Jump to content
Local

pavlabor

Сitizens
 • Content Count

  5362
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  143

pavlabor last won the day on April 1

pavlabor had the most liked content!

Community Reputation

1734 Очень хороший

About pavlabor

 • Rank
  Бог

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  297451314

Информация

 • Пол
  Мужчина

Recent Profile Visitors

9646 profile views
 1. Телефонная связь отключена в Деснянском, Днепровском, Дарницком, Оболонском и Подольском районах Киева из-за пожара в кабельном тоннеле на перекрестке улиц Крещатик и Институтская.
 2. pavlabor

  Облэнерго новшества

  Вартість електроенергії для української промисловості удвічі вища, ніж у Європі базова ціна на електроенергію для українських промислових споживачів - 51,01 євро за МВт-год, для румунських - 25,69 євро, польських - 30,23 євро, угорських - 25,78 євро, словацьких - 24,1 євро.
 3. Українські провайдери фіксують зростання трафіку через карантин За даними компанії Huawei, у період карантину найбільш уражені держави (Китай, Італія, Іспанія, Німеччина, Велика Британія, Франція) відчули помітне зростання в обсягах фіксованого трафіку. Зокрема, в Іспанії зафіксовано збільшення трафіку майже на 40%; в Італії – більше 70% при значному зосередженні на онлайн-іграх; у Німеччині – незначне зростання у 16%; у Британії – 20-30% приросту; у Китаї – 70% і більше.
 4. Первоапрельские шутки 1 квітня 2020 року чоловіка, який перебував у приміщенні продуктового магазину без маски, Зарічний районний суд міста Сум притягнув до адміністративної відповідальності за порушення правил карантину та наклав на нього штраф в розмірі 17000 грн.
 5. Там есть еще графики, смотрим этот Тут увеличено На кривой "А" отображается растущая динамика количества заболеваний в сутки, на кривой "В" стабилизация такого роста, перелом ситуации с 27.03.20 года. Данная тенденция наблюдается в Китае, Южной Корее и это привело к спаду эпидемии. Если полистать графики других стран, то видно что данная тенденция отмечается во всех ключевых экономиках мира. В Украине пандемия не только распространяется, она экспортируется снаружи, но тем не менее, на мой взгляд то что Зе ввел карантин чуть ли не раньше всех, дает свои результаты. На мой взгляд 27.03.20 года пандемия в мире взята под стабильный контроль, дальше будет результат разгребания последствий популизма каждого правительства в отдельности. Учитывая что в Китае пандемия началась 22 января, а фактически закончилась 12 марта, дальше пошел экспорт, то можно сказать что инкубационный период пандемии в Китае длился 50 дней. В Украине устойчивая пандемия началась 16 марта, + 50 суток, где то 5 мая, в целом пандемия должна остановится, перестраховка + локализация экспорта, карантин снимут 20 мая. Статистика от сюда https://gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html?fbclid=IwAR09nrQNLfmNwsehuYn2CrSGXWIPnEJRwjH9Bw5BI9Z_8dY0W4zAbnXDjCk#/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6 Есть еще такая статистика, хорошо показывает динамику https://ourworldindata.org/grapher/daily-cases-covid-19?tab=map
 6. По телефону уточнення і якщо так, то монтажник МАЄ ПРАВО відмовитись, в такому випадку абонент ліквідовує проблему самотужки під телефонним керівництвом чергового менеджера. Це право передбачено позаплановим інструктажем по охороні праці в зв'язку з спалахом епідемії. Згідно з інструкції, роботи в приміщенні абонента без захисних окулярів, маски та рукавичок -ЗАБОРОНЕНІ (під розпис). Кожний лінійний майстер за комплектований + кожен має персональний антисептик. До речі, з п'ятниці уже четвертий день іде тенденція спаду епідемії в світі
 7. pavlabor

  Облэнерго новшества

  СБУ перевіряє один із регіональних обленерго через ймовірне заподіяння шкоди енергетичній галузі Так за минулий рік видатки на модернізацію, що внесені до тарифів для споживачів, становили майже 140 мільйонів гривень. Кошти громадян мали бути спрямовані на операційне оновлення галузі, реконструкцію та будівництво нових господарських об`єктів. Водночас, за даними слідства, на більше ніж половині із зазначених у звіті об`єктів роботи були проведені лише «на папері», що становить понад 70 мільйонів гривень.
 8. Инструкция делается самостоятельно, на базе типовых инструкций Інструкції з охорони праці Вбираешь по видам деятельности, например ВДОП 5.2.30-5.10-97. Типова інструкція з охорони праці для монтажника зв’язку - лінійника повітряних ліній зв’язку Потом подставляешь реквизиты своей компании, распечатываешь и вручаешь каждому в руки. Но у тебя должны быть корочки, комиссия, журналы, декарация на начало работ...
 9. AM(satlaw), не расстраивайся, тренируйся и думаю с такими темпами где то к 2022 году ты поймешь о чем пишешь.
 10. YouTube вслед за Netflix снизит качество видео для европейских пользователей Поводом для обращений Бретона стали сообщения крупных европейских провайдеров о серьезных скачках трафика. При этом в YouTube заявили, что пока зафиксировали только несколько пиков трафика.
 11. А чо тебе жалко Максима Водолазского, он мог бы спокойно заняться провайдингом, только быковать и ха-ха ловить... оно то легче. Пожалей лучше Білик Н.В. 057 733-26-94, у нее реально выносит мозг меж двух наковален.
 12. Слушание перенесли на 14 апреля 2020, 11:00. Спасибо всем кто приехал и приношу извинения что через карантин ребята не попали на слушание. Хотя на заседании было 7 человек, троих могли еще пропустить, но как говорится "лучше перебздеть" и получилось так как получилось. Уехал из Киева последним поездом, вагон был набит зайцами, потому как с НУЛЯ часов отменили и междугороднее ЖД сообщение. Есть сомнение что к 14 апреля будет проще. Поэтому все размыто и непонятно.
 13. Мінцифри показало "вшитий" корупційний скрипт ДАБІ "Будівельний реєстр не те що був у приватній власності - він взагалі був не в країні. Сьогодні він в країні, захищений, і відкриті провадження проти людей, які це робили. ...Коли ми почали працювати з реєстром, ми побачили, що туди був вшитий скрипт, який автоматично рекомендував співробітникам ДАБІ з кого брати гроші, а з кого не брати. Людям телефонували, і за якусь суму пропонували ввести об’єкт в експлуатацію. Ми це все ліквідували", - заявляє Федоров.
×