Быстрое поднятие speedtest сервера от Ookla на Linux (Centos 8 в данном случае)
В процесі роботи програми почали виникати серйозні затримки, місцями навіть помилки. Потрібно було глянути як працює MySQL база.
Зупиняти роботу бази неможливо, а лог запитів, звичайно, вимкнений.
Якщо MySQL працює без криптографії, то можна використати tcpdump та аналізатор запитів pt-query-digest.
Стоит сейчас bind, собранный опциями --prefix=/opt/bind --with-tuning=large --enable-threads --with-openssl --with-libtool. Потребовалось вынести DNS сервер, т.к. нагрузка получилась на нем немаленькая. Обратил внимание на Knot. Но есть нюанс - разные адреса для разных сетей должны отдаваться. Что из этого получится - посмотрим.
Щоб відновити доступ до комутатора потрібно скинути конфігурацію на налаштування за замовчуванням. Простіше кажучи - в дефолт. Для цього є всі можливості.
У березні 2020 року Укртелеком повідомив, що, незважаючи на карантин, масові крадіжки телекомунікаційного кабелю продовжуються у значних масштабах. Звіти за березень показують 150-160 випадків кожного дня, а всього за тиждень з 16 по 22 березня було викрадено та пошкоджено більше 14 тис. метрів. На жаль, проблема крадіжок кабелю в Україні зовсім не нова, тому багато-хто вже досить довго шукає ефективні методи захисту телекомінфраструктури. Команда iotji у парнерстві з директором ТОВ “Атраком” Савчуком Олександром з 10 липня 2019 року проводить випробовування датчиків для контролю кришок телекомунікаційних колодязів (люків). У цій статті ви зможете ознайомитись з нашим звітом про реальні тести бездротової мережі, побудованої для сповіщення бригад у разі несанкціонованого зміщення кришки люка. Обладнання для тестової системи було надано командою iotji.
По умолчанию в Centos 8 используется NetworkManager. Хотя он использует всё те же /etc/sysconfig/network-scripts/ifcfg-*.
Но есть и другие методы.
Не смог установить NetBeans 12 с дефолтовой Java в Fedora 32.
Ошибки: 
Can`t initialize UI Running in headless mode
Exception: java.awt.HeadlessException thrown from the UncaughtExceptionHandler in thread "main"
Установка iRedMail на Centos 8.1. Ничего сверхъестественного.
На сегодня imapsync доступен для Centos 7 прямо с репозитория. С Centos 8 - пока нет. Но он работает, если руками поставить.