-корд оптичний  SC/UPC-SC/UPC 3мм - 15 м –– 79 грн
       
      Патч-корд оптичний  SC/UPC-SC/UPC 2мм - 1 м –– 33 грн
       
      Характеристики:
       
      Тип конектора: SC/UPC-SC/UPC
      Втрати при вставці: ≤0.1db
      Втрати на відбиття: ≥-50db
      Робоча температура: -20 ~ +70 (°С)
      Кількість в упаковці: 1шт
      Матеріал оболонки: LSZH 
       
      За потреби виготовляємо патч-корди різної довжини під замовлення!
       
      Контакти:
       
      Тел: +380983378108
      Email: order@nanoconnect.co
      Сайт: nannoconnect.co 
       

×
×
  • Create New...