×
Providers
Equipment
News
Photo
Companies
Forums
Practice
Theory
Ferrum
Share
Anonymous msg.
Add photo
Add news
Add Ferrum
Ут отжигает
#nethorror
#крепление
#подвес
#воздушка
Similar content:
Дивно що не на ізолятор
Як випотрошити оптичний кабель
Найвищий рівень тимчасовості
Триматися з останніх сил
Це ж не муфта? правда?
show more
less
магістральна муфта
Щось не вийшло з трубами
Я сделялъ
Коли ремонт й заборонено міняти
Якщо це не державне щось, то я не знаю
Хтось вважає, що кабель це корабельний канат
Левітуючі світчі. Гадав такого вже нема.
Цікаво чим стіна не догодила для кріплення
Робимо назавжди. Дюбелі врятують світ.
Н - надійність
FOSC на стовпі. Італія
Нащо в клін дріт пхати?
То волокна тікають, то кабель зйоб-ється
Цвях для шифера - новий метод кріплення
Скоро коробки и роутеры вместо обоев будут
Муфта на стовп плюс спіральні затискачі
здавалося б, що може піти не так
В'єтнам теж вішає
Завтрак монтажника
Медуза Горгона повісилася
Чілі. Мабуть теж дешевий інет.
Мальта, ПОН
Хочу подивитись на заміну цього стовпа
Тросохід в роботі
Hi-Tech проброс кабеля
Волокно немекает, что интернета не будет
Сезон долбодятлов с воздушками открыт...
zaborovsky
2020-11-16 11:46:15
а тремпели куплены в ближайшем сильпо? :)
Cosmos
2020-11-16 12:04:47
Зато не висит
Cosmos
2020-11-16 12:05:00
Под ногами
AntonTernopil1
2020-11-18 15:59:58
А че так можно было?
H_U_L_K
2020-11-18 17:31:30
И не платить за подвес.
pavlabor
2020-11-18 21:06:52
И не платить за подвес.
Главное не на столбах.
AntonTernopil1
2020-11-19 10:15:41
А че, норм. Напечатал на 3д принтере крепёж и погнал по селу))))
You should to log in
Email
Password
Remember me
Enter
‹
›
×
Главное не на столбах.
You should to log in