Jump to content

Sergei_Shablovsky

Muggles
  • Posts

    36
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Sergei_Shablovsky

  1. Не бажаю бути «самим розумним», але великі буфера під черги - не завжди добре. По купі причин, середь якіх і швидке поширення QUIC, і юзераплікейшни, для якіх обробка ситуації «знаемо, що пакет втрачено» краще ніж «відправили, сидимо чекаемо звісток»… Помиляюсь?
  2. Обидва два Lantronix та RUH2 мають 2 х SIM, - вставляете КС та Vf і мережа буде. Дорого і занадто за +-200 Мбіт платити, якщо тобі лише для консолі та VPN для управління цей канал потрібен і ні для чого більше. Та і морока з монтажем антенни: потрібно бачіти небо і бажано повністью. До того ж в нас попереду хмарність 2-3 місяці, тож 200 Мбіт не буде. Покі це дорогій сервіс, виправданий або для держ/фінансових та військових структур, або - багатих программерів, які працюють на віддаленому і на US/EU.
  3. Тількі на сайті самого локала стоїть (праворуч... О!) Так Ето ж іконка та лінк на ВК!
  4. І тут ми підходимо впритул до - стратегічного планування всій схеми живлення, яка буде автоматично сама реалізувати один з декількох сценаріїв; - SNMP моніторингу та парсінгу логів (всякі там Prometheus + Telegraph,....); - 3G/5G LTE роутерів типу Lantronix/RUH2; Чого вживу знаю в Украіне реально імплементувати одиниці людей Бо в головному,- купа АКБ + online interactive UPS + бензо генератор на 7-10кВа (особливо після початку обстрілів) + лінійний персонал на автівке та на мобіле...і ручками-ручками...
  5. Мав нагоду ще раз перечитати тред і ось що згадалось. Якось досліджував рішення в мобільних морськіх контейнерах (40-45‘ з стійками та місцем оператора + 20‘ для генераторних систем з батареями), і середь рішень охолодження (якісь універ на узбережжі North US, здаеться) бачів таке: контейнер з охолодженням, якій перевозить охолоджени (або заморожени, хоча цей - дорожче з-за більш потужного холодильного агрегата) продукти, всередині якого поставили стійки з серверами, а поруч звичайний 20‘, в якій запхали батареї та генератор. Обидва контейнера на бетонних площадках, з огородженням, два зовняшніх ввода, камери, все як у мобільних операторів в 40‘-ку, здаеться, навіть місце для оператора з невеликими поличками для дисків, патчів, блоків живлення, на хотспаре та інструмента залишилось Місце щоб зручно виймати сервера навіть 800мм глибіни, і позаду приеднувати кабеля - вистачало (наскількі памьятаю, там 2,30м завширшки.
  6. AEG, Blaupunkt Хоча згоден - кондиціонери у німців не дуже розвинута галузь. Ось тут повністью згоден. Так крім простого контакту, бажается ж за не дуже великі гроши мати управління: холодний запуск, регулювання потужности... А в побутових за 5-7к Грн цього нема, тількі «лісапет» робити з пульта+ардуіно/Raspberry
  7. Прекрасний вигляд. Чім і як саме збираете, аггрегуете та аналізуете данні? Як що можно, детально. дякую!
  8. Дозвольте зауважити: - якщо надійність е вирішальний фактор, то «1 + резерв», сами прости і дешеви «німці/японці», щоб замінювати іх «як шкарпетки» - сама ефіективна з точкі зору $ схема. Логіка та ж сама як і перевозити з пункту «А» в пункт «Б» щось ланосом, а коли зламаеться - викінути і купляти новий. Тупо дешевше і надійніше в наших реаліях; - всі ці контакти/ModBUS на тиск в системі фреону/внутряшні помилкі електроніки/стан компресору - ще і якось завести на Environment Monitoring System потрібно, щоб автоматизувати, а вони практично у всіх брендів «каструбати» та геть проприетарни... До того ж практика Украінськіх реалій - оператор за стінкою поруч, якій часто набагато краще виришить можливу проблему з охолодженням, він все одно краще за автомат прийме комплексне рішення і заодно може задіяти протоколи деградації сервісів на час виришення проблеми. Жодна автоматика такого не зможе (покі). А хлопцю все одно зарплату платити...
  9. Тобто підсумуемо: для «звичайних бідних серверних» розміром 20-40м2 краще створювати «герметичний холодильник», ставити 2 абсолютно простих німецьких / японськіх кондея на підлогу, які працюватимуть на 70-80% потужности 24/7/365 (або один на 100% потужности, а один - резерв). все вірно?
  10. Будь ласка, а чі може поважний пан прикинути ціфри (охолодження, споживаема потужність, % часу простою) для «типових маленькіх серверних в житловому / нежитловому приміщені»: 15-20 м2 20-40 м2 для випадків, а) коли е доступ (отвір) одразу за межи приміщення / нема такого і можно і активну на вдув/витяг поставити в додаток до спліта чі напольного б) тупо е split або напольний (або два для підстраховки) і нічого більш. Обгрунтовно вважаю багатьом буде цікаво.
  11. При всій повазі, але вариант з 2-Ма дешевими краще: 1. Redundancy, а покі один працюе, можно за 6-24 години купувати та замінити зламаний (дешевих валом, а якісних дорогіх може і не бути на заміну, та ще і потім монтаж перехідників) / полагодити; 2. Якщо е мониторинг, типу APC NetBoltz, то його можливо налаштувати, щоб автоматично збільшував объем охолодження в одному, а на «80% і все одно спекотно» - вмикав другій на допомогу першому. Доречі, NetBoltz трохі туповат для гнучкого налаштування (а на ринку альтернатив навіть доя ентерпрайзу нема, тількі канальни системи космічної вартости), але якщо е руки - можно на Raspberry напрорамувати,- і датчіків всіляких (протечка, температура, задимлення, вібрація, інфрачервоний), і камера, і ключів, і бекап батарея, і навіть gsm-синхрон годинника начіпляти згідно з сценарієм використання.
  12. Абсолютно вірно: саме так з краін феодалізму і будуется сучасне суспільство,- з розуміння “no taxation without representation”, з створення працюючіей судовоі системи, з розуміння необхідности знищення монополій,.... А покі кожний волає «я проти коррупціі» але сам мае надію «занести в конверті» чі «кум порешае» + наслідок совка в мізках - дійсно, все буде марно. Принаймні, років 5-10 ще е в усіх маленькіх, щоб створити хоч щось на кшталт «обьеднання, яке реально захіщае в юридичному полі та запобігае процесам монополізації ринка, а також захіщае національни інтереси від тиску з боку транснаціональних корпорацій”. Вибір для всіх малих/середніх невеликій: - бути «віджатими» в краіні без законів Украінськими феодалами; - бути поглинутими катком корпорацій з неймовірно більшими фінансовими можливостями та здатністью будувати стратегії на 30-50 років уперед; Тількі не робить вигляд, що е можливість «пропетляти». Нема. Sent from my iPad using Tapatalk
  13. Ось цей мабуть виходить за Ваш бюджет, між тим ризикну запропонувати. Fluke Networks MS2-KIT MicroScanner2 Copper Cable Verifier Kit, Troubleshoots RJ11, RJ45, Coax, Tests 10/100/1000Base-T, and Voip, Includes IntelliTone Pro 200 & Remote ID Kit by PCNation Learn more: https://www.amazon.com/dp/B000QJ6S06/ref=cm_sw_em_r_mt_dp_Kg20FbH38F8J8 P.S. Якщо час не тисне,- почекайте місяців 2-3 і спокійно купите якісь фірмовий в нормальному стані б/в. Криза свое робить, на жаль... Sent from my iPad using Tapatalk
  14. Fluke Networks MT-8200-49A Copper Tester by Amazon.com Learn more: https://www.amazon.com/dp/B0001FSCRM/ref=cm_sw_em_r_mt_dp_P.10FbESD9ZR7?_encoding=UTF8&psc=1 + Fluke Networks MT-8200-60-KIT IntelliTone Pro 200 Toner and Probe Kit, IntelliTone Probe and Toner Kit by Amazon.com Learn more: https://www.amazon.com/dp/B00N2S6RPY/ref=cm_sw_em_r_mt_dp_7c20FbNT0PJAR?_encoding=UTF8&psc=1 Sent from my iPad using Tapatalk
  15. Переконати неосвічену людину, з архаїчним мисленням охлос - не можливо принципово. Воно повинно померти само по собі. Тобто це справа 2-3 поколінь (30-40 років при сучасних швидкостях розвитку світу). Генетично СРСР будував цей «безпородний охлос з вбудованою безпомічністью» всі свої 70 років (+20 до них це робили кгбшники та олігархі з кремля на территоріі россіі). Так що не все це «щастя» так просто викреслити. Прийдеться прийняти, що будувати будемо ми, а результати - бачіти наши діти або онукі. Це як з вирощуванням олівкових дерев 1:1 аналогія Сваритись те ж не бачу сенсу: тримати стійку позицію і не підлаштовуватись (що з урахуванням української історичної спадщіни - важко), - це завжди виграшна позиція в тривалому. А в короткому - грають тількі дурні Люди принципово суспільні тварини. А пост-радянські - тім пач. Тому робимо кожний, що можемо, і прикладом свого життя навчаемо дітей та навколишне «стадо» (вибачте за таке порівняння). і все буде добре!
  16. В мене дещо інший коментар: Це ми з Вамі всі не доклали достатньо зусиль, щоб нефахови, безвідповідальни та відкрито популістични люди (про іх про-россійську та «партії регіонів» спільність вже мовчу, бо це вочевідь) потрапили до керівництва краіни, яка е в стані війни с россійською імперією, яка мае проблеми монополізму в економіці, яка не мае незалежних від олігархів та економічних монополістів політичних рухів, ті достатньо архаїчним населенням з демографічним викривленням та значною трудовою міграцією в краіни східної Европи. Достатньо було КОЖНОМУ З НАС витратити час свого життя та докласти зусиль, щоб переконати 3-4 своіх приятелів чі друзів зробити СВІДОМИЙ ТА ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ВИБІР. Достатньо було б кожному з технарів, які традиційно на пост-радянському просторі «мы вне политики, мне пох, я технарь, они все там идиоты»,- бути активним. І результати були б іншими. А зараз «вигрібати» будуть усі: і свідоми та відповідальні, і ти, кому «какая разница». І це не тактични втрати, це стратегічни втрати, наслідкі якіх будуть вже влітку, а під кінець року і взагалі на протязі наступних 3-5 років. Ось ціна «я вне политики».
  17. А навіщо це там, в Арменіі? Здается, якіхось видатних проектів інтеграції з Україною вони не передбачали останнім часом...
  18. Прочістити все дуже ретельно Змазку спреем в підшипникі Прочістити всі контакти + liquimoly спрей Замінити термопасту всюди Перевірити всі термодатчіки Перевірити всі налаштування в BIOS Якщо після цього результат не зміниться субьективно на 40-60% - то памятати, що взагалі HP / Dell взагалі ніколи не були тихими. Сподіваюсь, все стоіть в гермозоні. Якось так Ж-)
  19. Оскількі Ви пишете на форумі переважно інженерів мереж, то скоріш LibreNMS - е цілком відповідне рішення. Зазначу, що на відміну від Nagios, Zabbix та інших Monitoring tools, LibreNMS як система більш базуется на ідеології збору SNMP ніж на данних, які отримуется від окремих агентів. Агенти мають + існують навіть для рівня додатків (бази данних, інше) - очікувано проблеми з сумісністью (доводиться чекати апдейтів, якщо змінюется щось в загальної системі) Окремленний недолік в сучасних многокомпонентних системах набагато гірший за перевагу гнучкості, яка, доречі завжди меньш якісна ніж спеціалізовани рішення. - збільшуется навантаження на загальну систему, що для систем реального часу може бути неприйнятним; З інженерної точкі зору, чім меньш додаткових програмних компонентів системи е - тім надійніш система реального часу, тім більш велику кількість данних здатна обробити система, оскількі не потрібно на програмному рівні частіш перехоплювати процесс. Саме тому якісно зроблена SNMP-підсистема (припустимо, що в більшости Enterprise level рівня він схемо технічно якісно зроблен апріорі) - дозволяє активно отримувати моніторинг, без навантаження головного процессора+памьяти+шин. P.S. Навіщо впиратись в Linux? Це ж просто питання сисадміна з відповідними skills, - наняли контрактно->виконав->отримав оплату.
  20. Ще трошкі і дійдете до того, що спочатку політика, потім законодавство та судова система, а потім вже нормально можливо працювати. Тобто займати активну позіцію поітичну, а не чекати покі політика прийде в оселю сама. Bingo! Як всі нормальни краіни років 200 тому
  21. Сподіваюсь, ретельне вивчання інструментарію (хоча б з пиведенних посилань, в тому ж числі SMNP моніторингу), внесе коррективи в Ваш вибір софта. Якщо бажан стабільний та надійний результат.
  22. Топікстартер навіть не написав що за девайс, що він робить, якій потік повинен обробляти, на якому залізі працюе, якій софт на ньому буде стояти,... Наприклад FreeBSD https://www.google.com/search?client=safari&rls=en&q=best+snmp+for+freebsd&ie=UTF-8&oe=UTF-8 https://forums.freebsd.org/threads/system-metrics-what-tools-do-you-use.52492/ Linux-based https://www.google.com/search?client=safari&rls=en&ei=PsVBXuzEFLGVmwX73oXYCA&q=best+snmp+for+linux&oq=best+snmp+for+linux&gs_l=psy-ab.3..33i22i29i30l4.44357.53496..53946...4.3..0.125.1208.1j10......0....1..gws-wiz.......0i71j33i160j0i22i30.MF4-saDUU-M&ved=0ahUKEwjs28mf8cfnAhWxyqYKHXtvAYsQ4dUDCAo&uact=5 Що з цього не підходить? P.S. Зараз тут про Zabbix, Nagios накидають.... Ж)
  23. Оскількі системи, які базуються на ціх HiSilicon, достатньо поширени в Україні (саме з-за відносно низької ціни), вважаю доречним попередити спільноту https://habr.com/en/post/486856/ В одному з репортів на GitHub (https://github.com/tothi/pwn-hisilicon-dvr#summary) е посилання на 2 магазина (https://ccd.dn.ua/ahd-videoregistratory.html та https://secur.ua/videonablyudenie/ustroystva-zapisi/dvr/), але продають іх значно більше. Ураховуючи економічни перспективи в 2020 в Україні (скорочення бюджетів в усіх галузях), кількість «дешевого кітаю» буде тількі збільшуватись і проблем потенційно буде багато. The software you are talking about is supposed to be made by Xiongmai (Hangzhou Xiongmai Technology Co, XMtech). Sofia binary supported by custom busybox and dvrHelper. A lot of chinese noname companies just burn this stuff into their camera modules, because it just works. P.S. Ну а Ви вже самі розбирайтеся з кліентами, якім встановлювали
×
×
  • Create New...