Jump to content
Local

mlevel

Сitizens
 • Content Count

  792
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

mlevel last won the day on July 28 2011

mlevel had the most liked content!

Community Reputation

52 Очень хороший

About mlevel

 • Rank
  Вампиреныш

Информация

 • Пол
  Мужчина

Recent Profile Visitors

4895 profile views
 1. Заплутався в здається доволі простій задачі. В мене є два роутера, кожен з яких по eBGP приймає маршрути від свого провайдера. І є три сервера на які я хочу роздати default route з кожного роутера (перший - основний, другий - backup). Як це можна зробити з OSPF або iBGP?
 2. МІй варіант. Блокування всіх підмереж які входять в AS і по A-записах (на випадок використання CloudFlare, etc.). Пригодиться для тих хто приймає default route по BGP. В папці config структура файлу така: [prefixes] values: mail mobile [suffixes] values: vk.com vkontakte.ru [standalone] values: userapi.com [asn] values: 47541 Відповідно для такого конфігу скрпит generator.py з параметром domains згенерує такі комбінації доменів: mail.vk.com mail.vkontakte.ru www.mail.vk.com www.mail.vkontakte.ru userapi.com www.userapi.com Особливо стає в пригоді для Яндекса в якого багато однакових сервісів на різних доменах вищого рівня. generator.py з параметром subnets може також згенерувати всі підмережі які належать до AS в полі [asn] конфігу, для цього треба встановити одну Python бібліотеку: pip install pyasn Перед цим треба тільки запустити get_bgp_table.sh для того щоб скачати останню версію BGP таблиці. Все це завернуто в один скрипт run.sh який створить правила для IPFW, його легко можна адаптувати до інших фаєрволів. get_ip_by_domain.sh за допомогою dig вибирає ІР-адреси для всіх згенерованих доменів. domain_block.tar.gz
 3. mlevel

  DGS-1210-28XS/ME

  Є пару штук DGS-1510-28XS/ME Працюють, уваги до себе не вимагають System Uptime : 257 days, 18 hours, 42 minutes, 24 seconds Скільки трафіку?
 4. mlevel

  Свитч с SFP+ портами

  DXS-1210-12SC http://www.dlink.ru/ru/products/1/2024.html Орієнтовно 1000$.
×