Перейти до

Информация о Talk Fusion


Рекомендованные сообщения

Здравствуйте! Кто-то слышал о Talk Fusion? Говорят что будут предоставлять видеосвязь и тому подобное, есть слухи что якобы собираются регистрировать свою частоту. Я так понял что это типа бывшего Utel. Просто знакомой предлагают там работу но посмотрев  информацию, сложилось впечатление что это какая-то очередная пирамида

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Дана компанія надає послуги відео-емейлу і відеоконференцій. Але нараду з іншими схожими компанія, як iwowwe, хочуть "захопити світ", тобто стати світовими операторами безпровідного відео-звязку. Компанія працює по принципу МЛМ (Багаторівневий маркетинг). До фінансовий пірамід не має жодного відношення.

П.С. Колись займався саме iwowwe, але кинув. Хоча підписка під повідомленнями ще збереглась...

П.П.С. Нажаль щодо того, наскільки швидко вони будуть будувати свою мережу - не можу нічого сказати.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Дана компанія надає послуги відео-емейлу і відеоконференцій. Але нараду з іншими схожими компанія, як iwowwe, хочуть "захопити світ", тобто стати світовими операторами безпровідного відео-звязку. Компанія працює по принципу МЛМ (Багаторівневий маркетинг). До фінансовий пірамід не має жодного відношення.

П.С. Колись займався саме iwowwe, але кинув. Хоча підписка під повідомленнями ще збереглась...

П.П.С. Нажаль щодо того, наскільки швидко вони будуть будувати свою мережу - не можу нічого сказати.

Спасибо! Но если это не пирамида, то как объяснить http://www.talkfusion.info/business_with_talkfusion.html эту страницу?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Дана компанія надає послуги відео-емейлу і відеоконференцій. Але нараду з іншими схожими компанія, як iwowwe, хочуть "захопити світ", тобто стати світовими операторами безпровідного відео-звязку. Компанія працює по принципу МЛМ (Багаторівневий маркетинг). До фінансовий пірамід не має жодного відношення.

П.С. Колись займався саме iwowwe, але кинув. Хоча підписка під повідомленнями ще збереглась...

П.П.С. Нажаль щодо того, наскільки швидко вони будуть будувати свою мережу - не можу нічого сказати.

Спасибо! Но если это не пирамида, то как объяснить http://www.talkfusion.info/business_with_talkfusion.html эту страницу?

1. Справа в тому, що в Talk Fusion можна бути тільки клієнтом, а можна бути клієнтом і одночасно займатись бізнесом. В той час як фінансові піраміди заставляють учасника займатись "бізнесом".

2. Так, компанія розповсюджує свій продукт по принципу МЛМ (багаторівневий маркетинг, мережевий маркетинг). Але це лише принцип побудови бізнесу, і до продукту ніякого відношення немає! Продукт - це саме відеоемейл і відеоконференції.

П.С. Ще раз хочу наголосити, що я говорив про ФІНАНСОВІ ПІРАМІДИ! Якщо ж Ви вважаєте побудову бізнесу за принципом МЛМ пірамідою, - тоді так, з Ваших міркувань це буде піраміда.

П.П.С. До Talk Fusion нічого не маю, і як згадував вище - колись мав справу з їхніми конкурентами

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...