Jump to content

DerJaeger

Сitizens
 • Content Count

  760
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

DerJaeger last won the day on August 18 2022

DerJaeger had the most liked content!

Community Reputation

221 Очень хороший

1 Follower

About DerJaeger

 • Rank
  Вампиреныш
 • Birthday 01/04/1988

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Интересы
  Охота, Футбол, PON

Recent Profile Visitors

2,906 profile views
 1. Я б кругляк замурував Наприклад UTEX ОКП(с1,0)ЛТ-04 1,0 кН або аналоги. Чого не лапшу - через свою параною, що при тепловому розширенні чи тріщині в стіні - волокна в тубі мають більше шансів вижити. ІМХО Тип волокна, якщо не збираєтесь на олівець намотувати - пофіг на такій довжині "траси"
 2. При чому, 24 В, зазвичай - це 2х12 послідовно 😃 Я навпаки, вузли з відеокамерами РоЕ живив через DC-DC перетворювач 12->48 плюси - уніфікація по живленні 12В. Відсутність послідовного ланцюга на батареях. В комутаційному вузлі присутня 12 та 48 В DC. Що зручно, коли потрібно заживити ще якогось умовного медіаконвертера.
 3. Я вболіватитму! )) Самого це питання мучить років вісім))
 4. Але якщо не "взлетить" - ми ні при чому)) Істотно нагріватися це на скільки градусів? Швидше за все, нічого їй не станеться і працюватиме роками.
 5. Ця тема періодично виникає. Логічно - десь хочеться all-in-one Практично - ONU окремо, все інше - також окремо 😃
 6. Наглість абонента прямопропорційна кількості провайдерів в будинку/селі😀
 7. Нормальні забудовники прокладають виту пару в квартиру ще на стадії будівництва. Потім в підвал "впускають" 1-3 провайдерів і проблеми нема як такої. Ви як завжди розвели демагогію. Я відповів на ваше конкретне питання, відповідь на яке ви і так знаєте. Хоча прикидаєтесь дурником, коли це зручно. Тема про "домашній роутер" Я написав, по локальній домашній мережі. А ви з'їхали на будівництво локалки багатоквартирного будинку. Дякую, хоч не на трансконтинентальні магістралі.
 8. Головне - жодних погоджень, з ОСББ, договорів з РЕМ, УДЦР, Комунальниками, стороннім оперетором/провайдером тощо. І ви після цього щось про мою кашу в голові говорите? Зі своєю розберіться для початку.
 9. Що є звичайною типовою домашньою мережею? Що є звичайною типовою домашньою мережею у 2000 та 2025 роках? Що є звичайною типовою домашньою мережею в будинку приватного сектору в 300 квадратів та ділянкою 0,5 га? Є точка входу. Є комтаційна шафа. Туди стягуються провайдер чи декілька, там забезпечується резервне живлення. Туди сходяться всі лінії зв'язку локальної мережі. Як уже сказали, це може бути технічне приміщення, гараж/підвал/сарай горище тощо. І там той WiFi доступ і нафіг не треба, хоч 4, хоч 7 покоління. Тому там "живе" власне маршрутизатор, можливо комутатор. А
 10. РАДИЙ, ЩО ПОВИРНУВСЯ. ЯК ПОГОДА В АВСТРАЛІЇ ЧИ ДЕ ТАМ? НОВА ЗИЛАНДІЯ?
×
×
 • Create New...