Перейти до

Трагедія із Харківським ліфтом.


Рекомендованные сообщения

Напевно усі, чи майже усі, чули про трагедію, що сталася в одному із Харківських будинках. Там, по невідомих причинах, ліфт почав самовільно рухатися униз із відчиненими дверями в той момент, коли до нього заходила жінка, везучи перед собою каляску із немовлям. В результаті немовля опинилося в реанімації, і життя його під загрозою.

 

Історія досить сумна, а мені ще й важко було слухати її, так як кожного дня вивожу на прогулянку і свого 3х-місячного сина в калясці, звичайно користуючись ліфтом. І сьогодні, коли їхали на прогулянку, після того, як відчинилися двері ліфту, в голові промайнула почута вчора по телебаченню історія, і завозити каляску в ліфт стало якось моторошно.

 

Знаю, що деякі провайдери використовують ліфтові, як надійне місце для монтажу обладнання або(і) для його живлення. Наскільки мені відомо, таке недопускається за жодних обставин, і регламентується якимось правовими актами (може й помиляюсь), так як може привести до непередбачених наслідків.

Так от, після вищезгаданого сумного трафунку, Усі Харківські ліфти повинні пройти позапланові прискіпливі ревізії. При таких "рейдах", напевно, не один провайдер получить по шиї (а може вже получив), а разом із ним і люди, що давали дозволи на встановлення стороннього обладнання в ліфтових приміщеннях, та підключення його до ліній живлення. На мою думку, ці рейди одним містом не обмежаться, а хвиля покотиться по усій Україні, так як випадок набув широкого розголосу.

 

Хотілося б почути адміністраторів Харківських мереж, обладнання, яких так чи інакше залежне від ліфтових. Чи були вже якісь перевірки, чи попереджали Вас про них, і чим вони (перевірки тобіж) закінчились? А в інших містах?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Напевно усі, чи майже усі, чули про трагедію, що сталася в одному із Харківських будинках. Там, по невідомих причинах, ліфт почав самовільно рухатися униз із відчиненими дверями в той момент, коли до нього заходила жінка, везучи перед собою каляску із немовлям. В результаті немовля опинилося в реанімації, і життя його під загрозою.

 

Історія досить сумна, а мені ще й важко було слухати її, так як кожного дня вивожу на прогулянку і свого 3х-місячного сина в калясці, звичайно користуючись ліфтом. І сьогодні, коли їхали на прогулянку, після того, як відчинилися двері ліфту, в голові промайнула почута вчора по телебаченню історія, і завозити каляску в ліфт стало якось моторошно.

 

Знаю, що деякі провайдери використовують ліфтові, як надійне місце для монтажу обладнання або(і) для його живлення. Наскільки мені відомо, таке недопускається за жодних обставин, і регламентується якимось правовими актами (може й помиляюсь), так як може привести до непередбачених наслідків.

Так от, після вищезгаданого сумного трафунку, Усі Харківські ліфти повинні пройти позапланові прискіпливі ревізії. При таких "рейдах", напевно, не один провайдер получить по шиї (а може вже получив), а разом із ним і люди, що давали дозволи на встановлення стороннього обладнання в ліфтових приміщеннях, та підключення його до ліній живлення. На мою думку, ці рейди одним містом не обмежаться, а хвиля покотиться по усій Україні, так як випадок набув широкого розголосу.

 

Хотілося б почути адміністраторів Харківських мереж, обладнання, яких так чи інакше залежне від ліфтових. Чи були вже якісь перевірки, чи попереджали Вас про них, і чим вони (перевірки тобіж) закінчились? А в інших містах?

Просто лифтам по пол века вот они и ломаются.

Старость не радость. А провы вообще не приделах если даже и стоит их железо в лифтовой. Вы просто сходите и посмотрите в каком состоянии лифтовые и все станет ясно, так что надо быть Киевлифт и другие конторы по лифтам Украины.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Просто лифтам по пол века вот они и ломаются.

Старость не радость. А провы вообще не приделах если даже и стоит их железо в лифтовой. Вы просто сходите и посмотрите в каком состоянии лифтовые и все станет ясно, так что надо быть Киевлифт и другие конторы по лифтам Украины.

Без сумніву, що стан ліфтів бажає кращого, і технічні поломки здебільшого від старості. Проте і провайдери є різні. Нема питань, якщо людина уклала хоть якийсь договір про право розміщення свого обладнання в ліфтовій, та підключення його до його живлення (хоч правомірність такої угоди під великим сумнівом), викликала ліфтомонтера (чи як вони там називаються), і за його допомоги та під наглядом провела усі роботи. Тоді і ймовірність нештатних ситуацій через обладнання провайдера значно зменшується.

Але ж здебільшого такі роботи проводять люди, кваліфікація, яких не дозволяє проводити більш складні роботи за з`єднання 8 комп`ютерів на хабі. Я тільки можу собі уявити, як человяга може підключитися до живлення ліфтової, якщо в ліфтову шахту, він відкривав двері (звичайно без дозволу і без нагляду) куском якогось металу (пошурував ним десь зверху над дверяли ліфта, приклавши при цьому не мало фізичних зусиль). Читав це у якомусь топіку чи на цьому форумі чи на НАГу.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Стоп. А причём тут провайдер?!

Ну если разобраться с нормлаьной точки зрения! Ты что ремонтировал лифт? Или ты вообще шаришь в этом... Твоё дело ящик, закрытый с твоей оборудой. Мне лично на всё остальное пофик. Пусть тот кто должен отвечать за лифты. пусть отвечает. Я отвечаю за сеть, значит моего это ума дело.

 

Каждый должен заниматся тем, что он ДОЛЖЕН делать. Хочешь не хочешь... А как ты это сделал, это уже твои проблемы и в случае чего, как говорили родители "Отвечай за себя" и "Бъю по шее..." ;)

 

P.S: Про "взбешившийся" лифт не слышал. Соболезнования. Но думаю никто (извените за нец.выражение) и ЖОПЫ из администрации не поднимет, и никаких рейдов (и то, если будет в Харькове) - просто не будет. Люди - линтяи...

 

Это не мы с вами...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

в данном случае суть претензий к ДС может сводитцца к стандартному: вы протянули кабель у меня "1+1" перестал показывать...

 

может конечно кто из ДС и подкючается сеть к автоматике лифтов, но я таких случаев не слышал...

 

а как может повлиять на работоспособность лифтом подключения к кабелям питания - мне не понять... никогда...

 

история конечно далеко не веселая... но лично я всегда, когда захожу в лифт на 9м этаже гляжу в щель, где виднеется освещенное дно шахты... у меня проскакивает мысль, что если не повезет...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

давайте не бум трогать несчастного и всегда крайнего провайдера) Ни одна из мало-мальски крупных сетей Харькова не размещает оборудование в лифтовых, да и они попросту закрыты. Единственное, иногда от безнадеги могут запитаться - по материальной договоренности с лифтерами.

З.Ы. не могу, правда, с уверенностью сказать про многочисленные пионернеты.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Відає ліфтами - державна інспекція охорони праці .

Встановити обладнання нема ніяких проблем - якщо воно потрібно для функціонування ліфта .

Наприклад ви з допомогою свого езернет обладнання ви контролюєте вхідні двері - і сповіщаєте диспетчерів - або навіть ведете лог відкривання дверей приміщення ліфтової....

 

Якщо обладнання не має ніякого відношення до обладнання ліфтової розміщення заборонене .

В свій час я розпитував про це інспекутора по охороні праці , в принципі там сидять нормальні люди - можна підійти і проконсультуватись ...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 Ork Yason

У нас в городе не одна сеть не помеха для "1+1". Приём просто обезбашеный... ;)

это сам понимакешь пример

 

помню месяцок назад наехала бабуля

типа вот вы гады мне телик похерили, нефига не видно... вони было... народ подключила, типа буду жаловацца, милиция, гаагский суд...

коллега технарь, решил пойти бабку успокоить... глянуть на ее хозяйство...

 

1. нет прямой видимости на ретранслятор, квартира с другой стороны дома

2. перед домом еще одна 9ти этаж, железобетонная

3. антена - комнатная!!!!

 

после все вышесказанного так хотелось дать бабке таких люлей, шоб молчала остаток свой жизни...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Цікавий ще один момент: коли знімальна група каналу 1+1 працювала на місці трагедії, ліфтову шахту їм показали - мол "дивіться, усі 4 троси цілі", а в саме технічне приміщення ліфтової не пустили, ніяк не аргументуючи. Напевно було що приховувати (або незадовільний технічний стан ліфтової, або ще якусь "мару", що не повинна була там знаходитись).

Ні, я, не в якій мірі, не говорю, що в цьому випадку слід винити монтажників домашніх мереж. Але й можливість таку не слід виключати. Мене цікавить інше - чи після вищезгаданого випадку в Харкові, чи в інших містах набули непланові перевірки ліфтових масового характеру. Чи ці перевірки якось відобразились на дозволи встановлювати/живити обладнання в ліфтових? Адже в репортажі 1+1 якийсь там відповідальний дядько заявив, що зараз в Харкові будуть проводитись такі "рейди".

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Понятно что не пустили в лифтовую.... а зачем ??? Там такая разруха что ужасаешься что оно ещё и работает ....

Причина поведения лифта очень простая ... Лифт не вечный его надо ремонтировать, а учитывая в каком состояние подьезды то представте что там, в лифтовой, куда 30 лет не ступала человеческая нога....

Насччёт оборудования ... Всё может быть, могут и по ушам дать, а могут промолчать так как люди плотят аренду живыми деньгами, которых ОЧЕНЬ нехватает всем ЖЕКам...

 

А во всём виноваты не жек ни сетки, А МЫ, ЖИТЕЛИ этих домов, Так как пофигическое отночение к технике приводит к печальным последствиям ...

 

Когда следующий раз вы будете заходить в лифт, просто задумайтесь, кой глубиный лифтовая шайхта, под вашими ногами...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 weeks later...

Ще одна цікава нотка:

На днях якісь проблеми виникли із ліфтом в одномій із київських багатоповерхівок.

Ліфт із пасажирами почав самовільно рухатися вниз із 24-го поверху, швидко набираючи, при цьому швидкість, практично падав. Гальмівні колодки спрацювали тіко на 11-му поверсі. В цьому випадку, нащастя, жертв небуло (якщо не рахувати пару трійку замоченої нижньої білизни).

А перчинка цієї маленької історії в тому, що відбувалося це все в будинку МІНІСТЕРСТВА ТРАНСПОРТУ І ЗВ`ЯЗКУ УКРАЇНИ :=

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...