Перейти до

Рекомендованные сообщения

Продаю апарат inno instrument ifs-10. Стан на 5+ зроблено ним 40 зварок. Комплект повний. Тобто кейс, сколювач, батерея, блок живлення стаціонарний, запасні електроди, зарядка. Якщо інтересує пишіть на мило djwat@meta.ua, можна в скайп djwat21.

При крайній зацікавленості можу викласти фото.

Ціна: 6500$.

Відредаговано DjWat
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Є до нього ще гарантія але він куплявся в москві. Думав що буду займатись оптикою але не вийшло.можете писати свої пропозиції. Розгляну будь які варіанти

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я думаю цена завышена, вот никто и не интересуется. 

http://svarka-optiki.ru/shop/image/Svarochnyj_apparat_Inno_Instrument_IFS_10.html

 

4900 долларов новый

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Якщо таким макаром можна договоритись. Я коли його купляв він був ще досить в ціні, але зараз він мені без потреби, в мене другі плани. якщо інтересує пишіть в лічку а там проціну домовимось. Я ж написав торг. І якщо є зацікаавленість то можу досить багато спустити в ціні.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я думаю цена завышена, вот никто и не интересуется. 

http://svarka-optiki.ru/shop/image/Svarochnyj_apparat_Inno_Instrument_IFS_10.html

 

4900 долларов новый

его еще на Украину привезти нужно. 

 

По поводу цен на 10ки, сейчас новые по 6000 убитых енотов отдают. Цена ТСа явно завышена.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

враховуючи те що апарат практично не використовувався 5500 думаю справедливо + в нагрузку можу дати пару пар медяків нових і стріпер.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Перед созданием темы или сообщения настоятельно рекомендуем ознакомиться с правилами раздела Торговля.
Правила раздела Торговля.
Для удобства был создан раздел оборудования на сайте.

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...