Перейти до

DILINES


Рекомендованные сообщения

Най більше оптичне покриття в тернополі, най більше ізернет покриття, най більше покриття по кабельному телебаченю. Постійне зменьщення цін на інтернет. Гарантована якість ( не так як в декого :(.

Все що цікаво можна взнати на сайті http://www.dilines.net

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 1 year later...

ПІШОВ ВІД ЦЬОГО ПРОВАЙДЕРА БО ТО НЕ ПРОВАЙДЕР А КУПА ГІ.....на такого поганого відношення до клієнтів нема ні в одного прова тернополя.

Якшо можеш вибирати то ніколи невибирай ділайнс.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Най більше оптичне покриття в тернополі, най більше ізернет покриття, най більше покриття по кабельному телебаченю. Постійне зменьщення цін на інтернет. Гарантована якість ( не так як в декого ;).

Все що цікаво можна взнати на сайті http://www.dilines.net

Ділінес!?!?!?Ніколи в житті я б невзяв Dilines, а тимбільше останім часом коли оця такзвана "Гарантована якість" ЗОВСІМ ВІДСУТНЯ!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 3 months later...

В мен є 3 знайомих які підключені вже до ділайнсу майже рік і не скаржаться все гут все подобається їм. А ставлення до клієнта в нас на Україні нема гарного. Хіба якщо тиб платив тику суму за нет шо додому тобі б кинули оптику і кожен день бігала до тебе гарненька фото-модель провіряла чи часом конектор не ивпав тощо. О тодіб булоб все гут. (я б сам так хотів)

В принципі є в них 1 недостаток це ціни на інтернет. Я сам підключений до Укртелекому там просто дешевше. А ставлення ЯКЕ 1-раз в місяць плачу за інтернет і все гут.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 1 year later...
  • 1 month later...

Інтернет - то продукт на споживача. комусь подобається УТ, комусь Бітернет, комусь ДІлайнс, комусь СтарСофт, хтось надає переваги нестабільному кабельному інтернету і вайфаю.

Тут вже грає роль вигідніша пропозиція клієнту.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...