Перейти до

Нюанси легалізації у Львові


Рекомендованные сообщения

Доброго усім здоров`ячка!

Хто із поважних користувачів цього форуму мав власний досвід реалізації бізнесу Ethernet-провайдингу у місті Львові?

 

В які інстанції і з якими папірцями ходили?

Яка була реакція?

Куди і за якими папірцями посилали?

Куди далі посилали звідтам?

Як, взагалі, місцева влада міста Лева відноситься, на скільки обізнана з такими питаннями?

Якщо можна, то з адресами і номерами телехфончиків (хоч не критично). А, якщо і прізвища посадових осіб наведете, ціни не буде Вашому посту :-)

 

Яка реакція/способи співіснування із основними конкурентами (Вуаля, Лв.-КТБ, інші...)

 

Цікавить сей вид комерційної діяльності саме у Львові, адже в різних містах України міські влади по різному можуть відноситись до правових аспектів діяльності такого роду.

 

Буду вдячний за конкретно наведені приклади із власного досвіду. Не скупіться коментами, пліз.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Доброго усім здоров`ячка!

Хто із поважних користувачів цього форуму мав власний досвід реалізації бізнесу Ethernet-провайдингу у місті Львові?

 

В які інстанції і з якими папірцями ходили?

Яка була реакція?

Куди і за якими папірцями посилали?

Куди далі посилали звідтам?

Як, взагалі, місцева влада міста Лева відноситься, на скільки обізнана з такими питаннями?

Якщо можна, то з адресами і номерами телехфончиків (хоч не критично). А, якщо і прізвища посадових осіб наведете, ціни не буде Вашому посту :-)

 

Яка реакція/способи співіснування із основними конкурентами (Вуаля, Лв.-КТБ, інші...)

 

Цікавить сей вид комерційної діяльності саме у Львові, адже в різних містах України міські влади по різному можуть відноситись до правових аспектів діяльності такого роду.

 

Буду вдячний за конкретно наведені приклади із власного досвіду. Не скупіться коментами, пліз.

конечно дико извиняюсь исразу прошу прощения, но может нам ещё со своим лаве за тебя всю работу сделать. собрать все "дозвола", протянуть оптику(за свои конечно),подключть юзеров,а потом рассылать им квитанции с твоим р\с???

 

 

 

не в обиду

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
конечно дико извиняюсь исразу прошу прощения, но может нам ещё со своим лаве за тебя всю работу сделать. собрать все "дозвола", протянуть оптику(за свои конечно),подключть юзеров,а потом рассылать им квитанции с твоим р\с???

 

не в обиду

Це пропозиція? Можна, якщо Ви така доброзичлива, некорисна і благодійна особа :=

 

Щодо мого посту... ну я ж не просив "зробити" мені проект мережі, надати типові договори із МіськРадами, ЖЕКами, ХЕнерго, кінцевими користувачами тощо.

Не просив, також, дати розяснення до Законів України про телекомунікації.

Не просив, навіть, порядок реєстрації ПП/ТзОВ і т.д.

А, здебільшого, на таких проханнях і строїться ця гілка форуму, і "ІМХО" існують форуми взагалі.

 

Хотів тільки, щоб люди, які мають практику впровадження подібних проектів на теренах міста Львова, поділилися нюансами такого виду діяльності саме в проекції на даний регіон. Існують же багато постів на цьому форумі, в яких обговорюються подібні проекції на райони Києва, наприклад.

 

Про прізвища, телефони... ну нерозумієте ви жартів. :loop:

 

Щодо критичних, точніше не критичних (не бачу я конструктивної критики у вашому "пості"), а єхидних висказувань в подібному тоні, ну так для цього непотрібно мати неабиякі розумові здібності, а достатньо лише нахабства і невихованості.

 

 

не в образу :(

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Існують же багато постів на цьому форумі, в яких обговорюються подібні проекції на райони Києва, наприклад.

 

 

ты самответил на свой вопрос,действительно это одна из самых популярных тем...просто полазь по форуму...почитай...подумай

Існують же багато постів на цьому форумі, в яких обговорюються подібні проекції на райони Києва, наприклад.

 

 

ты самответил на свой вопрос,действительно это одна из самых популярных тем...просто полазь по форуму...почитай...подумай

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Існують же багато постів на цьому форумі, в яких обговорюються подібні проекції на райони Києва, наприклад.

 

 

ты самответил на свой вопрос,действительно это одна из самых популярных тем...просто полазь по форуму...почитай...подумай

Йдеться про Львів. Таких гілок у форумі я не знайшов.

 

Якщо необхідно постібатися, а не прийняти участь в обговорюванні конкретних тем, то вам пряма дорога на chat.ru

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 weeks later...

Невже ніхто із Львівських мережебудівників не хоче поділитися бодай часткою свого досвіду?

Було б цікаво послухати людей, які засновували мережі типу Krapka.net (Шафарика), Home.net, rjasne2.net про їх практику і про співпрацю з УарНет-ом.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...