НАЗК та lifecell запускають проєкт протидії корупції в телеком-галузі
Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) та мобільний оператор lifecell запускають спільний проєкт «Телеком проти корупції». Ця ініціатива є першим в Україні прикладом державно-приватного партнерства задля ефективного стимулювання розкриття корупційних злочинів. Відповідний меморандум було підписано під час зустрічі у Міжнародний день боротьби з корупцією.

Мета проєкту «Телеком проти корупції» — стимулювати всіх учасників телеком-ринку, державних службовців та місцеві органи влади, які взаємодіють з телеком-індустрією, неухильно дотримуватись вимог законодавства у своїй діяльності,  бути об’єктивними та неупередженими.

У рамках цієї ініціативи lifecell забезпечуватиме матеріальну винагороду викривачам корупційних злочинів у телеком-галузі, заохочуючи викривати всі корупційні явища в індустрії.

Меморандум є відкритим для підписання всіма учасниками ринку, які прагнуть запроваджувати кращі практики протидії корупції.
«Галузь телекому є однією з найбільш корумпованих у світі. Штрафи за корупційні злочини в цій галузі минулого року у світі становили більше 2 мільярдів доларів. І про ці корупційні злочини стало відомо завдяки викривачам. Ми віримо, що в Україні теж є люди, які готові викривати корупцію. НАЗК та lifecell заохочуватимуть та захищатимуть таких українців. Раді підписати меморандум про співпрацю з lifecell сьогодні, у Міжнародний день боротьби з корупцією», — відзначив Голова НАЗК Олександр Новіков.

Як працює механізм протидії корупції?
  • У разі виявлення корупційних схем у телеком-галузі викривач має повідомити органи досудового розслідування про вчинення відповідного злочину.
  • Грошові винагороди за викриття корупційних злочинів, які оцінюються в суму, яка перевищує 10 млн грн, забезпечує держава.
  • lifecell сплачуватиме додаткову грошову винагороду за викриття корупційних злочинів у сфері телекомунікацій, розмір або збитки від яких становлять суму до 10 млн грн. Відповідно викривач корупційних схем у телеком-галузі буде отримувати грошову винагороду від lifecell до 1 млн грн (10% від предмету корупційного злочину), якщо за фактом поданої ним інформації буде викрито корупційний злочин та винесено обвинувальний вирок суду.
Таким чином спільними зусиллями НАЗК і lifecell будуть заохочувати та підтримувати усіх викривачів корупційних злочинів у галузі.

Андрій Осіпов, керівник юридичного департаменту lifecell зазначив: «Ми дуже раді бути новатором антикорупційних практик у телеком-індустрії. І ми щиро вдячні нашим колегам із НАЗК, разом із якими ми розробляли необхідні процедури й сьогодні запускаємо проєкт «Телеком проти корупції». Я впевнений, що об’єднавши зусилля ми зможемо стимулювати розкриття та зменшення кількості всіх корупційних злочинів у галузі, незалежно від їхнього масштабу. Чесні та прозорі умови на телеком-ринку сприятимуть безперешкодному розвитку технологій та прискорять розбудову цифрової держави в Україні».

Детальніше про повні умови проєкту можна прочитати за посиланням:  https://www.lifecell.ua/uk/whistleblower/
nordstream
2020-12-10 18:07:55
Avatar
Походу турки задолбались взятки платить за выделение земли под вышки и магистрали :-)
Земеля
2020-12-10 18:15:31
Avatar
тут начальника Облэнерго откаты делал по 200к уе в месяц.
Самая коррумпированая это не связь, а электрики и.т.п  )
twg
2020-12-10 18:53:29
Avatar
поиск схем, что мимо кассы. )) Обилетить нужно всех. ))
pavlabor
2020-12-13 13:49:59
Avatar
Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК)
та мобільний оператор lifecell запускають спільний проєкт «Телеком проти корупції».

Куди повідомити про корупцію?

На виконання рішення Конституційного Cуду України №13-р/2020 від 27.10.2020
повідомлення про корупцію поки не приймаються
Paramotor
2020-12-14 09:10:34
Avatar
Ну тут прям велосипед изобрели.....тут от а до я всех надо чпокать
zulu_Radist
2020-12-14 17:39:53
Avatar
Парамотор, начнем с вас)
Paramotor
2020-12-14 17:50:10
Avatar
Парамотор, начнем с вас)
Не ну если так по чеснаку - я готов, только за что ?))) я уже в свободном плаванье))) Так что взгляд устремиться на вас Радист))))
 
Ви маєте увійти під своїм обліковим записом

loading