Jump to content

bit

Сitizens
 • Content Count

  273
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

bit last won the day on November 29 2021

bit had the most liked content!

Community Reputation

57 Очень хороший

About bit

 • Rank
  Точу Зубы

Recent Profile Visitors

4,697 profile views
 1. Краще враховувати те, що провайдер змінить epon на gpon. Це лише питання часу. ОНУ термінали замінять. А якщо у абонента щось нестандартне і своє, то це може стати невеличкою проблемою.
 2. Шукаю бригади для підряда. В основному робота по підключенню абонентів PON Приватний сектор і багатоповерхові дома. Сама мережа вже побудована і розварена. м. Біла Церква +райони. Тарифи прошу запропонувати самостійно бо так ще нікого не наймали. Справлялись самі. Кількість включень 1000+ Пропозиції в приватні повідомлення. Краще в телеграм. https://t.me/romabts
 3. Була думка в Києві будуватись до війни. Не встигли... Південь Київської обл. Нижче Фастова. Скрізь де ми є, PON. В містах і селах навіть 2 та 5ти поверхівки переводимо персонально на оптичне підключення. Знімаємо Л2 (Передаємо AF) Приватний сектор весь. В 9ти і далі поверхових будинках ОНУ перед Л2 і можливість включення кожного користувача персонально. До такої схеми довго йшли і будувались. Але все це не знімає проблеми живлення. ОЛТ всі зарезервовані на 4ри години. Не завжди є можливість дирчати геною перед кожним ОЛТом. Витрати на акуми і генератори уже вилазять
 4. Где найти абона, который даст аккум? Что это за истории? У нас только требуют. Сеть большая. Желающих не встречалось. Очередь на квартира-PONи на месяц вперед.
 5. Генератор не завжди електростанція. Зазвичай в мануалах також є рекомендація по часу безперервної роботи. 4-12 годин. Колотити цілодобово не зовсім нормально. Ну і не перегрівати.
 6. Все ясно. Є декілька запитань. Укртелеком точно ТОВ? Як визначити хмельницький акцент? Як точно по голосу визначити вік 15 років? Ваша вимога знижки 50% стандартна тема? В рибному відділі працює? P.S. У нас також є "правдоруби", які знущаються з техпідтрримки при наявності 5-6 операторів в будинку.
 7. Up. Куплю оптичний кабель з 2 мідними жилами. https://t.me/romabts
 8. Куплю оптичний кабель з 2 мідними жилами. https://t.me/romabts
 9. В чем сложность подавить врагов "что-то-там.UA" в одной точке? Ну это же надежнее и проще!
 10. Як знайдете таких наркоманів, розкажіть навіщо такі витівки. Аж цікаво.
 11. https://www.amazon.com/Audioquest-Vodka-Ethernet-Cable-0-75M/dp/B0073HCWO0 https://www.cnet.com/news/denons-500-ethernet-cable/ За гривну подключение? Сколько метров за диваном оставить на всякий случай?
 12. Чесно? Заплутано все. Євротел, Євролайн, Євротел Плюс, Ікси. Платно-безкоштовно/коні-люди.
×
×
 • Create New...