Jump to content
Local

zachott

Сitizens
 • Content Count

  3098
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  83

zachott last won the day on April 2 2019

zachott had the most liked content!

Community Reputation

933 Очень хороший

About zachott

 • Rank
  Дьявол
 • Birthday 08/29/1974

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  временно не Симферополь

Recent Profile Visitors

1755 profile views
 1. Беркута практично всі цілі та неушкоджені. Певна кількість с них воювала на Добассі з обох боків: і з нашого, і з паРашного. Певна кількість зараз живе в рфії та на ТОТ України. Про який саме "беркут" у вас мова?
 2. Якщо ви почнете працювати для людей "по безпределу" - ви станете звичайним мусором-беспредельщиком. А мусор, як відомо, викидують на смітник. Тому на становіться мусором.
 3. А чим ви тоді від мусоров будете відрізнятися? І вистрелити в людину треба ще зуміти...
 4. Жодної підстави не було. Більш того, ви знаходилися за межами свої власності із розчехленою рушницею. Те, що у вас ще не анулуювали дозвіл на зброю не ваш здобуток, а недоробка органів поліції. Якщо бажаєте щоб у вас дозвіл анулювали - продовжуйте у тому ж дусі. Тільки потім отримати дозвіл буде в рази важче, а за статею 263 зараз саджають "на раз".
 5. Ви можете скільки завгодно горлопанити на форумі, але чинним законодавством України дійсно не передбачено, щоб органи УДЦР якимось чином попереджували користувачів РЧР про проведення моніторінку РЧР у певній місцевості. І також не передбачено надання якихось документів про "плановість" перевірок. Бо такі документи не складаються. Тому в даному випадку органи УДЦР діють відповідно до ч.2 ст. 19 Конституції України. Ви маєте право оскаржити їх дії, якщо вважаєте їх неправомірними. Але поливати всіх навколо брудом - то совкова, а зараз паРашна звичка. А ми не на паРаші, ми в Україні живемо. І від нас залежить, якою буде країна і якою будуть її громадяни.
 6. І грубо порушили вимоги Інструкції (наказ МВС №622 від 21.08.1998 року) коли вийшли с розчехленою рушницею на дорогу захищатися від уявного нападу. Як юрист кажу вам: з таким підхідом ваш дозвіл органи НП анулюють, а рушницю відберуть. Не віддасе - отримаєте 263 КК України до 5 років позбавленння волі. Працювали підприємцем або найманим працівником? Бо це взагалі різні категоріїї платників податків.
 7. ))) Це вам в Інтернеті розповіли? ))) Там підприємців також не дуже багато і деякі сфери геть пустують. А бізнес ведуть нормально, бо не намагаються на**ати державу, бо розуміють, що саме держава є запорукою їх безпеки в певних умовах. А наші їздять батрачити, бо так для них простіше: нічого не надо читати, ні в чому не треба розбиратися, приїхав, одробив, пару місяців отримав копійчину - уїхав. Просто виберіть час і з"їздите. Тільки грошей візьміть більше, бо Европа дорога. ))) ПС. Це Вам трохи про податки в Німеччині. Я в 2011 році жив певний час в Штудгарті, так податком обкладається навіть кожний телевізор в домі, неазлежно від того дивишся ти його чи ні. Цей податок йде на утримання суспільного телебачення Німеччини. ППС. Корупція в них також є. Гарно там, де нас немає (с)
 8. Бізнес зажди потребує вкладень: коштів, часу, розуму, або і того і іншого разом. Саме тому бізенсом у нас займаються одиниці, а інши ходять на роботу за зарплату. Якщо ви вважаете податки/збори завищеними - вносить до держорганів обгрунтовані пропозиції по їх зміні/відміні. Відстоюйте свою позицію у судах та певних державних органах. І це буде саме єевропейський шлях розвитку! А намагатися на**ати державу тому, что вона дере три шкури - це як раз не європейський шлях розвітку, а совковий. Знайдіть час і з"їздите до Європи не як турист, а як бізнесмен, який розглядає можливісь ведення там, наприклад, телеком бізнесу. Наприклад, у найближчу Польщю. Ось тоді зрозумієте різницю між розміром податків та зборів у цій сфері в Україні, та в Європі. Я вам поясню: Україна в частині розвітку телекому має одне з самих ліберальних законодавств у Европі. В Польщі ви би навіть третину не змогли зробити того, що ви зробили тут на шляху отримання телеком послуг у свою домівку.
 9. С точки зрения закона - это неправильно. Техлинк - это если ты используешь исключительно для себя во внутрихозяйственной деятельности. Если ты после своего приемника поставил раздачу на других абонов то никакого техлинка быть не может. Это если говорить конкретно по закону, а не так, как кто-то в УДЦР это видит. По сабжу. Прибыльная ты или не прибыльная - закону о телекоммуникациях абсолютно фиолетово: раздаешь интернет членам кооператива даром? Предоставляешь услугу. Завел интернет только в офис кооператива и никуда дальше? Не предоставляешь услугу.
 10. Тобто, на**ати, бо ніхто не перевіряє? ((( З такою філософією наших підприємців Україна розквітне по-любому...
 11. Просто голдові слова! Тільки чомусь ви також не розібралися хто на форумі є і для чого взагалі люди намагаються вам телефонувати і давати поради. Тому "что нальёшь вовнутрь сосуда, то и выльется оттуда" (с) восточная мудрость Не вірно розуміете. Якщо лінк "п"ятірки" буде між вашими РЕЗ, які використовуются для побудови каналу, за допомогою якого ви надаєте Інтернет будь-кому іншому (навіть безкоштовно) а не лише користуєтесь ним самі - це вже вимагає ліцензії.
 12. Вам рассказать, кто был в Крыму и куда они поехали из Крыма? Или таки сами догадаетесь? Да, напрямую кадровики старались на Донбассе на начальном этапе не вмешиваться - надеялись что как в Крыму все пройдет гладко. Но подготовкой и координацией сначала уголовников, а потом и предателей, занимались так называемые "бывшие". Даже по этому видео видно, что в группе есть координатор из военных: он на 2:23 видео поднимает вверх автомат бойцу, который направил его на гражданского. Именно поэтому я считаю, что если бы в Крыму наши начали бы стрельбу - Донбасс бы не полыхнул: сами уголовники бы побоялись ввязываться в войну без координации паРашных военных. ПС. Сказать что я в ахуе от того, сколько провайдеров в этом опоросе проголосовали за Зе - это ничего не сказать. ((((
 13. З того, що я читав на цьому форуміу в цій темі щодо вас, то жодна людина не бажала вам поразки. Більш того, багато людей навіть намагалися вам пояснити, що не має сенсу ломитися у відчинені двері, бо ці двері вже давно відчинені і крізь них щодня проходять десятки операторів, треба лише виконувати визначений законодавством України алгоритм (спрощено): - подати заяву, - вичекати певний термін, - отримати відповідь від філіїї УДЦР, - якщо в ній буде зазначено про необхідність отримання погодження ГШ, прийняти рішення: чекати погодження ГШ або подати заяву на отриманя дозволу без ГШ, маючи ризик того, що ГШ по ітогу може не погодити наданий вам УДЦР дозвіл - отримати дозвіл Врешті решет ви саме цей алгоритм і виконали, але при цьому розкидали навкруги кучу лайна Дуже схоже на анекдот, в якому ви зіграли і за Джоні, і за Біллі:
 14. Фух, прочитав весь цей сюр за 3,5 години. Один раз навіть Fosterу написав, бо не міг дивитися на це "лайно", хоча іноді сам можу "перегнути палку" у своїх висловлюваннях. Резюме. 1. ФОП Осипенко правий в тому, що намагається розібратися у всіх труднощах законодавства України в сфері телекомунікацій. 2. ФОП Осипенко не правий у тому, що він не зумів розібратися в законодавстві України в сфері телекомунікацій, а почав в усі боки бросати лайно жменями. ПС. Той, хто говорить, що "в Европі все відбувається швидко та без зовнішньої допомоги" бачив цю Европу лише по ТВ/Інтернету. Бо той хто там бував не як турист, таких дурніць казати не буде. І про Німеччину зокрема.
 15. zachott

  ВОК в грунт, в частном поле

  Респект! Единственно правильное с точки зрения "бизнеса вдолгую" решение!
×