Jump to content

tkapluk

Сitizens
 • Content Count

  4,045
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  46

Everything posted by tkapluk

 1. Все я чудово розумію, кожен сам вирішує де і які вузли йому робити... Але пхати олти просто у будинки, хай і не так часто як комутатори, то вже треш. Але як я вже казав, з твоїм підходом: відсутність інтернету це проблема абонента... все стало на свої місця.
 2. Дякую, що написав це уточнення до: тепер все стало на свої місця. 👏
 3. Не "надо", але ставлять. з іншим погоджуюсь. У мене у батьків прикольно було минулою зимою. Вони в одній черзі на відключення світла, олт до якого вони підключені на іншій... коли у них світло було, часто не було інтернету. І це не столичні дома з тисячами квартир і навіть не обл.центр.
 4. Ніт. якраз багато хто фігачить олт на будинок чи декілька будинків...
 5. і яку ціну ти нарахував за магістральний кабель з розрахунку на одного абонента? модульні ОЛТи мають резервування по живленню, по мізках... що значно зменшує вірогідність падіння такого девайсу, особливо у порівнянні з цілою гірляндою дешевих олтів на які гадять голуби по горищах. Це та сама історія, що замість модульних Цисок/Джунів ставити хренову тучу Мікротіків )) При чому якщо будувати мережу зірокою то волокон буде не на багато менше. А якщо колами з ланцюгами із комутаторів то більшість буде сидіти без інету при відключеннях світла. Отримати всі недол
 6. А звідки олт буде живитись? 🙃
 7. там мій провтик. замість яблока мав бути андроїд )) На андроїді все працює?
 8. Што? (с) Айфони ріжуть, яблоки працюють? Чи проблема в тому, що на огризку навіть щось діагностувати нереально?
 9. Що помінялось для ФОПів?
 10. Доведеться періодично дивитись як відео зупиняється, кешує наступну частину... але так. дивитись можна Власникам ВіФі7 роутерів теж бігти за ентерпрайз ВіФі 6 роутерами? 😁 У Нетфлікса навіть у піках бітрейт 4к контенту майже ніколи не перевалює за 15 мб/с. для десятка таких потоків без ентерпрайз залізяки не розібратись 🤡
 11. В Європі зараз новий тренд, по 8 Гіг хом'якам наливати з тієї десятки )) Але телеки від цього більше жрати не стануть )) приводив приклад в сусідній темі:
 12. 170+ VPS ONLINE 1200+ HAPPY USERS Що ви ще крім серверів робите? 😁😍 Примітивний сервер 4 ядра / 8 ГБ але забитий 3,5 САТА дисками, наприклад 10*16тб, гігабіт в світ. Скільки буде в місяць? Диски можуть бути мої.
 13. А ну розкажи скільки у тебе клієнтів і який канал ти на них береш. подивимось твій "запас прочности" для бізнесу. Взагалі не бачу проблеми. Підняти гігабітний канал... в якому буде тариф сотка. Моніторити трафік... якщо буде наближатись до полки тоді вже вирішувати питання. Хоча я дуже сумніваюсь що упреться в сотку. При чому стрімінгові додатки та юнікасти зараз чудово кешуються, навіть якщо на усередненому графіку буде завантаження 90% має бути все ок. Але сама концепція "мережі" не дуже зрозуміла. Ті ж люди що дивляться ТВ захочуть юзати інет по ВіФі, + праці
 14. ОНУ з інтегрованим ОЛТ. На папері рішення не погане... але сумніваюсь що хтось у нас буде впроваджувати щось подібне.
 15. А от в Європі прям прорвало провайдерів. Десятиліттями сиділи на ДСЛ... в тут 8 гб/с на хомяка, ВіФі 7 роутер, 2,5 гб локал порти, сфп+ порт... 👍
 16. Напиши звіт що все працює в межах норми. Ти всі точки в один канал загнав? Яка ширина каналу виставлена? теоретично - так. Ти навіть не написав скільки клієнтів.
 17. звісно мало. як ти з Алвером будеш конкурувати? От друг з Іспанії 5Ж хвалився:
 18. Плюсую. я б тут більше за вафлю переживав )) Під одного клієнта колись додаток писав, він крім тесту швидкості збирав інформацію про параметри з'єднання, чи використовуються впн, проксі,тест швидкості був у декількох напрямах, під час тесту моніторились затримки/втрати до роутера та деяких точок в мережі провайдера та поза ними. При певних умов автоматом давало рекомендації, при деяких інших умовах давало можливість створити тікет в хелпдеск системі провайдера з відправкою багатьох даних.
 19. наче так завжди було. Кому треба нові версії - Убунту... ПроксМокс, наприклад, бере нові версії ядра з Убунти, хоча за основу дистрибутива взятий Дебіан.
 20. І ціна там буде геть інша, у вільному продажі того проф.радіо нема, а якщо і є то у дуже обмеженій кількості. В ідеалі на війні цивільних авто взагалі не повинно бути, але більшість їздить на джипах від волонтерів... бо світ ніфіга не ідеальний. Так само і з дронами. Є волонтери які везуть Мавіки... і є експерди, що в інтернетах розповідають, що ті Мавіки гівно, і треба Зірка смерті. Від кого більше користі?
 21. Це новий маразм. Примотати точку ВіФі до ліхтаря це просто офігенно нове рішення. 😂 При чому вже вийшли девайси з ВіФі7. так, ти оцім "я ставил" аргументував те що ти спеціаліст... Щоб взяти готовий пристрій і кудись його поставити не треба закінчувати ВУЗи. Якби твоя історія виглядала: я закінчив офігенний військовйи вуз, завдяки чому розробив офігенну систему зв'язку для військових яку не можна заглушити... була б тобі честь та хвала. Лле ми маємо з одного боку дуже обмежену можливість зв'язку на вітчизняних засобах та старого маразматика балабола що у 24 ро
 22. І нічого... Якщо у мене вдома є термінал Старлінк я стаю спеціалістом по супутниковому зв'язку? Ні... але старому маразматику це не зрозуміти. Бо це найбільший кейс з яким ти тут роками носишся "вбиваючи" мідь та оптику. І в цю тему ти так само прийшов вбивати оптику. 😂
 23. А їм треба читати цей форум щоб це зрозуміти? У нас 99% всього що стосується військових або імпортне або дно.
 24. І мікрохвильовка вайфаем їжу гріє. 😂 Чувак примотав комбайн до ліхтаря і на основі цього називає себе хорошим спеціалістом... Ну можеш себе і Наполеоном називати. 💩 Старий пердун спробував обісрати малих дітей з іграшковими БПЛА... Але обісрався сам разом з системою освіти, після якої ніхто ніхера не може зробити.
×
×
 • Create New...