Jump to content
Local

Sergei_Shablovsky

Muggles
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Sergei_Shablovsky last won the day on February 27

Sergei_Shablovsky had the most liked content!

Community Reputation

15 Хороший

About Sergei_Shablovsky

 • Rank
  Пролетал Мимо

Контакты

 • Сайт
  www.SERGEI-SHABLOVSKY.com

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Київ
 • Интересы
  Життя, як воно е

Recent Profile Visitors

678 profile views
 1. Переконати неосвічену людину, з архаїчним мисленням охлос - не можливо принципово. Воно повинно померти само по собі. Тобто це справа 2-3 поколінь (30-40 років при сучасних швидкостях розвитку світу). Генетично СРСР будував цей «безпородний охлос з вбудованою безпомічністью» всі свої 70 років (+20 до них це робили кгбшники та олігархі з кремля на территоріі россіі). Так що не все це «щастя» так просто викреслити. Прийдеться прийняти, що будувати будемо ми, а результати - бачіти наши діти або онукі. Це як з вирощуванням олівкових дерев 1:1 аналогія Сваритись те ж не бачу сенсу: тримати стійку позицію і не підлаштовуватись (що з урахуванням української історичної спадщіни - важко), - це завжди виграшна позиція в тривалому. А в короткому - грають тількі дурні Люди принципово суспільні тварини. А пост-радянські - тім пач. Тому робимо кожний, що можемо, і прикладом свого життя навчаемо дітей та навколишне «стадо» (вибачте за таке порівняння). і все буде добре!
 2. В мене дещо інший коментар: Це ми з Вамі всі не доклали достатньо зусиль, щоб нефахови, безвідповідальни та відкрито популістични люди (про іх про-россійську та «партії регіонів» спільність вже мовчу, бо це вочевідь) потрапили до керівництва краіни, яка е в стані війни с россійською імперією, яка мае проблеми монополізму в економіці, яка не мае незалежних від олігархів та економічних монополістів політичних рухів, ті достатньо архаїчним населенням з демографічним викривленням та значною трудовою міграцією в краіни східної Европи. Достатньо було КОЖНОМУ З НАС витратити час свого життя та докласти зусиль, щоб переконати 3-4 своіх приятелів чі друзів зробити СВІДОМИЙ ТА ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ВИБІР. Достатньо було б кожному з технарів, які традиційно на пост-радянському просторі «мы вне политики, мне пох, я технарь, они все там идиоты»,- бути активним. І результати були б іншими. А зараз «вигрібати» будуть усі: і свідоми та відповідальні, і ти, кому «какая разница». І це не тактични втрати, це стратегічни втрати, наслідкі якіх будуть вже влітку, а під кінець року і взагалі на протязі наступних 3-5 років. Ось ціна «я вне политики».
 3. Sergei_Shablovsky

  Действующие точки обмена трафиком

  А навіщо це там, в Арменіі? Здается, якіхось видатних проектів інтеграції з Україною вони не передбачали останнім часом...
 4. Прочістити все дуже ретельно Змазку спреем в підшипникі Прочістити всі контакти + liquimoly спрей Замінити термопасту всюди Перевірити всі термодатчіки Перевірити всі налаштування в BIOS Якщо після цього результат не зміниться субьективно на 40-60% - то памятати, що взагалі HP / Dell взагалі ніколи не були тихими. Сподіваюсь, все стоіть в гермозоні. Якось так Ж-)
 5. Sergei_Shablovsky

  Учумелец ещё "тута", но слегка занят ...

  +1 Будь ласка
 6. Sergei_Shablovsky

  SNMP или другой-агент?

  Оскількі Ви пишете на форумі переважно інженерів мереж, то скоріш LibreNMS - е цілком відповідне рішення. Зазначу, що на відміну від Nagios, Zabbix та інших Monitoring tools, LibreNMS як система більш базуется на ідеології збору SNMP ніж на данних, які отримуется від окремих агентів. Агенти мають + існують навіть для рівня додатків (бази данних, інше) - очікувано проблеми з сумісністью (доводиться чекати апдейтів, якщо змінюется щось в загальної системі) Окремленний недолік в сучасних многокомпонентних системах набагато гірший за перевагу гнучкості, яка, доречі завжди меньш якісна ніж спеціалізовани рішення. - збільшуется навантаження на загальну систему, що для систем реального часу може бути неприйнятним; З інженерної точкі зору, чім меньш додаткових програмних компонентів системи е - тім надійніш система реального часу, тім більш велику кількість данних здатна обробити система, оскількі не потрібно на програмному рівні частіш перехоплювати процесс. Саме тому якісно зроблена SNMP-підсистема (припустимо, що в більшости Enterprise level рівня він схемо технічно якісно зроблен апріорі) - дозволяє активно отримувати моніторинг, без навантаження головного процессора+памьяти+шин. P.S. Навіщо впиратись в Linux? Це ж просто питання сисадміна з відповідними skills, - наняли контрактно->виконав->отримав оплату.
 7. Sergei_Shablovsky

  каналізація VS опори

  Ще трошкі і дійдете до того, що спочатку політика, потім законодавство та судова система, а потім вже нормально можливо працювати. Тобто займати активну позіцію поітичну, а не чекати покі політика прийде в оселю сама. Bingo! Як всі нормальни краіни років 200 тому
 8. Sergei_Shablovsky

  SNMP или другой-агент?

  Сподіваюсь, ретельне вивчання інструментарію (хоча б з пиведенних посилань, в тому ж числі SMNP моніторингу), внесе коррективи в Ваш вибір софта. Якщо бажан стабільний та надійний результат.
 9. Sergei_Shablovsky

  SNMP или другой-агент?

  Топікстартер навіть не написав що за девайс, що він робить, якій потік повинен обробляти, на якому залізі працюе, якій софт на ньому буде стояти,... Наприклад FreeBSD https://www.google.com/search?client=safari&rls=en&q=best+snmp+for+freebsd&ie=UTF-8&oe=UTF-8 https://forums.freebsd.org/threads/system-metrics-what-tools-do-you-use.52492/ Linux-based https://www.google.com/search?client=safari&rls=en&ei=PsVBXuzEFLGVmwX73oXYCA&q=best+snmp+for+linux&oq=best+snmp+for+linux&gs_l=psy-ab.3..33i22i29i30l4.44357.53496..53946...4.3..0.125.1208.1j10......0....1..gws-wiz.......0i71j33i160j0i22i30.MF4-saDUU-M&ved=0ahUKEwjs28mf8cfnAhWxyqYKHXtvAYsQ4dUDCAo&uact=5 Що з цього не підходить? P.S. Зараз тут про Zabbix, Nagios накидають.... Ж)
 10. Оскількі системи, які базуються на ціх HiSilicon, достатньо поширени в Україні (саме з-за відносно низької ціни), вважаю доречним попередити спільноту https://habr.com/en/post/486856/ В одному з репортів на GitHub (https://github.com/tothi/pwn-hisilicon-dvr#summary) е посилання на 2 магазина (https://ccd.dn.ua/ahd-videoregistratory.html та https://secur.ua/videonablyudenie/ustroystva-zapisi/dvr/), але продають іх значно більше. Ураховуючи економічни перспективи в 2020 в Україні (скорочення бюджетів в усіх галузях), кількість «дешевого кітаю» буде тількі збільшуватись і проблем потенційно буде багато. The software you are talking about is supposed to be made by Xiongmai (Hangzhou Xiongmai Technology Co, XMtech). Sofia binary supported by custom busybox and dvrHelper. A lot of chinese noname companies just burn this stuff into their camera modules, because it just works. P.S. Ну а Ви вже самі розбирайтеся з кліентами, якім встановлювали
 11. Якщо у Вас серьйозни наміри (ну, припустимо), а також для інших, кому це потрібно: Високоякісну працю провів «добре відомий та поважний в вузькому колі» Дмитрий Мацкевич (dcnt.ru). Россія. Загальни документи Ви зможете знайти ось тут http://dcnt.ru/?page_id=9416. Особисто вважаю це одніей з найкращіх збірок на 2019 рік. Українські стандарти на початку копіювали з россійськіх, відмінности Вам підкажуть тут на форумі, якщо задасте конкретні запитання по Вашому обьекту. Дмитро також зробив якісни документи (http://dcnt.ru/wp-content/document/price/guidesdc.pdf) саме для DC-makers, які за доволі адекватну (навіть напишу «низьку») плату. Зібрано все: від міста розташування до систем клімат-контролю та безпекі. Стосовно заземлення та кабельних систем, захисту від блискавок - краще звернутись до OBO Bitterman (https://obo.ua/uk-ua/produkty/_-_-_-_-_-_-_-2877.html). Вони на зараз едини в Україні, хто може дати кваліфіковану експертизу по заземленню/захисту від блискавок. По енергопостачанню може добре проконсультувати і допомогти спроектувати Богдан Бірук. Неймовірний досвід праці в Україні. Якщо буде потреба в нестандартному рішенні енергопостачання (та ж якість за меньшу ціну, або нестандартні вимогі) - Rim2000 мае відділ віробництва. (Вони «Привату» в декілька DC робили, наприклад, системи.) Оскількі питання безпекі і подалі буде набувати вагі, звернить увагу на рішення Mobotix (інтелектуальний відеонагляд) та Simons Woss (системи доступу) та можете пройтись ось по цім інтеграторам https://www.iec-expo.com.ua/ru/otchet/spisokexpert-2019.html Працюйте! P.S. На 2014 рік, коли ми купували в Дмитра ці документи, він зазначів, що ми перши, хто це робить з України. Соромно за рівень фахівців. Нажаль, з питань етичних, ми тимчасово припинили співпрацю з Дмитром, як представником краіни-агрессора.
 12. Sergei_Shablovsky

  speedtest від МінЦифри

  А от як би кожен з нас використав свій час життя, та прое....в мізкі 3(!) своїм друзям, щоб не голосували за ідіотів, так і результати б були іншими. Ось ціна дупи на стільці, та «я вне политики, мое дело - сетка»....
 13. Sergei_Shablovsky

  Продам Маршрутизатор роутер CISCO867VAE-K9

  Please confirm exactly model: Cisco 867VAE-K9 or Cisco C867VAE-K9 ? https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/routers/800-series-routers/data_sheet_c78-693249.pdf Tnx!
×