Заборона доступа до сайтів shopmiele та premiumshop
Слідчим управлінням Головного управління у місті Києві Національної поліції України листом від 23 березня 2018 №5719/125/23/3-2018 до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації, направлено ухвалу слідчого судді Голосіївського районного суду міста Києва Чередніченко Н.П. від 20.03.2018 у кримінальному провадженні №12016100090002189, якою передбачено:
Слідчим управлінням Головного управління у місті Києві Національної поліції України листом від 23 березня 2018 №5719/125/23/3-2018 до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації, направлено ухвалу слідчого судді Голосіївського районного суду міста Києва Чередніченко Н.П. від 20.03.2018 у кримінальному провадженні №12016100090002189, якою передбачено:

«Накласти арешт на майнові права інтелектуальної власності, які виникають у користувачів мережі інтернет при використанні веб-ресурсу «shopmiele.com.ua» та «premiumshop.com.ua» з ідентичною IP-адресою: 86.107.110.15 (Румунія), шляхом зобов'язання інтернет-провайдерів, що здійснюють діяльність на території України, які відповідно до частини 2 статті 42 Закону України «Про телекомунікації» включені до реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій й перелік яких міститься на офіційному веб-сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, закрити до них доступ.

Ухвала підлягає негайному виконанню».
Джерело: www.nkrzi.gov.ua
bot
2018-04-04 23:35:09
Avatar

Ухвала підлягає негайному виконанню

 

Справа № 752/4117/17

Провадження №: 1-кс/752/2600/18

                                                                        

        У Х В А Л А

  

     20.03.2018  року слідчий суддя Голосіївського районного суду м. Києва Чередніченко   Н.П., з участю секретаря Миколенко Т.С., в приміщенні Голосіївського районного суду м. Києва, розглянувши внесене в кримінальному провадженні № 12016100090002189 за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 229 КК України старшого слідчого СУ ГУ НП у м. Києві Гріщенко А.О., погоджене прокурором відділу прокуратури м. Києва Вільчинським О.В., клопотання про арешт майна, подане в порядку глави 17 Кримінального процесуального кодексу України, -

     ВСТАНОВИВ:

старший слідчий CУ ГУНП у м. Києві Гріщенко А.О., за погодженням з прокурором відділу прокуратури міста Києва Вільчинським О.В., звернувся до суду з клопотанням про арешт майнових прав інтелектуальної власності, які виникають у користувачів мережі інтернет при використанні веб-ресурсу ІНФОРМАЦІЯ_1 та «ІНФОРМАЦІЯ_2 з ідентичною IP-адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3 (Румунія).

В обґрунтування клопотання слідчий зазначає, що слідчою групою слідчого управління Головного управління Національної поліції у

м. Києві проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні

№ 12016100090002189 за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 229 КК України.

В судове засідання слідчий не з"явилась, надала заяву з проханням розглядати клопотання у її відсутність.

Вивчивши клопотання та додані до нього документи, слідчий суддя прийшов до висновку, що клопотання є таким, що підлягає задоволенню, виходячи з наступного.

Досудовим розслідування встановлено, що у період часу з травня 2011 року, перебуваючи у невстановленому місці, здійснили незаконне використання знаку для товарів та фірмового найменування ТМ «MIELE», шляхом створення та організації роботи інтернет-магазину ІНФОРМАЦІЯ_4 в якому використовується зображення знаку товарів та фірмова назва «MIELE», внаслідок чого ТОВ «Мілє» завдано збитку на суму 909 723 грн.

Торгівельна марка "MIELE" (далі - ТМ) належить компанії МІЛЄ енд Ці. КГ (MIELE & Cie. KG) (Німеччина) на підставі свідоцтв про міжнародну реєстрацію та відповідно до рішення Державної служби інтелектуальної власності України від 23.08.2012 р. Офіційним представником компанії MIELE & Cie. KG в Україні є Товариство з обмеженою відповідальністю "МІЛЄ" (далі - ТОВ «МІЛЄ») згідно Доручення (Power of Attorney) від 22.10.2015 р.  ТОВ «МІЛЄ» має захищене чинним законодавством України право на використання ТМ відповідно до вищезазначеного рішення, а також виняткову ліцензію на використання ТМ на території України відповідно до Ліцензійного договору №1/02-2012 від 13.02.2012 року. Крім того, ТМ внесена до Митного реєстру об'єктів інтелектуальної власності (тобто ввезення на митну територію України продукції, маркованої ТМ, здійснює виключно та одноособово уповноважений імпортер - ТОВ «МІЛЄ»).

В подальшому, під час здійснення органом досудового розслідування огляду веб-сайту ІНФОРМАЦІЯ_1 встановлено, що при спробі переходу за посиланням на доменне ім'я ІНФОРМАЦІЯ_1 автоматично відбувається перенаправлення на веб-сайт з доменним ім'ям «ІНФОРМАЦІЯ_2 з IP-адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3 (ідентичною з ІНФОРМАЦІЯ_1).

Також, ТОВ «Мілє», як потерпіла сторона у вказаному кримінальному провадженні, звернулось до суб'єкта оціночної діяльності ПП «Аверті» (сертифікат суб'єкта оціночної діяльності №514/17 від 31.05.2017) з метою незалежної оцінки майнового збитку, що було нанесено ТОВ «Мілє» в результаті порушення його прав на об'єкти прав інтелектуальної власності (далі - ОПІВ) (знак дял товарів і послуг «MIELE» (свідоцтво про реєстрацію №597406 від 18.07.1992, №688656 від 27.01.1998, №908427 від 19.10.2006, як об'єкту оцінки). За результатами дослідження ПП «Аверті» сформовано звіт від 13.10.2017 про оцінку майна (майнові права - збиток, що його нанесено ТОВ «Мілє» в результаті порушення його прав на ОПІВ), згідно якого визначена ринкова вартість майнового збитку в сумі 909 723 грн.

Листом Консорціуму «Український центр підтримки номерів і адрес» Департаменту «Центр Компетенції» (далі - «Центр компетенції УЦПНА») №41/2017-ДР-ЦК від 27.03.2017 надано інформацію, щодо доменного імені ІНФОРМАЦІЯ_4, а саме: ІНФОРМАЦІЯ_4 з IP-адресою ІНФОРМАЦІЯ_3 було зареєстроване 19.04.2011 та реєстратором доменного імені є ТОВ «НІК.ЮЕЙ» (код ЄДРПОУ 34984247, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Будьоного, буд. 7, кв. 91), а реєстрантом доменного імені є ОСОБА_4 (тел. НОМЕР_1). Також, встановлено відомості про хостинг-провайдера, а саме: провайдер ІНФОРМАЦІЯ_5, ідентифікаційний код НОМЕР_2, місцезнаходження АДРЕСА_1 (Румунія).

Зокрема, згідно вищевказаного листа встановлено, що реєстрація (делегування) доменного імені здійснюється для адресації веб-сайту таким доменним іменем. Тільки реєстрант доменного імені отримує від реєстратора доменного імені дані доступу для управління доменним іменем, та відповідно тільки він чи уповноважені ним особи, відповідальні за здійснення адміністративних/технічних функцій щодо такого доменного імені, мають можливість здійснювати налаштування/зміну адресації доменного імені шляхом: визначення/зміни IP-адрес (-и), яким/якій відповідає доменне ім'я; визначення/зміни ns-серверів доменного імені; визначення/зміни серверів електронної пошти; встановлення перенаправлення (редиректу) на інше доменне ім'я тощо.

Отже, враховуючи те, що веб-сайт розроблений та створений за допомогою інтелектуальної, творчої діяльності людини, він є об'єктом права інтелектуальної власності.

Майновим правом інтелектуальної власності, крім іншого, є право на використання об'єкта права інтелектуальної власності, що зазначено у статті 424 Цивільного кодексу України.

Враховуючи те, що веб-сайт є об'єктом права інтелектуальної власності, користувачі інтернет-ресурсів, які мають доступ до сайту, а також можуть розміщувати на ньому будь-яку інформацію, фактично набувають права інтелектуальної власності, тобто майнове право інтелектуальної власності. Таким чином є достатні підстави вважати, що майнові права інтелектуальної власності, які виникають у користувачів мережі інтернет при використанні веб-ресурсу «ІНФОРМАЦІЯ_2 та ІНФОРМАЦІЯ_1 з IP-адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3, використовуються в якості вчинення кримінального правопорушення, передбаченого статтею 229 КК України.

Відповідно до ч.1 ст. 170 КПК України, арештом майна є тимчасове, до скасування у встановленому цим Кодексом порядку, позбавлення за ухвалою слідчого судді або суду права на відчуження, розпорядження та/або користування майном, щодо якого існує сукупність підстав чи розумних підозр вважати, що воно є джерелом злочину, підлягає спеціальній конфіскації у підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, третіх осіб, конфіскації у юридичної особи, для забезпечення цивільного позову, стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди, можливої конфіскації майна. Арешт майна скасовується у встановленому цим Кодексом порядку.

У силу ч.2 ст. 170 КПК України визначено, що арешт майна допускається з метою забезпечення: збереження речових доказів, спеціальної конфіскації; конфіскації майна як виду покарання або заходу кримінально-правового характеру щодо юридичної особи; відшкодування шкоди, завданої внаслідок кримінального правопорушення (цивільний позов), чи стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди.

Згідно з ч. 3 ст. 170 КПК України у випадку, передбаченому пунктом  1 частини другої цієї статті, арешт накладається на майно будь-якої фізичної або юридичної особи за наявності достатніх підстав вважати, що воно відповідає критеріям, зазначеним у статті 98 цього Кодексу.

Відповідно до ст. 98 КПК України, речовими доказами є матеріальні об'єкти, які були знаряддям вчинення кримінального правопорушення, зберегли на собі його сліди або містять інші відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження, в тому числі предмети, що були об'єктом кримінально протиправних дій, гроші, цінності та інші речі, набуті кримінально протиправним шляхом або отримані юридичною особою внаслідок вчинення кримінального правопорушення.

Частиною 10 ст. 170 КПК України, передбачено, що арешт може бути накладений у встановленому цим Кодексом порядку на рухоме чи нерухоме майно, гроші у будь-якій валюті готівкою або у безготівковій формі, в тому числі кошти та цінності, що знаходяться на банківських рахунках чи на зберіганні у банках або інших фінансових установах, видаткові операції, цінні папери, майнові, корпоративні права, щодо яких ухвалою чи рішенням слідчого судді, суду визначено необхідність арешту майна.

Згідно положень ч. 11 ст. 170 КПК України заборона або обмеження користування, розпорядження майном можуть бути застосовані лише у разі, коли існують обставини, які підтверджують, що їх незастосування призведе до приховування, пошкодження, псування, зникнення, втрати, знищення, використання, перетворення, пересування, передачі майна.

На даному етапі провадження до завдань суду не належить оцінювати, наскільки повно органом досудового розслідування зібрано докази, що стосуються зазначеного кримінального провадження. Його завдання полягає в тому, щоб дослідити ті обставини, про які органу досудового розслідування відомо на даний час та які дають достатньо обґрунтовані підстави для втручання в права та інтереси відповідних осіб.

Надані суду матеріали свідчать, що на цьому етапі кримінального провадження потреби досудового розслідування виправдовують таке втручання у права та інтереси власника майна з метою забезпечення кримінального провадження, а слідчий суддя на даній стадії не вправі вирішувати ті питання, які повинен вирішувати суд при розгляді кримінального провадження по суті, тобто не вправі оцінювати докази з точки зору їх достатності і допустимості для встановлення вини чи її відсутності у фізичної або юридичної особи за вчинення кримінального правопорушення, а лише зобов'язаний на підставі розумної оцінки сукупності отриманих даних визначити, що їх сукупність, відповідно до вимог ст. 170 КПК України, є достатньою для застосування заходів забезпечення кримінального провадження, одним із яких і є накладення арешту на майно.

Враховуючи наведене, оцінюючи в сукупності всі обставини, слідчий суддя приходить до висновку про те, що клопотання про накладення арешту, підлягає задоволенню як обґрунтоване, з метою недопущення незаконного розпорядження майном, або настання інших наслідків, які можуть перешкоджати кримінальному провадженню.

З огляду на викладене, керуючись ст. ст. 170, 172, 173, 395 КПК України, слідчий суддя, -

  

                                                   УХВАЛИВ:

     Клопотання - задовольнити.

     Накласти арешт на майнові права інтелектуальної власності, які виникають у користувачів мережі інтернет при використанні веб-ресурсу ІНФОРМАЦІЯ_1 та «ІНФОРМАЦІЯ_2 з ідентичною IP-адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3 (Румунія), шляхом зобов'язання інтернет-провайдерів, що здійснюють діяльність на території України, які відповідно до частини 2 статті 42 Закону України «Про телекомунікації» включені до реєстру операторів, провайдерів телекомун&

zachott
2018-04-04 23:50:28
Avatar

Пвлабор уже ограничил  доступ! )))

JohnC
2018-04-05 00:45:59
Avatar

Накласти арешт на майнові права інтелектуальної власності, які виникають у користувачів мережі інтернет при використанні веб-ресурсу «shopmiele.com.ua»

 

шляхом зобов'язання інтернет-провайдерів

 

Ухвала підлягає негайному виконанню».

 

анус хай собі негайно арештують.

vop
2018-04-05 01:32:52
Avatar

Я так понял, что интернет-провайдеров обязали наложить арест? :):)

zaborovsky
2018-04-05 02:16:14
Kiano
2018-04-05 07:34:16
Avatar

о, рашка привет? Шас пойдет целая куча сайтов?

zulu_Radist
2018-04-05 08:03:54
Avatar

не нравится мне все это

Dimkers
2018-04-05 08:18:57
Avatar

Хо-хо! об этом говорилось почти год назад в теме, где обсасывалось блокирование ВК\ОК\Мыло.ру. Патриоты тут верещали что так и надабно, в то время как люди смотрящие далее своего носа предрекали "НАЧАЛО". НУ вот. Теперь на выборах будете читать только финанс.уа и рбк.уа, ну и сайты партий БПП :)

Kiano
2018-04-05 08:25:22
Avatar

https://m.geektimes.ru/post/299683/

А потом будет так, или хуже

WideAreaNetwork
2018-04-05 10:10:08
Avatar

в двух словах, зачем это сделали?

mort1k
2018-04-05 10:27:22
Avatar

Походу у каких то оленей спиздили сайт с хостинга, они раздули бучу о авторских на ТМ

Как они в постанове не додумались что провайдеры и хостеры соучастники и обязаны покрыть им покрыть майнового збитку в сумі 909 723 грн

Но больше похоже на развод с участием ТМ из германии, что бы отмазаться

Дурдом с голубчиками, а в дурдоме на завтрак гашиш

arajaxa
2018-04-05 15:50:51
Avatar

Доступ до веб-ресурсів «shopmiele.com.ua» та «premiumshop.com.ua» - ЗАКРИТО!

В разі необачно отриманих конфіскованих майнових прав інтелектуальної власності, які виникли у користувачів мережі інтернет при використанні веб-ресурсу «shopmiele.com.ua» та «premiumshop.com.ua», просимо їх запакувати любим архіватором та відправити на електронну пошту: pgmia@mvs.gov.ua.
Форма для подання електронних звернень громадян: Завантажити
Додаткова інформація.
Від імені держави Україна, дякую за розуміння та співпрацю.
Адміністрація мережі Хнет.

поржав

andryas
2018-04-05 17:02:25
Avatar

А шо, непоганий рекламний хід. В житті не знав цих сайтів, але стало цікаво, зайшов, подивився, навіть щось підібрав собі.

Тим більше в них акція.

nightfly
2018-04-05 17:07:04
Avatar

Частиною 10 ст. 170 КПК України, передбачено, що арешт може бути накладений у встановленому цим Кодексом порядку на рухоме чи нерухоме майно, гроші у будь-якій валюті готівкою або у безготівковій формі, в тому числі кошти та цінності, що знаходяться на банківських рахунках чи на зберіганні у банках або інших фінансових установах, видаткові операції, цінні папери, майнові, корпоративні права, щодо яких ухвалою чи рішенням слідчого судді, суду визначено необхідність арешту майна.

tkapluk
2018-04-05 17:10:32
Avatar

А шо, непоганий рекламний хід. В житті не знав цих сайтів, але стало цікаво, зайшов, пподивився, навіть щось підібрав собі.

+1

Правда с каких пор Бош стал премиум брендом? 

Хо-хо! об этом говорилось почти год назад в теме, где обсасывалось блокирование ВК\ОК\Мыло.ру

Началось то все с блокировки неугодных ТВ... 

nordstream
2018-04-05 17:21:01
Avatar

Прошу пардона, но в Ухвале сказано "шляхом зобов'язання інтернет-провайдерів, що здійснюють діяльність на території України, які відповідно до частини 2 статті 42 Закону України «Про телекомунікації» включені до реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій й перелік яких міститься на офіційному веб-сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації,...."  А если мы не провйдер а оператор который зарегестрирован не как провайдер а как оператор это нас тоже касается? :-) И касается ли это операторов мобильной связи - через них оно работает без проблем.

osl1
2018-04-06 05:17:39
Avatar

знаю эти магазины :))) они продают премиум технику по доступной цене в отличие от других и никогда не обманывают покупателей, и рейтинги у них высокие сам покупаю у них иногда. Miele хочет создать прецедент вместе с проплаченым следаком и судьей. Так ведь можно забанить и любой другой сайт без решения суда а только по ухвале суда, которая не имеет обязательной юридической силы. Вот даже статья есть в ЛИГЕ называется БАГ ФИМИДЫ и MIELE хочет забанить украинский интернет:

biz.liga.net/...28800

osl1
2018-04-06 05:56:21
Avatar

Рябята даже поглумились над этим безпределом:lol:

 

https://premiumshop.com.ua/

Apelsin
2018-04-06 07:11:06
Avatar

Похоже на черный пиар бренда 

mort1k
2018-04-06 10:28:03
Avatar
domain: premiumshop.com.ua
dom-public: NO
registrant: juv494
admin-c: juv494
tech-c: juv494
mnt-by: ua.cityhost
nserver: graham.ns.cloudflare.com
nserver: dorthy.ns.cloudflare.com
status: ok
created: 2017-10-04 20:26:35+03
modified: 2018-04-05 19:32:06+03
expires: 2018-10-04 20:26:35+03
source: UAEPP

% Registrar:
% ==========
registrar: ua.cityhost
organization: SE Rivtin Maxim
organization-loc: ФОП Рівтін Максим Леонідович
url: http://www.citydomain.com.ua
city: Kyiv
country: UA
source: UAEPP
domain: shopmiele.com.ua
dom-public: NO
registrant: cvg20255
admin-c: cvg20255
tech-c: nic
mnt-by: ua.nic
nserver: vera.ns.cloudflare.com
nserver: luke.ns.cloudflare.com
status: ok
created: 2011-04-19 21:38:11+03
modified: 2018-04-06 02:34:29+03
expires: 2018-04-19 21:38:11+03
source: UAEPP

% Registrar:
% ==========
registrar: ua.nic
organization: NIC.UA LLC
organization-loc: ТОВ "НІК.ЮЕЙ"
url: http://nic.ua
city: Dnipro
country: UA
source: UAEPP

 

Обратите внимание, зона com.ua, оба регистратора находяться в Украине. Исходя из каких побуждений следак рекомендовал запрет по ip,  а у судьи возникла мокрая фантазия обязать интернет-провайдеров через нкрзи к блокировке, когда есть процедура взаимодействия с хостерами и регистраторами?

 

andryas
2018-04-06 10:40:01
Avatar

Исходя из каких побуждений следак рекомендовал запрет по ip?

 

По простоте душевной.

Следак, видимо, решил не заморачиваться, и эксперта к изучению вопроса не привлекал.

skybetik
2018-04-06 11:12:17
Avatar

 

По простоте душевной.

Следак, видимо, решил не заморачиваться, и эксперта к изучению вопроса не привлекал.

Та с ним то ясно но мать вашу написано на сайте (nkrzi)

Rudz
2018-04-06 13:30:24
Avatar

«shopmiele.com.ua» та «premiumshop.com.ua» з ідентичною IP-адресою: 86.107.110.15 (Румунія)

 

help@soul:~ % date
Пт  6 квіт. 2018 13:28:28 EEST
help@soul:~ % host shopmiele.com.ua
shopmiele.com.ua has address 104.27.132.172
shopmiele.com.ua has address 104.27.133.172
shopmiele.com.ua mail is handled by 10 dc-ac5b0826f8ce.shopmiele.com.ua.
help@soul:~ % host premiumshop.com.ua
premiumshop.com.ua has address 104.27.133.139
premiumshop.com.ua has address 104.27.132.139
premiumshop.com.ua mail is handled by 9 mail.protonmail.com.

ok boss, заблокували 86.107.110.15 - все як ви просили

Земеля
2018-04-06 14:00:22
Avatar

кому приелато такое письмо ?

Оператору, провайдеру телекомунікації в Україні У зв’язку з наданням правової допомоги ТОВ «МІЛЄ» у кримінальному провадженні №12016100090002189 від 25.02.2016 (на підставі договорів про надання правової допомоги), надаємо Вам наступні копії документів для їх виконання, а саме: - ухвала суду про арешт; - рішення про видачу ліцензії від 23.08.2012.

контактна інформація для зворотнього зв`язку: адвокат Костира Андрій Миколайович, 01010, м. Київ, вул. Омеляновича-Павленка, 4/6, поверх 8, офіс 23, поштова скринька ak@dega.ua. З повагою, адвокат Костира А.М.

Rudz
2018-04-06 14:01:54
Avatar

кому приелато такое письмо ?

 

видимо, всем в реестре - нам тоже.

Земеля
2018-04-06 14:11:18
Avatar

 

видимо, всем в реестре - нам тоже.

просто идет вопрос, это мы должны или магистралы  блокировать ? да и каким способом или уже есть Технические данные как правильно блокировать? 

Rudz
2018-04-06 14:41:20
Avatar

просто идет вопрос, это мы должны или магистралы  блокировать ?

 

ухвала чётко гласит - "shopmiele.com.ua та premiumshop.com.ua з ідентичною IP-адресою 86.107.110.15 ... шляхом зобов'язання інтернет-провайдерів ... закрити до них доступ".

если вам пришло такое письмо (а адрес они 99.9% что взяли из реестра), значит вы - провайдер, и должны закрыть своим непосредственным клиентам.

 

да и каким способом или уже есть Технические данные как правильно блокировать? 

 

поскольку ухвала не гласит закрывать shopmiele.com.ua или premiumshop.com.ua по другим адресам, или 86.107.110.15 с другими именами, а эти инет-магазины уже успешно перепрыгнули на cloudflare и вряд ли вернутся назад - я, конечно, не юрист, но что-то мне подсказывает, что можно уже ничего не делать, результат будет тот же ;)

tkapluk
2018-04-06 14:51:17
Avatar

поскольку ухвала не гласит закрывать shopmiele.com.ua или premiumshop.com.ua по другим адресам, или 86.107.110.15 с другими именами, а эти инет-магазины уже успешно перепрыгнули на cloudflare и вряд ли вернутся назад - я, конечно, не юрист, но что-то мне подсказывает, что можно уже ничего не делать, результат будет тот же ;)

Все такие умные ))

Никуда они с того адреса не перпригивали. 

cloudflare просто проксирует их сайт, при этом по старому адресу он тоже работает: 

Request URL: https://premiumshop.com.ua/
Request Method: GET
Status Code: 200 
Remote Address: 86.107.110.15:443
Referrer Policy: no-referrer-when-downgrade
accept-ranges: bytes
alt-svc: quic=":443"; ma=2592000; v="35,37,38,39"
cache-control: no-store, no-cache, must-revalidate, post-check=0, pre-check=0
content-encoding: gzip
content-type: text/html; charset=UTF-8
date: Fri, 06 Apr 2018 11:47:03 GMT
expires: Thu, 19 Nov 1981 08:52:00 GMT
pragma: no-cache
server: LiteSpeed
status: 200
vary: Accept-Encoding

 

Rudz
2018-04-06 14:56:32
Avatar

Все такие умные ))

Никуда они с того адреса не перпригивали. 

cloudflare просто проксирует их сайт, при этом по старому адресу он тоже работает: 

 

вы меня чуток недопоняли. я перекрыл по ip 86.107.110.15 - сайты всё равно открываются.

почему - это уже не моя забота, пусть у клаудфлейра спрашивают, в ухвале ничего об этом не было.

ухвалу виконав? виконав. результат тот же? тот же. ну и что изменилось бы если бы я ничего не делал?

 

другими словами - я не предоставляю доступ к этим сайтам по этому ip в любом случае, и это не от меня зависит.

 

zachott
2018-04-06 15:27:43
Avatar

кому приелато такое письмо ?

Прилетало. 
Стандартный ответ такой.
 

 

Доброго часу доби! Оскільки чинним законодавством Украини, зокрема Законом України "Про телекомунікації", не передбачений термін "інтернет-провайдер" і з ухвали суду не зрозуміло яким саме технічним способом потрібно виконувати заборону доступу до сайтів, з метою належного виконання ухвали просимо надати додатково роз'яснення суду з наступних питань:
1. Які саме субєкти господарювання, передбачені чинним законодавством України, зокрема Законом України "Про телекомунікації", мались на увазі суддею під терміном "інтернет-провайдер"?
2. Яким саме технічним способом необхідно закрити доступ до сайтів, зазанчених в ухвалі слідчого судді?
Додатково повідомляємо, що вартість робіт по виконанню ухвали суду становить _______ грн. Просимо перерахувати вищевказану сумму за реквизитами: ______________________, призначення платежу: "За роботи з закриття доступу ресурсів за ухвалою суду".
 

 

З повагою,

 ПС. Лига отписалась по данному вопросу

Rudz
2018-04-06 15:39:17
Avatar

Додатково повідомляємо, що вартість робіт по виконанню ухвали суду становить _______ грн. Просимо перерахувати вищевказану сумму за реквизитами: ______________________, призначення платежу: "За роботи з закриття доступу ресурсів за ухвалою суду".
 

 

отличная мысль, спасибо за подсказку! :D

zachott
2018-04-06 15:41:24
Avatar

отличная мысль, спасибо за подсказку! :D

Спасибо на хлеб не намажешь. Беру в гривнах. ))

hex@set
2018-04-06 19:50:08
Avatar

Спасибо на хлеб не намажешь. Беру в гривнах. ))

Куда кидать) ?

zachott
2018-04-06 20:40:05
Avatar

Куда кидать) ?

В ЛС. )

hex@set
2018-04-06 20:46:38
Avatar

ну в лс ,так в лс.

tkapluk
2018-04-06 21:02:14
Avatar

вы меня чуток недопоняли. я перекрыл по ip 86.107.110.15 - сайты всё равно открываются.

Как ты его перекрыл по этому ip адресу? 

Rudz
2018-04-06 23:48:42
Avatar

Как ты его перекрыл по этому ip адресу? 

 

при помощи пальцев в консоли бордера. если вам тоже надо - то я тоже беру в гривнах :)

tkapluk
2018-04-07 00:10:52
Avatar

 

при помощи пальцев в консоли бордера. если вам тоже надо - то я тоже беру в гривнах :)

Твой бордер умеет расшифровывать SSL пакеты? :D

Rudz
2018-04-07 01:24:14
Avatar

Твой бордер умеет расшифровывать SSL пакеты? :D

 

нет. кофе варить и шашлыки жарить он тоже не умеет, но я не парюсь, потому что для данного случая потребность в этом - такая же. :)

достаточно того, что он умеет когда абон набирает в адресной строке «shopmiele.com.ua» та «premiumshop.com.ua» (copy&paste из ухвалы), а куда затем ведёт Location: - может вообще на совсем непохожий сайт, но мне до этого столько же дела, сколько до клаудфлейра.

я всё же в последний раз попытаюсь сакцентировать ваше внимание на том, что если бы и умел, и мог, и делал - это всё равно бы ничего не изменило, потому что актуальные пары имя:адрес не совпадают с теми, которые в ухвале, что на мой хлопський розум нивелирует разницу между "блокировать что написано" и "ничего не делать" - я писал именно об этом, а то как вы прочли и истолковали - добавьте в список к location и cloudflare ;)

tkapluk
2018-04-07 08:25:56
Avatar

 

нет. кофе варить и шашлыки жарить он тоже не умеет, но я не парюсь, потому что для данного случая потребность в этом - такая же. :)

достаточно того, что он умеет когда абон набирает в адресной строке «shopmiele.com.ua» та «premiumshop.com.ua» (copy&paste из ухвалы), а куда затем ведёт Location: - может вообще на совсем непохожий сайт, но мне до этого столько же дела, сколько до клаудфлейра.

я всё же в последний раз попытаюсь сакцентировать ваше внимание на том, что если бы и умел, и мог, и делал - это всё равно бы ничего не изменило, потому что актуальные пары имя:адрес не совпадают с теми, которые в ухвале, что на мой хлопський розум нивелирует разницу между "блокировать что написано" и "ничего не делать" - я писал именно об этом, а то как вы прочли и истолковали - добавьте в список к location и cloudflare ;)

Какой-то поток сознания из незаконченных мыслей. 

Пара айпи-доменное имя до сих пор работает, вывод я привел выше. 

Каким способом ты заблокировал их так и не признался, но вариантов как-бы на бордере не много или рубанул какие-то порты или всю указанную айпишку. Тогда возникает вопрос: НА КАКОМ ОСНОВАНИИ ты пользователям заблокировал доступ к следующим ресурсам: 

 

1foundationsports.com  

2www.monumente-funerare.org  

3www.golfclashbooster.online  

4tvcric.info  

5www.monumentefunerare.net  

6www.monumentefunerare.org  

7www.dam.ro  

8zakoon.info  

9daglu.info  

10www.grz.ro  

11www.echipamente-muzicale.ro  

12sru-bukovac-maksimir.hr  

13nashvillehype.com  

14nhc.ideaweb.ro  

15pompediverse.ro  

16www.farmplant.ro  

17www.ioanaurs.ro  

18www.northwestacademyofarms.com  

19www.riversidetruckandautoparts.com  

20www.safe-nails.ro  

21www.windowsandlinux.net  

22www.411personalfinance.com  

23thechiphifoundation.org  

24sculewebshop.ro  

25webcrickets.info  

26www.castelini.ro  

27www.salvamontbihor.ro  

28www.motelcampinghache.com  

29www.lamichelle.ro  

30tnsect.com  

31www.piesesicamioane.ro  

32www.marmura.webro.info  

33arondmedia.ro  

34www.paint-vision.com  

35www.cruci-marmura.net  

36www.brlaundrysoap.com  

37rdo.ro  

38www.twowayradioonline.com  

39www.presedefurtun.ro  

40www.betalizer.com  

41brutehosting.com  

42www.smartcric.info  

43www.georgeknightjewellers.com  

44www.davidlorimer.net  

45www.stingatoarebihor.ro  

 

 

a_n_h
2018-04-07 09:06:20
Avatar

Тогда возникает вопрос: НА КАКОМ ОСНОВАНИИ ты пользователям заблокировал доступ к следующим ресурсам: 

 

1foundationsports.com  

2www.monumente-funerare.org  

3www.golfclashbooster.online  

4tvcric.info  

5www.monumentefunerare.net  

6www.monumentefunerare.org  

7www.dam.ro  

8zakoon.info  

9daglu.info  

10www.grz.ro  

11www.echipamente-muzicale.ro  

12sru-bukovac-maksimir.hr  

13nashvillehype.com  

14nhc.ideaweb.ro  

15pompediverse.ro  

16www.farmplant.ro  

17www.ioanaurs.ro  

18www.northwestacademyofarms.com  

19www.riversidetruckandautoparts.com  

20www.safe-nails.ro  

21www.windowsandlinux.net  

22www.411personalfinance.com  

23thechiphifoundation.org  

24sculewebshop.ro  

25webcrickets.info  

26www.castelini.ro  

27www.salvamontbihor.ro  

28www.motelcampinghache.com  

29www.lamichelle.ro  

30tnsect.com  

31www.piesesicamioane.ro  

32www.marmura.webro.info  

33arondmedia.ro  

34www.paint-vision.com  

35www.cruci-marmura.net  

36www.brlaundrysoap.com  

37rdo.ro  

38www.twowayradioonline.com  

39www.presedefurtun.ro  

40www.betalizer.com  

41brutehosting.com  

42www.smartcric.info  

43www.georgeknightjewellers.com  

44www.davidlorimer.net  

45www.stingatoarebihor.ro  

 

 

"мой" магистрал именно так и сделал!

tkapluk
2018-04-07 09:09:27
Avatar

"мой" магистрал именно так и сделал!

Накатай ему письмо, с вопросом на каком основании он это сделал. :) 

NikKulik
2018-04-08 00:04:12
Avatar

Частиною 10 ст. 170 КПК України, передбачено, що арешт може бути накладений у встановленому цим Кодексом порядку на рухоме чи нерухоме майно, гроші у будь-якій валюті готівкою або у безготівковій формі, в тому числі кошти та цінності, що знаходяться на банківських рахунках чи на зберіганні у банках або інших фінансових установах, видаткові операції, цінні папери, майнові, корпоративні права, щодо яких ухвалою чи рішенням слідчого судді, суду визначено необхідність арешту майна.

Зачем насиловать операторов и провайдеров, тем более что хостер Украинский ".com.ua" или власти не имеют силы на данных хостеров?
Ведь достаточно Хостера нагнуть...

Rudz
2018-04-08 00:44:44
Avatar

Какой-то поток сознания из незаконченных мыслей. 

 

 

мысли уже не только закончены, но ещё и разжёваны. я ж не виноват, что вы как какой-то умственно отсталый упорно прочитываете так как хотите, а не так как написано.

 

Пара айпи-доменное имя до сих пор работает, вывод я привел выше. 

 

 

а ещё выше я привел какие именно пары выдаются абонам при резолвинге.

 

Каким способом ты заблокировал их так и не признался, но вариантов как-бы на бордере не много или рубанул какие-то порты или всю указанную айпишку.

 

 

ясно, шерлок холмс из вас такой же хреновый, как и сетевой инженер. я написал более чем достаточно для понимания, что был использован L7-фильтр для 86.107.110.15:80

 

Тогда возникает вопрос: НА КАКОМ ОСНОВАНИИ ты пользователям заблокировал доступ к следующим ресурсам:

 

ответ вас разочарует - я их не блокировал, они работают.

 

tkapluk
2018-04-08 10:04:39
Avatar

Зачем насиловать операторов и провайдеров, тем более что хостер Украинский ".com.ua" или власти не имеют силы на данных хостеров?
Ведь достаточно Хостера нагнуть...

Регистратора... Хостер как раз в Румынии. Но то, что заблокировать домен у регистратора было бы правильнее согласен. 

 

а ещё выше я привел какие именно пары выдаются абонам при резолвинге.

А зачем тебе резолвы? Ты где-то в ухвале нашел про ДНС или про резолвы? 

 

ясно, шерлок холмс из вас такой же хреновый, как и сетевой инженер. я написал более чем достаточно для понимания, что был использован L7-фильтр для 86.107.110.15:80

И толку от него если сайт работает на 443. Заблокировал заглушку пересылающую с http на https. :facepalm:

 

ответ вас разочарует - я их не блокировал, они работают.

Точно так же как и сайты которые тебя обязали заблокировать. 

Rudz
2018-04-10 12:28:37
Avatar

А зачем тебе резолвы? Ты где-то в ухвале нашел про ДНС или про резолвы? 

 

я в ухвале нашёл про имена соответствующие адресам. на имена, не соответствующие адресам, и наоборот - предписание ухвалы не распространяется.

 

И толку от него если сайт работает на 443. Заблокировал заглушку пересылающую с http на https. :facepalm:

 

а где вы такое нашли в ухвале, и на каком основании я должен блокировать https?

 

ftp:// блокировать тоже, на всякий случай? а то вдруг попадётся особо рьяный юзер, который url всегда набирает полностью, перепутает 2 буквы, а там, не приведи господь, "архів з необачно отриманими конфіскованими майновими правами інтелектуальної власності" (с) pavlabor

 

Точно так же как и сайты которые тебя обязали заблокировать. 

 

ну наконец-то, хоть с 5го раза до вас хоть что-то стало доходить.

tkapluk
2018-04-10 17:33:07
Avatar

ну наконец-то, хоть с 5го раза до вас хоть что-то стало доходить.

 

другими словами - я не предоставляю доступ к этим сайтам по этому ip в любом случае, и это не от меня зависит.

 

Прям раздвоение личности. 

Rudz
2018-04-11 01:08:16
Avatar

Прям раздвоение личности. 

 

там ровно над тем, что вы отквотили - то, что давно поняли, по ходу, уже все кто этот топ читал - кроме вас, конечно:

 

ухвалу виконав? виконав. результат тот же? тот же. ну и что изменилось бы если бы я ничего не делал?

 

но увы,

 

я ж не виноват, что вы как какой-то умственно отсталый упорно прочитываете так как хотите, а не так как написано.

 

 

osl1
2018-04-23 03:29:59
Avatar

Компания Miele Украина которая является всего на всего официальным импортером товаров производителя Miele Gmbh а пытается выдать себя за представительство производителя, как таковым им неявлясь чем подтверждает неуплата роялти производителю Miele что является подтверждением права распоряжается торговой маркой Miele в Украине (есть подтверждение экспертиз)!!! Данный факт она почему-то скрывает от общественности, хотя очень настойчиво требует соблюдения авторских прав на интеллектуальную собственность. Также очень странно почему сама Miele GmBh не заявляет о нарушении их авторских прав данными интернет магазинами в Украине?

 

Интернет магазин premiumshop.com.ua не нарушил ничьих авторских прав, не размещал у себя логотипов и другой атрибутики принадлежащей компании Miele, а только предлагает оригинальную продукцию Miele и других брендов у себя на сайте по доступной цене. Многим монополистам это очень не нравится!!!

Почему-то ни один из представителей торговых марок, размещенных у на сайте, не предъявляли ни каких требований о нарушении нами прав на интеллектуальную собственность или авторских прав, что тоже заставляет о многом задуматься.

 

Данная компания уже на протяжении многих лет убирает со своего бизнес пути неугодных им конкурентов используя недобросовестные методы конкуренции и нарушая антимонопольное законодательство Украины пытается ставить нереально завышенную цену на свой товар и зарабатывать сверх прибыли. Создавая сегодня серьезный прецедент на блокирования неугодных конкурентов с помощью незаконной ухвалы заангажированого судьи (денег у компании Miele видимо много) создает угрозу свободной торговли в интернете и возможность другим крупными компаниями-монополистами убирать конкурентов со своего пути.

 

Такое решение суда неоднозначное и прецедентное. Почему-то судья решил, что при использовании сайта интернет-магазина premiumshop.com.ua у простых пользователей и покупателей в интернете возникают имущественные права интеллектуальной собственности. Такое утверждение есть незаконным, поскольку ни использование, ни другие права по отношению к имущественным правам не возникают! К примеру, если ваш интернет сайт продает мобильные телефоны Iphone или духовку Siemens, то вы не продаете права изготавливать технику с таким названием. Также есть непонятным та неустановленным причинно- следственная связь между защитой права интеллектуальной собственности и “региональным” запретом и блокировкой интернет ресурса. Судебная практика до настоящего прецедента не знала примеров ареста торговых знаков или имущественных прав на интеллектуальную собственность и вынесенное судьей судебное решение в части “обязать всех провайдеров интернета заблокировать доступ к сайтам” нарушает право на свободную, конкурентную предпринимательскую деятельность (решение Европейского Суда в деле С70/10)

 

Будьте бдительны, не дайте себя обмануть и не дайте развиться данному прецеденту и произволу заангажированных монополистами судебных решений!!!

На месте данного интенет магазина может оказаться каждый неугодный монополистам интернет ресурс.

 

Просим разослать всем небезразличным людям и интернет провайдерам данное письмо.

 

С Уважением и надеждой на понимание,

Неравнодушные клиенты  Интернет-магазина Premium Shop

osl1
2018-04-23 04:15:48
Avatar

а вот видео про этого судью которая выносит такие "законные" решения

 

Земеля
2018-04-23 09:03:12
Avatar

а вот видео про этого судью которая выносит такие "законные" решения

 

Себя запустила.муж не дает) по этому собирает деньги на молодых стриптезерах или "массажистов" 

andryas
2018-04-25 20:10:00
zulu_Radist
2018-04-27 18:53:15
Ви маєте увійти під своїм обліковим записом

loading