Jump to content

DerJaeger

Сitizens
 • Content Count

  784
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Everything posted by DerJaeger

 1. Потрібні робочі для виконання роботи. Оплата грошима Деталі в лічку
 2. Наче оптика - гарантія невигорання від грози. Робитиме так як заявлено. Є вузли які працюють 3-5 років і не чухаються А є такі, що вигорають стабільно, хоча і оптика, і грозозахист і все інше.
 3. Довжину лінії та якість кабелю враховували? Щоб не було так, що вдень працює, а коли включається підсвітка - все відвалюється 😃
 4. Вам на місці видніше. Але я б оту потужну камеру перекинув на виділену лінію А на РоЕ-розширювач повісив дві шт по-простіше
 5. Що мається на увазі? Бракує портів на комутаторі Чи довжина лінка за межами допустимого?
 6. Тобто, не був камінь в мою клумбу, що я гібриди продаю?)) П.С. Взагалі нічого не продаю)))
 7. Абиякий гібрид заткне за пояс того якісного інвертора)) Гібрид - це вже на три порядки масштабованіше, універсальніше, корисніше, список можна продовжувати довго І, до речі, не тягніть, бо є чуйка, що на осінь вони в ціні злетять за хмари (зараз ціни лайтові)
 8. Саме так. Та хоч би й такий: Гібридний інвертор PowMr POW-HVM2H-12V-N Це вже пристрій, а не забавка Та все ж, повторюсь, я б дивився в сторону 48 В
 9. Так. Це однозначно правильніше. Якщо все ж таки на 24 В - то все ж дивитись не на тупу ВольтПолска А на якогось гібрида. Але мені невідомі бюджети.
 10. Купуй інвертор на 48 Плюс банку 12S з якоїсь електрички Плюс BMS Це буде стратегічно, далекоглядно та масштабовано. І універсально в майбутньому. Більш універсальний в дитячих завданнях, типу комутатор 30 Вт живити Але, звісно, Ви зробите, як самі захочете. Питання, тільки, нащо тему відкривали ))
 11. Так буде найправильніше, наймасштабованіше та найуніверсальніше. І найдорожче🤭
 12. Хуйня це все. І ми прекрасно це знаємо 😃 Який там струм при хай 2 кВт реальних при 12 В - навіть рахувати страшно, не те, що користуватись.
 13. Я б ішов іншим шляхом. Так розумію, це приватний будинок? Зараз на ринку досить просіли гібридні інвертори. За умовних $400 можна взяти дорослий гібридний інвертор 5+ кВт (PowMR, для прикладу, щоб не геть ноунейм) І за стільки ж +/- банку якгось LG Chem 12S Зарезервувати весь будинок, за винятком потужних споживачів. З часом добрати сонячне поле та добрати тих же LG Chem, щоб збільшити час автономії.
 14. powmr, deye та інші ноунейми Пряцює як звичний безперебійник, можна підключати сонячні панелі тощо. Мав досвід використання саме deye + pylonyech us2000 А також deye +DEYE SE-G5.1 PRO Звісно, на всі вузли його не поставиш Але якісь відповідальні доволі непогане рішення.
 15. Гібриди не розглядали?
 16. Диктатор вже не той...
 17. Я б кругляк замурував Наприклад UTEX ОКП(с1,0)ЛТ-04 1,0 кН або аналоги. Чого не лапшу - через свою параною, що при тепловому розширенні чи тріщині в стіні - волокна в тубі мають більше шансів вижити. ІМХО Тип волокна, якщо не збираєтесь на олівець намотувати - пофіг на такій довжині "траси"
 18. При чому, 24 В, зазвичай - це 2х12 послідовно 😃 Я навпаки, вузли з відеокамерами РоЕ живив через DC-DC перетворювач 12->48 плюси - уніфікація по живленні 12В. Відсутність послідовного ланцюга на батареях. В комутаційному вузлі присутня 12 та 48 В DC. Що зручно, коли потрібно заживити ще якогось умовного медіаконвертера.
 19. Я вболіватитму! )) Самого це питання мучить років вісім))
×
×
 • Create New...