Перейти до

Центральний вузол у власній квартирі


Рекомендованные сообщения

Доброго усім дня!

 

Хочу створити центральний вузол у власній квартирі (є зручна коморка, стіна якої суміжна із сходовою площадкою). Поставлю туди 2 сервака і світч.

 

Хочу, щоб було усе легально, отож виникло два запитання:

 

1. Якщо 220 буде власне, то чи не домахаються до мене (і хто), що за електрику

маю платити я, як суб`єкт підприємницької діяльності, а не я, як

фізична особа-власник помешкання. А тут і ціна за електрику інша?

 

2. А як на рахунок квадратних метрів, на яких розміщено цей вузол, чи не винекне

подібне питання типу -"а де договір аренди". А з ким договір, із самим собою?

 

3. І чи не буде з тим усім складностей із проектом ?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Если ты собственник квартиры, то нет, юзай что и когда хочешь, и как.

 

К слову, вчера был в ЖЕКе, они опять обсчитались... Пришёл к Главбуху,отличная милая женщина, всё мне рассказала, и объяснила. Посмотрев на мою электрику выдала фразу : "Нихрена ж себе!!!" (цитата приведена без изменений). Я по интересовался в чём, собственно дело. Она сказала что это много, я говорю, ну дык, так получаеться... Она мне, ну вам 75 КВт, отсюда по льготному считать можно. И объяснила как. Вот такие пироги. :tongue:

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Але ж, все-таки, обладнання, що стоїть в мене вдома і жере електроенергію, належить мені як юридичній особі (СПД) і використовується для отримання фінансової вигоди...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Якщо СТРОГО слідувати букві закону, то використовувати житловий фонд для ведення господарської діяльності заборонено... Звідси краще у квартирі не ставити нічого... Але якщо заходити з далеку то починати треба взагалі-то з ліцензування, і от згідно ліцензійних умов у тебе має бути договір оренди приміщень які ти використовуєш для встановлення обладнання, і приміщення ці мають бути виведені з житлового фонду або ніеоли до нього не належати...

І з електрикою ти теж правий... якщо використовуєш її для отримання прибутку - плати більше.

Але це все закон... на справді все набагато простіше... за прикладами далеко не піду, почну з себе - центральній вузол нашої мережі (сервери, свічі і т.п.) розміщені в квартирі мого друга...

Висновки напрошуться самі собою. :)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
почну з себе - центральній вузол нашої мережі (сервери, свічі і т.п.) розміщені в квартирі мого друга...

Висновки напрошуться самі собою. :)

Хммм. А можна нескромне запитання: проект мережі Ви робили? Якщо так, то як інстанції на цей вузол дивилися? Чи вони і не здогадувалися про його існування :=

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Проект робили. В проекті вказано що центральній вузол знаходиться на тех.поверсі (горище) будинку де живе мій друг. Проект узгоджували з міськ.радою, ЖЕКом та РЕМом. Реально на дотримання вимог проекту НІХТО не дивився та не перевіряв що, де і як стоїть... :)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...