Jump to content
Local

pavlabor

Сitizens
 • Content Count

  5233
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  135

pavlabor last won the day on July 4

pavlabor had the most liked content!

Community Reputation

1630 Очень хороший

About pavlabor

 • Rank
  Бог

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  297451314

Информация

 • Пол
  Мужчина

Recent Profile Visitors

9021 profile views
 1. В октябре 2018 года в Киеве появился сервис доставки Glovo. Все курьеры работают как ФЛП, и получают 17 гривен за каждый принятый заказ и 5.50 за каждый километр пути. Плюс бонусы – от 40 до 60 гривен за заказ, в зависимости от того, сколько выполнишь.
 2. Увага! Інформація для власників самовільно розміщених технічних засобів телекомунікацій Додаток № 1. Перелік неправомірно розміщених засобів телекомунікації
 3. Ты уточняй для микровата, це перемога чи зрада. Потому как чела душит жаба смутных сомнений, не дай Бог задушит, или дай Бог...
 4. Харківського IT-шника оштрафували на 3,7 мільйона за роботу з ФОПами Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Харківській області під процесуальним керівництвом прокуратури направили до суду кримінальне провадження за підозрою керівника місцевої компанії в ухиленні від сплати податків. Про це повідомили у прес-службі ДФС. "Було встановлено, що керівник підприємства, яке надає послуги в області IT, в період з 2014 по 2017 рік документально оформив ряд операцій з придбання програмного забезпечення у фізичних осіб-підприємців, які одночасно є працівниками підприємства, унаслідок чого умисно ухилився від сплати податків", - йдеться у повідомленні. Зазначається, що завдані державі збитки на суму понад 3,7 млн грн були відшкодовані в повному обсязі. Тепер суд розгляне питання про звільнення підозрюваного від кримінальної відповідальності на підставі ч. 4 ст. 212 КК України.
 5. Україна вперше імпортувала електроенергію зі Словаччини та Угорщини
 6. Україна у квітні-червні 2019 року ввела 656 мегават потужностей відновлюваних джерел енергії, що в шість разів більше, ніж за аналогічний період минулого року. Таким чином, станом на кінець першого півріччя встановлена потужність об'єктів відновлюваних джерел енергії досягла 3634,4 МВт, у тому числі СЕС - 2640,4 МВт, ВЕС - 776,6 МВт, установок на біомасі - 51,3 МВт, біогазі - 66,4 МВт. Встановлена потужність ВДЕ у світі перевищила 1 000 гігават Тепер сонце, вітер та інші відновлювані джерела енергії переважають в розбудові нової електроенергетичної інфраструктури: минулого року вони забезпечили близько 70% нового виробництва електроенергії, у порівнянні з 63% у 2016 році. Загальна встановлена потужність сучасної відновлюваної енергетики перевищила 1 000 ГВт, а разом з великою гідроенергетикою сягнула 2 195 ГВт.
 7. именно, учитывая что средняя не 3750 а 10К. Єт точно! Президент Володимир Зеленський за травень отримав "чисту" зарплату біля 10 тисяч гривень.
 8. Укренерго попереджає про ризик виникнення надзвичайної ситуації в енергосистемі За останні два тижні в Україні зафіксовані рекордні показники температури повітря, при цьому пік споживання потужності становив 17935 МВт. У таких випадках Укренерго може застосовувати графіки аварійного вимкнення для забезпечення цілісності енергосистеми.
 9. Шо ти нам усё цитаты подсовываешь которых сам не читал? Ты сразу скажи шо це таке: переможна зрада чи зрадлива перемога? Чи може це просто ганьба? Зрада. Но об этом операторы еще не задумываются. Цена остаться полноценным игроком на рынке 200 штук только на паперы. Поэтому лицензии будут вспоминать как цветочки.
 10. Перелік операторів (провайдерів) телекомунікацій, що надають послуги з доступу до мережі Інтернет та мають чинні атестати відповідності системи захисту ЗВІД:
 11. У США "зелені" електростанції вперше перевершили вугільні за потужністю У 2016 році вугілля втратило статус короля енергетичної галузі США в значній мірі через так званий бум сланцевого газу. У штатах з'явилося багато дешевого природного газу, який використовували в цілях отримання енергії. У квітні поточного року загальна генеруюча потужність електростанцій на базі вугілля становила 257,48 ГВт. Сумарна встановлена потужність відновлюваної електроенергії, включаючи сонячне світло, водні потоки, вітер і геотермальну теплоту, досягла 257,53 ГВт.
 12. Жителей колбасит не от того какая красота "ящика" или "в ящике", жителей колбасит красота "вокруг ящика".
 13. Це тому що Зе мудрий і справедливий. Реалізував мрію - колективне управляння громадськими президентами країною через смартфони.
 14. Чувак? Что то знакомое. Если ты в команде Зепатриотов, то скажи; - Вован, петиция против тоже УЖЕ НАБРАЛА! Дабы не плодить токсичных сплетней, заблокируй и ее. И все, а ты простынь нах@рячил.
×