Перейти до

Куплю Источник видимого лазерного излучения MULTITEST MT3005S


Рекомендованные сообщения

В данной теме есть информация по видимым источникам
излучения (VFL) http://local.com.ua/forum/topic/40190-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D0%BC-%D0%B2%D0%B8%D0%B7%D1%83%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%8B%D0%B9-%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80-vfl/

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Перед созданием темы или сообщения настоятельно рекомендуем ознакомиться с правилами раздела Торговля.
Правила раздела Торговля.
Для удобства был создан раздел оборудования на сайте.

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від Prut
      Усім привіт.
      Сподіваюсь більшість аудиторії назва теми не злякала та не здивувала. 
      Панове, таке запитання, чи світив хтось лазерними ручками від абонента в сторону робочої голови? 
      А то при запуску дерева виник один нюанс на одній гільзі, і прийшлось відключати голову щоб знайти мікро-тріщину в гільзі. Світив я  MULTITEST MT3101 він досить потужний, тому я відключав голову, бо навіть його молодший брат VF-65-BU2S палить 3-х кілометрові сфп модулі в більшості. Знаю одне стосовно MULTITEST MT3101 світив з голови до абонентів і онушний сфп модуль залишився справний...це я забув відключити одну лінію і тепер знаю що ця досить таки потужна ручка не палить ону якщо абонент вже на своїй кінцевій потужності 1/64. 
      Тому мені цікаво як буде поводитись голова коли в її напрямку світити лазером ручки MULTITEST MT3005S??? Адже її лазер є найслабшим з вище представлених. 
×
×
  • Створити нове...