Jump to content

tkapluk

Сitizens
 • Content Count

  3,907
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  43

tkapluk last won the day on July 31

tkapluk had the most liked content!

Community Reputation

826 Очень хороший

About tkapluk

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Киев

Recent Profile Visitors

5,796 profile views
 1. І як відчувати себе дурнем? 😂 Я тобі більше скажу, військова техніка пересувається теж на клятому путінському паливі. От де зрада. 🤩
 2. нічого не плутаю. Паливо дійсно може мати корні в параші, але це жодним чином не виправдовує дурачків які бігають та агітують купляти іншу продукцію параші. При чому спонсорування це не єдиний фактор... Є ще купа всього, починаючи від моральної складової і закінчуючи питаннями безпеки. Але про яку моральну сторону говорити з ватою?
 3. Дивно виглядає, що я витрачаю час на поціновувачів узкого міра.
 4. Повернулись до того з чого почали: З таким підходом цій країні ніколи нічого не зміниться. Віддати голос на виборах за пачку гречки це та сама крапля...
 5. Можна знайти або навіть вигадати безліч причин, щоб виправдати якесь гівно. Кожен сам для себе вибирає... "труба" як би навпаки не спростовує мої слова "в межах норми", а підтверджує їх. Німеччина ні з ким не воює, вона навіть з рашки напряму може ту нафту брати... але типу виразила стурбованість та купила у посередника. Ви досі вірите у санкції? Майже два роки... не пора знімати рожеві окуляри?
 6. Краще зразу інтенерт собі відключи. Їдеш у Європу і бачиш що на дуже багатьох товарах пишуть, що він виготовлений саме у цій країні... і люди віддають пріоритет саме своїй продукції. Буде у Франції продаватись картопля в одному лотку: французька - по 1,5 евро, українська - по 0,5 евро... французи все одно куплять французьку... (мігранти/туристи звісно виберуть дешевшу). Зате в Україні, заплатити за товар з якого сплачуються податки в країні, що воює з тобою, і потім ці податки повертаються у вигляді куль/ракет/шахедів - в межах норми.
 7. Багатьом гроші не пахнуть. На розетці вільно продаються Dahua та Xiaomi яких НАЗК визнав спонсором війни ) А тут типу китайська залізяка... офіційно не підкопаєшся.
 8. Там поршивка писана москалями...
 9. Так у Мікротіка такі рішення можна на пальцях перерахувати. Чи самий дешевий древній hAP ac чи бестселлер RB4011...
 10. Розкажи як ти без ВЛАНа це будеш робити ))
 11. Ну це якщо мова про домашню вінду... на серверних вікнах, лінуксах, макосях і т.д. ВЛАНи чудово працюють із коробки з будь-якою картою.
 12. Якщо клієнт вміє працювати з ВЛАНами то це не повинно бути проблемою.
 13. Та застосовувати можна і Мікротіки... питання у тому де вони нормально працюють? Скрізь де я був і де були тисячі людей: вафля - дно. Як приклад Лувр у Парижі. Навіть у не сезон, коли нема черг, коли зали напівпорожні і у часи коли мобільного трафіка стільки, що та вафля нафіг не треба... Підключаєшся до вафлі, телефон малює повний сигнал, ВіФі6, 5гГц... і спідтест просто запуститись може лише спроби з третьої. За декілька хвилин показати електронний квиток таки можна... але навіть про голосовий дзвіном можна просто забути. Щоб зробити відео дзвінок через месенджери підіймаєшся на
 14. Тільки там від гігабіта буде одна назва. Ти вже який рік "будуєш" піонер мережу в одному будинку і то не зміг нічого схожого на гігабіт запропонувати. 🙃 Зараз Польща завалена рекламою від різних операторів: Більшості з тих, кого влаштує бездротовий інет, цього з головою... і це за 400 грн/міс.
 15. Ну і якби по посиланню, що я привів, на тарифи провайдера вказано що тарифи симетричні.
×
×
 • Create New...