Jump to content

Baneff

Сitizens
 • Content Count

  885
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Baneff last won the day on June 1

Baneff had the most liked content!

Community Reputation

138 Очень хороший

1 Follower

About Baneff

 • Rank
  Вампиреныш

Информация

 • Пол
  Мужчина

Recent Profile Visitors

4,320 profile views
 1. 5 хв до запуска генератору витримає навіть зовсім вбитий в хлам акум, це не показник. Якщо ви той акум після 5 років експлуатації знімете і поміряєте залишкову ємність, то, думаю, будете здивовані.
 2. Ой, та ладно. Гель служить грубо 1 рік, потім заміна, бо місткість починає катастрофічно падати. Ліфер служить грубо 10 років. Про яку ціну тут мова? Любі свинцеві акуми хоч з гелем хоч без - то гроші на вітер.
 3. Любі свинцеві за рік в мусорку підуть. В тому числі й гелеві.
 4. Защиты там нет. Литий-ион по определению пожаро и взрыво опасен. Но если нет механических поврежєдений и нет превышений по максимально допустимым параметрам зарядки/разрядки, то работает. Но лучше, конечно, сразу ставить лифер. А защиту самому тогда надо ставить, если сам сборку делаешь и ставить её надо обязательно, вообще не задумываясь. Выбор BMS модулей защиты на рынке большой, всегда можно подобрать необходимое.
 5. Не так просто. Хто що заводить у квартиру - є багато варіантів і не всі вони добрі для внутрішньої прокладки. По квартирі краще тягати спеціальний гнучкий кабель для пачкордів, для внутрішніх робіт. Або просто купити готові пачкорди необхідної довжини. Ну і, звичайно, при монтажі ніяких перетискань та крутих вигинів, все дуже обережно, там же скло, може побитися .
 6. При всій моїй повазі. Літій-іон для ДБЖ вже не в темі. Ще більше не в темі свинець. Тільки ліфер. Навіть не буду пояснювати чому, бо вже набридло.
 7. Нормальные высокочастотные онлайн UPS-ы начинаются от мощности 1000VA и напряжения батарей 36V (42V макс заряд). Всё, что меньше - это старая схема с тяжёлым железным трансформатором, соответственно - низкий КПД. Ну и свинцовые аккумуляторы - деньги на ветер. Лифер рулит. Хотя, конечно, смотрите сами.
 8. Дякую. А option 82 в OLT Huawei можна якось прописати на портах?
 9. Так это что в OLT Huawei нет вообще функции DHCP-snooping и задом-наперёдные роутеры отсекать нечем? Привязка к порту - это не то всё же. Остаётся значит только vlan per user? Option 82 тоже значит нет? А в OLT ZTE как с этим? Пытаюсь определиться с платформой.
 10. Ви цю модель мали на увазі що на фото? Виглядає цікаво, але що всередині - знову таки невідомо. Навіть ніякого pdf документа нема для ознайомлення з деталями.
 11. Питання не в тому відомий бренд чи ні й ви, звичайно, маєте право на просування свого бренду. Проте OLT - складний у керуванні пристрій зі складною системою керування і купою нюансів, які треба враховувати в роботі. Навіть заміна прошивки вже може вимагати корекцій в адмініструванні. Досвід такого адміністрування накопичується роками. Також і весь наявний парк ONU теж якоюсь мірою узгоджений з конкретними моделями OLT і як вони будуть співпрацювати з OLT іншого бренду - невідомо. І тепер уявіть собі, що треба весь той досвід відкласти вбік і почати вивчення нової невідомої системи з нуля. Хто
 12. Вибачте, якщо образив. Нічого такого в думках навіть не було. Торгівля - двигун прогресу!
 13. Кому що, я просто виклав альтернативний погляд. Мені, наприклад, потрібно тепер тільки онлайн і для дому і для роботи, бо ціни падають на них, а якість там не до порівняння з офлайновими. Особисто я як раз і відмовився від гібрида через його офлайнову природу, а поставив в себе два пристрої: онлайн UPS та сонячну зарядку. В парі працює прекрасно.
 14. Хотів придбати OLT ZTE C320/C620, але почитав цю гілку і перехотів. Тепер хочу придбати Huawei MA5800-X2. Де тут почитати щоби й це мені перехотілося?
 15. Що це повинно означати? Розшифруйте. Чи то складності перекладу з китайської?
×
×
 • Create New...