Перейти до

Sergei_Shablovsky

Маглы
  • Всього повідомлень

    36
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    1

Останнього разу Sergei_Shablovsky вигравав 27 лютого 2020

Публикации Sergei_Shablovsky были самыми популярными!

Контакты

  • Сайт
    www.SERGEI-SHABLOVSKY.com
  • Skype
    www.SERGEI-SHABLOVSKY.com

Информация

  • Пол
    Мужчина
  • Город
    Київ
  • Интересы
    Життя, як воно е

Посетители профиля

5 258 просмотров профиля

Sergei_Shablovsky's Achievements

Пролетал Мимо

Пролетал Мимо (1/9)

19

Репутація

  1. Не бажаю бути «самим розумним», але великі буфера під черги - не завжди добре. По купі причин, середь якіх і швидке поширення QUIC, і юзераплікейшни, для якіх обробка ситуації «знаемо, що пакет втрачено» краще ніж «відправили, сидимо чекаемо звісток»… Помиляюсь?
  2. Обидва два Lantronix та RUH2 мають 2 х SIM, - вставляете КС та Vf і мережа буде. Дорого і занадто за +-200 Мбіт платити, якщо тобі лише для консолі та VPN для управління цей канал потрібен і ні для чого більше. Та і морока з монтажем антенни: потрібно бачіти небо і бажано повністью. До того ж в нас попереду хмарність 2-3 місяці, тож 200 Мбіт не буде. Покі це дорогій сервіс, виправданий або для держ/фінансових та військових структур, або - багатих программерів, які працюють на віддаленому і на US/EU.
  3. Тількі на сайті самого локала стоїть (праворуч... О!) Так Ето ж іконка та лінк на ВК!
  4. І тут ми підходимо впритул до - стратегічного планування всій схеми живлення, яка буде автоматично сама реалізувати один з декількох сценаріїв; - SNMP моніторингу та парсінгу логів (всякі там Prometheus + Telegraph,....); - 3G/5G LTE роутерів типу Lantronix/RUH2; Чого вживу знаю в Украіне реально імплементувати одиниці людей Бо в головному,- купа АКБ + online interactive UPS + бензо генератор на 7-10кВа (особливо після початку обстрілів) + лінійний персонал на автівке та на мобіле...і ручками-ручками...
  5. Мав нагоду ще раз перечитати тред і ось що згадалось. Якось досліджував рішення в мобільних морськіх контейнерах (40-45‘ з стійками та місцем оператора + 20‘ для генераторних систем з батареями), і середь рішень охолодження (якісь універ на узбережжі North US, здаеться) бачів таке: контейнер з охолодженням, якій перевозить охолоджени (або заморожени, хоча цей - дорожче з-за більш потужного холодильного агрегата) продукти, всередині якого поставили стійки з серверами, а поруч звичайний 20‘, в якій запхали батареї та генератор. Обидва контейнера на бетонних площадках, з огородженням, два зовняшніх ввода, камери, все як у мобільних операторів в 40‘-ку, здаеться, навіть місце для оператора з невеликими поличками для дисків, патчів, блоків живлення, на хотспаре та інструмента залишилось Місце щоб зручно виймати сервера навіть 800мм глибіни, і позаду приеднувати кабеля - вистачало (наскількі памьятаю, там 2,30м завширшки.
  6. AEG, Blaupunkt Хоча згоден - кондиціонери у німців не дуже розвинута галузь. Ось тут повністью згоден. Так крім простого контакту, бажается ж за не дуже великі гроши мати управління: холодний запуск, регулювання потужности... А в побутових за 5-7к Грн цього нема, тількі «лісапет» робити з пульта+ардуіно/Raspberry
  7. Прекрасний вигляд. Чім і як саме збираете, аггрегуете та аналізуете данні? Як що можно, детально. дякую!
  8. Дозвольте зауважити: - якщо надійність е вирішальний фактор, то «1 + резерв», сами прости і дешеви «німці/японці», щоб замінювати іх «як шкарпетки» - сама ефіективна з точкі зору $ схема. Логіка та ж сама як і перевозити з пункту «А» в пункт «Б» щось ланосом, а коли зламаеться - викінути і купляти новий. Тупо дешевше і надійніше в наших реаліях; - всі ці контакти/ModBUS на тиск в системі фреону/внутряшні помилкі електроніки/стан компресору - ще і якось завести на Environment Monitoring System потрібно, щоб автоматизувати, а вони практично у всіх брендів «каструбати» та геть проприетарни... До того ж практика Украінськіх реалій - оператор за стінкою поруч, якій часто набагато краще виришить можливу проблему з охолодженням, він все одно краще за автомат прийме комплексне рішення і заодно може задіяти протоколи деградації сервісів на час виришення проблеми. Жодна автоматика такого не зможе (покі). А хлопцю все одно зарплату платити...
  9. Тобто підсумуемо: для «звичайних бідних серверних» розміром 20-40м2 краще створювати «герметичний холодильник», ставити 2 абсолютно простих німецьких / японськіх кондея на підлогу, які працюватимуть на 70-80% потужности 24/7/365 (або один на 100% потужности, а один - резерв). все вірно?
  10. Будь ласка, а чі може поважний пан прикинути ціфри (охолодження, споживаема потужність, % часу простою) для «типових маленькіх серверних в житловому / нежитловому приміщені»: 15-20 м2 20-40 м2 для випадків, а) коли е доступ (отвір) одразу за межи приміщення / нема такого і можно і активну на вдув/витяг поставити в додаток до спліта чі напольного б) тупо е split або напольний (або два для підстраховки) і нічого більш. Обгрунтовно вважаю багатьом буде цікаво.
  11. При всій повазі, але вариант з 2-Ма дешевими краще: 1. Redundancy, а покі один працюе, можно за 6-24 години купувати та замінити зламаний (дешевих валом, а якісних дорогіх може і не бути на заміну, та ще і потім монтаж перехідників) / полагодити; 2. Якщо е мониторинг, типу APC NetBoltz, то його можливо налаштувати, щоб автоматично збільшував объем охолодження в одному, а на «80% і все одно спекотно» - вмикав другій на допомогу першому. Доречі, NetBoltz трохі туповат для гнучкого налаштування (а на ринку альтернатив навіть доя ентерпрайзу нема, тількі канальни системи космічної вартости), але якщо е руки - можно на Raspberry напрорамувати,- і датчіків всіляких (протечка, температура, задимлення, вібрація, інфрачервоний), і камера, і ключів, і бекап батарея, і навіть gsm-синхрон годинника начіпляти згідно з сценарієм використання.
  12. Абсолютно вірно: саме так з краін феодалізму і будуется сучасне суспільство,- з розуміння “no taxation without representation”, з створення працюючіей судовоі системи, з розуміння необхідности знищення монополій,.... А покі кожний волає «я проти коррупціі» але сам мае надію «занести в конверті» чі «кум порешае» + наслідок совка в мізках - дійсно, все буде марно. Принаймні, років 5-10 ще е в усіх маленькіх, щоб створити хоч щось на кшталт «обьеднання, яке реально захіщае в юридичному полі та запобігае процесам монополізації ринка, а також захіщае національни інтереси від тиску з боку транснаціональних корпорацій”. Вибір для всіх малих/середніх невеликій: - бути «віджатими» в краіні без законів Украінськими феодалами; - бути поглинутими катком корпорацій з неймовірно більшими фінансовими можливостями та здатністью будувати стратегії на 30-50 років уперед; Тількі не робить вигляд, що е можливість «пропетляти». Нема. Sent from my iPad using Tapatalk
  13. Ось цей мабуть виходить за Ваш бюджет, між тим ризикну запропонувати. Fluke Networks MS2-KIT MicroScanner2 Copper Cable Verifier Kit, Troubleshoots RJ11, RJ45, Coax, Tests 10/100/1000Base-T, and Voip, Includes IntelliTone Pro 200 & Remote ID Kit by PCNation Learn more: https://www.amazon.com/dp/B000QJ6S06/ref=cm_sw_em_r_mt_dp_Kg20FbH38F8J8 P.S. Якщо час не тисне,- почекайте місяців 2-3 і спокійно купите якісь фірмовий в нормальному стані б/в. Криза свое робить, на жаль... Sent from my iPad using Tapatalk
  14. Fluke Networks MT-8200-49A Copper Tester by Amazon.com Learn more: https://www.amazon.com/dp/B0001FSCRM/ref=cm_sw_em_r_mt_dp_P.10FbESD9ZR7?_encoding=UTF8&psc=1 + Fluke Networks MT-8200-60-KIT IntelliTone Pro 200 Toner and Probe Kit, IntelliTone Probe and Toner Kit by Amazon.com Learn more: https://www.amazon.com/dp/B00N2S6RPY/ref=cm_sw_em_r_mt_dp_7c20FbNT0PJAR?_encoding=UTF8&psc=1 Sent from my iPad using Tapatalk
  15. Переконати неосвічену людину, з архаїчним мисленням охлос - не можливо принципово. Воно повинно померти само по собі. Тобто це справа 2-3 поколінь (30-40 років при сучасних швидкостях розвитку світу). Генетично СРСР будував цей «безпородний охлос з вбудованою безпомічністью» всі свої 70 років (+20 до них це робили кгбшники та олігархі з кремля на территоріі россіі). Так що не все це «щастя» так просто викреслити. Прийдеться прийняти, що будувати будемо ми, а результати - бачіти наши діти або онукі. Це як з вирощуванням олівкових дерев 1:1 аналогія Сваритись те ж не бачу сенсу: тримати стійку позицію і не підлаштовуватись (що з урахуванням української історичної спадщіни - важко), - це завжди виграшна позиція в тривалому. А в короткому - грають тількі дурні Люди принципово суспільні тварини. А пост-радянські - тім пач. Тому робимо кожний, що можемо, і прикладом свого життя навчаемо дітей та навколишне «стадо» (вибачте за таке порівняння). і все буде добре!
×
×
  • Створити нове...