tkapluk
Сitizens-
Всього повідомлень
4 163 -
Приєднався
-
Останній візит
-
Дней в лидерах
54
Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано tkapluk
-
Выбор домашнего роутера
тема ответил в Awel пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
І скільки ця мережа приносить доходу у місяць? ? -
Выбор домашнего роутера
тема ответил в Awel пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
Дурню ти обіцяв викласти фотки не стовпа, а документів -
Выбор домашнего роутера
тема ответил в Awel пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
Давай приклади нових гігабітних мікротіків дешевших від hAP ax lite. Брехло на тобі повний абзац: Я правильно розумію що ти як та шлюша перевзулась і тепер у віфі маршрутизаторах є таблиці маршрутизації? Так а до чого тут наявніть ВіФі інтерфеса в роутері? Чи ти хочеш сказати що у провідних маршрутизаторів в НАТ є якісь таблиці маршрутизації? ? Знову засцяв озвучити кількість клієнтів та арпу? Та яким там директор... він же сам каже що військовий. Військовий типу тих що весь час все що робили це крали а тепер замість них мають воювати всі інші. -
Campus Colocation Datacenter
тема ответил в Osiris пользователя tkapluk в Датацентри. Хостінг. Colocation.
Яка "вмирає" як одна коробка хай і з меншою вірогідністю... особливо коли над нею періодично літають ворожі ракети. У нас якось почав зависати PIC. Всі інтерфеси підняті, все діагностується - ОК, помилок нема, але і трафік не ходив... Хоч 10 блоків живлення туди засунь, воно не врятує... а от ще один бордер чудово все розрулює без нервів клієнтів та сапорту.- 11 ответов
-
- 1
-
-
- colocation
- datacenter
-
(та 2 ще)
Теги:
-
Выбор домашнего роутера
тема ответил в Awel пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
Нагадаю з якого гівна у твоїй голові все почалось: ? -
Выбор домашнего роутера
тема ответил в Awel пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
Початково головне для бізнесу - заробити грошей. Якщо не зрозуміло то питання про клієнтів, що платять гроші, а не про ВіФі кліентів типу пилосмоків підключених до комбайнів. ? Ти дебіл, що нічого не розуміє в мережах, балабол та сцикло, що сциться відповісти на правильні питання попросту ігноруючи їх. -
Campus Colocation Datacenter
тема ответил в Osiris пользователя tkapluk в Датацентри. Хостінг. Colocation.
Потрібно вказати про дублювання та резервування. Якщо воно є звісно. З того що можна побачити його нема. Juniper MX - чудова лінійка бордерів, але ніфіга не приклад надійності. Нема сервісу - нема проблем ??- 11 ответов
-
- colocation
- datacenter
-
(та 2 ще)
Теги:
-
Выбор домашнего роутера
тема ответил в Awel пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
Приклади можна де це у тебе .1 автоматом прописується а .100 треба руками прописувати? Воно все чи руками... чи автоматом по DHCP. -
Выбор домашнего роутера
тема ответил в Awel пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
? Що ти ще знаєш про мережі? не зупиняйся продовжуй піднімати настрій своїми знаннями. ? -
Выбор домашнего роутера
тема ответил в Awel пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
я ж казав біжіть за попкорном... А якщо шлюзів декілька і один з них взагалі віртуальний? всі вони з одним першим адресом? Чи ще гірше, якщо у мережі нема шлюза... нема першого адреса? ? -
Campus Colocation Datacenter
тема ответил в Osiris пользователя tkapluk в Датацентри. Хостінг. Colocation.
Одним? ))- 11 ответов
-
- 3
-
-
- colocation
- datacenter
-
(та 2 ще)
Теги:
-
Выбор домашнего роутера
тема ответил в Awel пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
так тут один дебіл стверджує що завдяки Нату не тільки змінюються IP адреси в пакеты, а й передаються пакети по дефолтному маршруту (відбувається маршрутизація). Всі інші чудово розуміють що НАТ нічого нікуди не відправляє і без додаткової маршрутизації пакет зразу дропнеться після НАТу. Іди своєю жопою торгуй у інше місце. -
Выбор домашнего роутера
тема ответил в Awel пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
Чекаю ) В розрізі даного обговорення ніякої різниці. У тебе і справка з лікарні мабуть є. Але покажи де тобі надали смугу в 160 мГц. -
Выбор домашнего роутера
тема ответил в Awel пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
По сукупності даних. У тебе нема ні ліцензій ні дозволів на встановлення обладнання на ліхтарі і т.д. а тут ще й новий фактор додався: у тебе перша провайдерська мережа в світі що працює без маршрутизації. ? Коли очікувати на результати такого експерименту? Не можу, бо ти кажеш що таблиця маршрутизації не заповнюється, а я бачу що вона заповнюється. НАТ взагалі не має відношення до "Default IP gateway". Тобі нічого не заважає налаштувати НАТ на мікротікі де взагалі не вказаний дефолтний шлюз. І навпаки дефолтний шлюз може бути прописаний на девайсах без НАТ. -
Выбор домашнего роутера
тема ответил в Awel пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
Я правильно розумію що під "моей домовой гибридной проводной/вайфай сети" ти розумієш свою піонер мережу через яку ти продаєш доступ в інет тому одному будинку про який постійно пишеш? Якщо робити по мануалу то таблиця маршрутизації заповнюється як мінімум двома записами: маршрут на локальну підмережу, та дефолтний маршрут. А із твоїх слів цього не має бути. -
Выбор домашнего роутера
тема ответил в Awel пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
Я не можу. Дай будь ласка доступ до маршрутизатора без Route table. -
Выбор домашнего роутера
тема ответил в Awel пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
Як можна побачити різницю якщо ти стверджуєш що там на сохо роутерах взагалі нема таблиці маршрутизації? Ще раз, покажи на прикладі Мікротік де працює НАТ при цьому нема таблиці маршрутизації або вона повністю пуста. Візьми мікротік, пропиши дефолтний шлюз, потім з таблиці маршрутиації видали дефолтний маршрут. Буде працювати цей роутер? -
Выбор домашнего роутера
тема ответил в Awel пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
ти там ще про Джуніпер викинув. Один дебіл каже що якщо той джуніпер не вміє НАТити то то Л3 коммутатор а не маршрутизатор. ? -
Выбор домашнего роутера
тема ответил в Awel пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
Дурню, ти ж доказував що там загалі нема таблиці маршрутизації. а тепер виявляється вона є і навіть заповнена. Так його ніхто так і не називає. Тобі вже багато разів тут писали. НАТ змінює адреси в пакеті. ВСЕ. далі працює стандартна маршрутизація на базі таблиці маршрутизації (якої з твоїх слів взагалі немає) Ти можеш легко нам довести протилежне. Ти ж баригуєш мікротіками. Налаштуй міеротік де буде тільки нат і дай нам доступ до нього. Кожен зможе зайти і подивитись пуста там таблиця маршрутизації чи ні. але це гра у одні ворота. ? -
Выбор домашнего роутера
тема ответил в Awel пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
Та ж лінійка Juniper MX - лінійка офігенних свічів. а комутатор від мікротік куди залили РоС замість СВоС фізично трансформується у маршрутизатор? ? -
Выбор домашнего роутера
тема ответил в Awel пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
Виведи в консоль таблицю маршрутизації ? -
Выбор домашнего роутера
тема ответил в Awel пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
так ні Саме за допомогою цієї таблиці Звісно IP адрес шлюзу це не таблиця маршрутизації. Але якби ти хоч трішки розумівся в мережах, зокрема у маршрутизації, то знав би що під час того як ти вказуєш адрес шлюзу на будь якому девайсі у таблиці маршрутизації автоматично прописується дефолтний маршрут на цей адрес. І ти це можеш побачити на будь якому девайся де є можливість вивести таблицю маршрутизації. -
Выбор домашнего роутера
тема ответил в Awel пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
НАТ нічого нікуди не пересилає. -
Выбор домашнего роутера
тема ответил в Awel пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
Я і всі інші тобі третій день підряд прями текстом пишуть, що там де є НАТ також є маршрутизація (разом з таблицею маршрутизації). Ти ж стверджуєш протилежне. Не ідуть. НАТ відпрацював, пакети вже з новим сорс адресом (в продовження попереднього прикладу) але все ще знаходиться на сохо-маршрутизаторі. Звідки цей маршрутизатор знає що треба відправити цей пакет саме в інтерфейс з "комутатором провайдера", а не в якийсь локальний, безпровідний інтерфейс або взагалі інтерфейс якогось ВПН-тунелю? на нього ставить OpenWRT і там взагалі хочеш OSPF, хочеш BGP налаштовуй... -
Выбор домашнего роутера
тема ответил в Awel пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
Мля. Оце дно. Нат без роутингу працювати не буде. З твого компа з ІП 10,10,10,10 пакет відправляється на Гугло ДНС 8,8,8,8. нат замінює сорс адрест з 10,10,10,10 на будь який інший (хай буде клаудферовский) 1,1,1,1. Що далі має відбуватись? Правильно... маршрутизація. Якій взагалі насрати який там сорс адрес. Маршрут вибирається по Дестінейшн адресу. Нат нічого нікуди не відправляє. Він нічого не знає про інтерфеси, метрики і маршрути в цілому.
