Jump to content

DenimMark

Сitizens
 • Content Count

  501
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

DenimMark last won the day on April 14 2015

DenimMark had the most liked content!

Community Reputation

32 Очень хороший

About DenimMark

 • Rank
  Вампиреныш

Recent Profile Visitors

4,017 profile views
 1. Одесу таку ОКТ-Д(1,5)П-12Е1 ?
 2. Недавно підвісили 2.7кН між будинками 140м двоє монтажників за годинку не дуже напружуючись. Заздалегідь підготували кріплення і "ниточку".
 3. Добрий день. Який кабель порадите використати для підвісу на 80м між будинками. Круглий, діалектрик 12 волокон, 1кН чи 1.5кН. Хто на сьогодні більш менш якісний робить. Дякую.
 4. Якось получилось? В мене ключ від приват банка зчитується, при підписі каже відсутній сертифікат.
 5. Доброго дня, шановні форумчани. Потрібно підвісити кабель на відстань 150м. Який краще використати кабель і зажими. Буду вдячний за будь які поради, як практичні так і теоретичні.
 6. Добрий день. Можливо тема вже обговорювалась, але вже ж таки запитаюсь. Потрібно встановити новий сервер авторизації абонентів, які будуть поради щодо ОС та програм? Вимоги відносно прості. - vlan per user - роздача ip unnumbered по dhcp - шейпер Дякую.
 7. И какой dhcp сервер под freebsd или линукс промышленно-стандартно раздает ip в разные вланы?
 8. Вибачаюсь, що не зовсім по темі, але таке питаннячко. Як і чим по «нормальному» зробити dhcp при «vlan per user”? Дякую.
 9. Питаннячко до ТС. Можна взяти безкоштовну версію, встановити, налаштувати потестувати і потім, якщо буде необхідність поновити до платної? Чи потрібно буде платну встановлювати і налаштовувати заново?
 10. ubiquiti ще не написали
 11. Ще такий знайшов D-Link DGS-1210-28X/ME , + що порта SFP+, але мінус що дорожчий десь в два рази, і в серії 1200 в длінка десь вже щось вилазило.
 12. Всім доброго дня. Порадьте, будь ласка, з досвіду недорого і більш менш стабільно, комутатор на доступ 24x100/1000 2-4 sfp+, L2, rstp, vlan-и, loopback detect. Ось такий знайшов CRS326-24G-2S+IN Дякую.
×
×
 • Create New...