Jump to content

tkapluk

Сitizens
 • Content Count

  4,046
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  46

tkapluk last won the day on April 3

tkapluk had the most liked content!

Community Reputation

873 Очень хороший

About tkapluk

 • Rank
  Дьявол

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Киев

Recent Profile Visitors

6,728 profile views
 1. Який максимальний трафік пролазить через агрегацію? Як розподіляється трафік по каналам?
 2. Все я чудово розумію, кожен сам вирішує де і які вузли йому робити... Але пхати олти просто у будинки, хай і не так часто як комутатори, то вже треш. Але як я вже казав, з твоїм підходом: відсутність інтернету це проблема абонента... все стало на свої місця.
 3. Дякую, що написав це уточнення до: тепер все стало на свої місця. 👏
 4. Не "надо", але ставлять. з іншим погоджуюсь. У мене у батьків прикольно було минулою зимою. Вони в одній черзі на відключення світла, олт до якого вони підключені на іншій... коли у них світло було, часто не було інтернету. І це не столичні дома з тисячами квартир і навіть не обл.центр.
 5. Ніт. якраз багато хто фігачить олт на будинок чи декілька будинків...
 6. і яку ціну ти нарахував за магістральний кабель з розрахунку на одного абонента? модульні ОЛТи мають резервування по живленню, по мізках... що значно зменшує вірогідність падіння такого девайсу, особливо у порівнянні з цілою гірляндою дешевих олтів на які гадять голуби по горищах. Це та сама історія, що замість модульних Цисок/Джунів ставити хренову тучу Мікротіків )) При чому якщо будувати мережу зірокою то волокон буде не на багато менше. А якщо колами з ланцюгами із комутаторів то більшість буде сидіти без інету при відключеннях світла. Отримати всі недол
 7. А звідки олт буде живитись? 🙃
 8. там мій провтик. замість яблока мав бути андроїд )) На андроїді все працює?
 9. Што? (с) Айфони ріжуть, яблоки працюють? Чи проблема в тому, що на огризку навіть щось діагностувати нереально?
 10. Що помінялось для ФОПів?
 11. Доведеться періодично дивитись як відео зупиняється, кешує наступну частину... але так. дивитись можна Власникам ВіФі7 роутерів теж бігти за ентерпрайз ВіФі 6 роутерами? 😁 У Нетфлікса навіть у піках бітрейт 4к контенту майже ніколи не перевалює за 15 мб/с. для десятка таких потоків без ентерпрайз залізяки не розібратись 🤡
 12. В Європі зараз новий тренд, по 8 Гіг хом'якам наливати з тієї десятки )) Але телеки від цього більше жрати не стануть )) приводив приклад в сусідній темі:
 13. 170+ VPS ONLINE 1200+ HAPPY USERS Що ви ще крім серверів робите? 😁😍 Примітивний сервер 4 ядра / 8 ГБ але забитий 3,5 САТА дисками, наприклад 10*16тб, гігабіт в світ. Скільки буде в місяць? Диски можуть бути мої.
 14. А ну розкажи скільки у тебе клієнтів і який канал ти на них береш. подивимось твій "запас прочности" для бізнесу. Взагалі не бачу проблеми. Підняти гігабітний канал... в якому буде тариф сотка. Моніторити трафік... якщо буде наближатись до полки тоді вже вирішувати питання. Хоча я дуже сумніваюсь що упреться в сотку. При чому стрімінгові додатки та юнікасти зараз чудово кешуються, навіть якщо на усередненому графіку буде завантаження 90% має бути все ок. Але сама концепція "мережі" не дуже зрозуміла. Ті ж люди що дивляться ТВ захочуть юзати інет по ВіФі, + праці
 15. ОНУ з інтегрованим ОЛТ. На папері рішення не погане... але сумніваюсь що хтось у нас буде впроваджувати щось подібне.
×
×
 • Create New...