Jump to content

mlevel

Сitizens
  • Posts

    792
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by mlevel

  1. Звідки 60 грн.? Стойка 48U, 6 кВт від 500$.
  2. А ті хто в київських датацентрах розміщується? При якому вони глузді?
  3. Да ладно периферія Це ти розкажи 200 ІТ канторам і 15 000 ІТшників про недостатність кваліфікованого персоналу ))) Що мені розказувати. Пробуй, розведи інвестора на бабло . Де зараз ці 200 "кантор" хостять своє добро? Хезнер, овх та амазон. 15000 айтішників сидять и чекають, коли ім запропонують датацентр у Львові. Чим ти будеш конкурувати наприклад з Парковим, Деново, Бімобайлом, польськими датацентрами? Назви хоча б 3 конкурентні переваги. Аргумент про 200 ІТ контор я привів до фрази про відсутність кваліфікованих кадрів. Кваліфікованих кадрів у Львові більше ніж достатньо. А тему я якраз і створи з ціллю вислухати аргумент кожного на тему попиту на послуги датацентру у Львові.
  4. Да ладно периферія Це ти розкажи 200 ІТ канторам і 15 000 ІТшників про недостатність кваліфікованого персоналу )))
  5. Ну я думаю що є траси через які зі Львова в Європу буде ближче, по крайній мірі тут до польського кордону дотягнутися не так далеко.
  6. Мені не шашечки і не їхати. Моє питання було таку аномалію як відсутність ДЦ у Львові. Один ДЦ від УарНету - не показник. На рахунок капіталовкладень - це ясна річ. Є зацікавлені іноземні інвестори які готові вкластися в ДЦ, але така пустота на ринку їх дивує.
  7. Який з сертифікатів Uptime Institute він має? Відповідає вимогам Visa чи хоча б НБУ до датацентрів? Є можливість оренди окремого маш. залу або відгородженої частини загального маш. залу?
  8. ІТ офіси сиділи без електрики лише однієї зими, коли були планові відключення по всій Україні. Для цього в ДЦ Tier3 є БПЖ + генератори. Але взагалі я не про фінансову частину, а про потребу в такому ЦОДі.
  9. Останній час задаюсь питанням чому у Львові нема серйозних датацентрів? В Києві до прикладу таких з десяток (не зважаючи на основний аргумент проти датацентру в Україні - "маски-шоу"), звичайно Tier3 тільки Парковий, але все ж, у Львові нема жодного комерційного. Є навіть датацентри в Одесі, Харкові і Дніпропетровську. Здається і кабелі в Європу коротші, і спокійніше, ринок ІТ досить розвинений. Невже не буде попиту серед великих корпорацій, банків, хостерів, провайдерів?
  10. Зорієнтуйте будь ласка по цінах на D-Link, щоб можна було порівняти з офіційним сервісним центром.
  11. #!/bin/csh # Automated resolver for domains # PrivatBank payment service # Allow for denied users set DOMAINS = "secure.privatbank.ua st.privatbank.ua ecommerce.liqpay.com static.liqpay.com www.secure.privatbank.ua www.st.privatbank.ua www.ecommerce.liqpay.com www.static.liqpay.com fonts.googleapis.com www.fonts.googleapis.com" set DNS = "@8.8.8.8" set TABLE = 10 foreach domain ($DOMAINS) dig -4 -t A +short $DNS $domain | grep '^[0-9]' | xargs -I {} -L 1 ipfw " -q table $TABLE add {}/32" end ipfw -q table $TABLE delete 0.0.0.0/0
  12. Можливий торг, називайте свою ціну.
  13. Актуально.
  14. Шукаю системного адміністратора для виконання разової роботи по налаштуванню корпоративного поштового сервера на базі вже встановленої ОС FreeBSD 10.2 (повністю "чиста" система). Софт: 1. Postfix 3 + Dovecot 2.2 2. PostgreSQL 9 3. SpamAssassin 3.4 + ClamAV 0.99 4. PostfixAdmin (+ nginx) 5. Roundcube 1.1 (+ nginx) Вимоги: 1. Підтримка квот (quotas) на розмір поштових скриньок. 2. 3 поштових домени (multi-domain support) 3. SSL/TLS support. 4. LMTP support. 5. Врахування наявності SPF/DKIM при рангуванні спаму. 6. Автоматичне навчання системи розпізнавання спаму при переміщенні повідомлення в папку Spam. 7. Віртуальні mailboxes (одна поштова скринька для декількох користувачів). Також треба performance tunning (для 4k+ користувачів). Будь ласка пишіть в приватні повідомлення, обговоримо деталі.
  15. UP. Називайте Вашу ціну.
  16. Віддам дві за 100 грн.
  17. UP. 500 грн. пара. Торг.
×
×
  • Create New...