tkapluk
СitizensContent Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tkapluk
-
Теперь точно нельзя заниматься связью на едином налоге
tkapluk replied to omp's topic in Legalization
Точно ЄСВ. За минулий рік. Сказали, що щось там з декларацією не так. А я у себе в податковому кабінеті випадково знайшов нарахування податку на нежитлову нерухомість. Раніше мені робо-баба дзвонила коли не доплатив 2 копійки податку... а тепер жодних сповіщень. Розрахунок на те щоб збити вдвічі більшу суму? -
Теперь точно нельзя заниматься связью на едином налоге
tkapluk replied to omp's topic in Legalization
-
Теперь точно нельзя заниматься связью на едином налоге
tkapluk replied to omp's topic in Legalization
Справа не стільки в грошах, скільки в іншій концепції роботи. -
Теперь точно нельзя заниматься связью на едином налоге
tkapluk replied to omp's topic in Legalization
Це не вирішує питання... З одного боку і зараз є крупняки під якими працюють дрібні підприємці під своїми назвами. З іншого це взагалі про франшизу, яка не має нічого спільного із мінімізацією податків. МТС "купив" назву Водафон щоб не асоціювали з москалями... До чого тут податки? Щось тут не так... спрощену систему і зробили щоб мінімізувати податки 🙃 Сама по собі ідея такого оподаткування ФОП - утопія... ну або це зразу робилось для ухилення від сплати податків. -
Теперь точно нельзя заниматься связью на едином налоге
tkapluk replied to omp's topic in Legalization
Було багато версій. Але, здається йшлось про +20к з людини, а не те що і так платять. -
Можна приклади де аналогічні мережі продаються з меншим мультиплікатором?
-
Теперь точно нельзя заниматься связью на едином налоге
tkapluk replied to omp's topic in Legalization
❗️В Україні подорожчає Інтернет, — нардеп Южаніна. З 1 жовтня інтернет-провайдерів виведуть зі спрощеної схеми оподаткування. -
Теперь точно нельзя заниматься связью на едином налоге
tkapluk replied to omp's topic in Legalization
Італії пофіг на її штрафи в Україні. Але бабка резидент Італії... Італія може попросити заплатити в свою казну податки зі всього обороту... (треба читати угоду про уникнення подвійного оподаткування між У та І, може треба буде заплатити різницю між ПДФО у І, та 5% податку фоп: умовно 18%- 5% = 13%, що з обороту буде не мало ). + якщо у бабки не пенсія (бо не напрацювала потрібну кількість років), а допомога то її зважаючи на дохід - заберуть... як і всі інші допомоги та пільги. -
Теперь точно нельзя заниматься связью на едином налоге
tkapluk replied to omp's topic in Legalization
Ключове там: -
Теперь точно нельзя заниматься связью на едином налоге
tkapluk replied to omp's topic in Legalization
Він писав про те що закон про підвищення податків якось почне діяти заднім числом, а не про примусовий перехід на загальну систему. -
Теперь точно нельзя заниматься связью на едином налоге
tkapluk replied to omp's topic in Legalization
+ повертається бути обов'язковим ЄСВ. До кінця війни + 12 місяців вже пройшло у наших полвтиків. І це не про гроші, я ЄСВ і так завжди платив, а про довіру та балабольство. -
Тільки не зрозуміло хто кого рятує... Війна це офігенні можливості як для політиків так і для бізнесу.
-
І як другий буде працювати " так же"? Ну і приклад не дуже вдалий, бо провайдер прив'язаний до місцевості. А от на тому ж згаданому авторинку буде куди цікавіше... Вже все це проходи починаючи з Криму. Зразу туди приїхало купа "не руских" які отримали преференції від нової влади. Якийсь шлак типу продажу сд-дисків їм простіше доїти чим віджимати, а от про МАФ із шаурмою у людному місці можна забути. А от для чиновників нижньої-середньої ланок майже нічого не зміниться.
-
Мінімальної зп? Це щось новеньке... Нащо тоді ті спрощені системи та єдиний податок? Зразу порахують податки на всю суму доходу, а далі будете доводити що у вас були витрати.
-
Які витрати у підприємця на єдиному податку який книгу "доходів і витрат" ніколи в очі не бачив, а про первинну документацію на витрати ніколи не чув?
-
Так а що суд, якщо ти сам прибрав КВЕД? Типу щоб податкова порахувала податок не як на доходи фіз особи, а як для ФОП але зі ставкою 15%? Сумніваюсь що воно когось врятує. Так а варіантів не багато. 0. перехід на загальну 1. прибрати КВЕД, але працювати по ньому, розуміючи наслідки. 2. не переходити на загальну, і чекати що буде далі. але тут треба обережно, щоб заднім числом не перевели. 3. все продати та купити будиночок в Іспанії біла вілли ТЦК-шника ?
-
Якщо не будуть перевіряти то простіше. )) Але якщо перевірять то порахують зі всієї суми ПДФО + штраф + ВЗ.
-
Теперь точно нельзя заниматься связью на едином налоге
tkapluk replied to omp's topic in Legalization
Поки проблема ще майже нікого не торкнулась, от і не поспішають. https://www.facebook.com/photo/?fbid=238962184148755&set=a.113270136717961 Подивись на дату допису. -
Щодо бронювання працівників Інтернет провайдера
tkapluk replied to www.хомнет.укр's topic in Comment providers
Кудись тебе взагалі не туди понесло. Ну от ти пишеш про ФОП: Підстав у цю логіку замість ФОП: монтажників, техпідтримку та весь інший чоловічий персонал і нічого не зміниться. Але охоронці на мінімалці в АТБ, УЗ, УТК будуть заброньовані, а ФОП - ні. -
Щодо бронювання працівників Інтернет провайдера
tkapluk replied to www.хомнет.укр's topic in Comment providers
Трохи не так. Ти маєш за мінімалку + бронь обслуговувати мережу яку сам же подаруєш крупняку. -
Щодо бронювання працівників Інтернет провайдера
tkapluk replied to www.хомнет.укр's topic in Comment providers
Дилема тут в іншому. Забезпечити зі свого кармана навіть одного воїна на нулі далеко не всі власники бізнесу та топ-менеджери потягнуть... а якщо у них забрати звичайних працівників то взагалі вся піраміда рухне. Якщо ті хто вчора забезпечував військових завтра піде на нуль, то хто буде забезпечувати вже їх? Гетманцев зі свого карману? Треба ще декілька вистрілів зробити собі в ногу і от тоді вже точно виходів із сукупностей цих дилем не буде. -
Теперь точно нельзя заниматься связью на едином налоге
tkapluk replied to omp's topic in Legalization
Вони так само не можуть тобі дзвонити та вимагати, щоб ти видалив якісь КВЕДи ) Але ж дзвонять. ? Чим гадати, краще @Wyoming спитати що ж там за підстава у всіх, кому прийшли такі листи, написана... -
Теперь точно нельзя заниматься связью на едином налоге
tkapluk replied to omp's topic in Legalization
73 пункт? Там підстав... навіть однієї скарги вистачить, наприклад, що монтажник взяв готівку за підключення / роутер і не видав чек/накладну. Але якщо в підставах напишуть, що не можна працювати на спрощеній системі на раніше згаданих кведах... то це може бути не поганим приводом розпочати судову тяганину... -
Теперь точно нельзя заниматься связью на едином налоге
tkapluk replied to omp's topic in Legalization
На: https://t.me/fediienko_oleksandr/2751 -
Теперь точно нельзя заниматься связью на едином налоге
tkapluk replied to omp's topic in Legalization
Із такою позицією як зараз у податкової та мінфіну це вже потім в суді треба буде доводити... Головне патріотичні хештеги написати ))
