tkapluk
Сitizens-
Всього повідомлень
4 163 -
Приєднався
-
Останній візит
-
Дней в лидерах
54
Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано tkapluk
-
Думаю, про цей завод можна забути... його параша наче націоналізувала.
-
Захоплення інтернет провайдера НЕТМАСТЕР.
тема ответил в Cвятослав пользователя tkapluk в Мережа - бізнес
Але тут про якихсь міфічних 60-80 тис розповідаєш ? Як я і казав... ви тупо не зійшлись у ціні... -
Захоплення інтернет провайдера НЕТМАСТЕР.
тема ответил в Cвятослав пользователя tkapluk в Мережа - бізнес
Ну ти ж навіть тут маніпулюєш. типу були бажаючи але за іншу суму, бо суму ти перерахував після підняття тарифів ) Ну і бажаючих може бути багато, а реальних покупців саме за твій товар та за твою ціну - ноль. Вартість будь якого товару це вартість за якою відбулась угода між покупцем та продавцем тут і зараз. Все інше це не більше ніж чиїсь "хотелки". -
Захоплення інтернет провайдера НЕТМАСТЕР.
тема ответил в Cвятослав пользователя tkapluk в Мережа - бізнес
Питання не у раскладах, а у тому що ти хочеш захмарну суму... Навіть самий чесний та добросовісний партнер почувши таку суму послав би тебе лісом ) -
Як підручними засобами визначити ємність акумулятора?
тема ответил в vit75 пользователя tkapluk в Джерело безперервного живлення
До речі, було у мене дизельне авто яке використовувалось переважно для подорожей. Ну тобто воно могло тиждень-два-місять стояти, а потім 500 км, 1ткм, 5ткм їхати... Було продане на 10 році з пробігом біля 250т км... з рідним акумом. -
Захоплення інтернет провайдера НЕТМАСТЕР.
тема ответил в Cвятослав пользователя tkapluk в Мережа - бізнес
Скажи чесно, ти б віддав при всіх цих розкладах за половину такої мережі 80к? ? -
Як підручними засобами визначити ємність акумулятора?
тема ответил в vit75 пользователя tkapluk в Джерело безперервного живлення
Це якщо ідеалізувати та ставити за мету отримати максимальний час роботи. Але як універсальне рішення що швидко закриває питання на декілька годин... ? а там вже і у провайдера сядуть акуми. Це ДБЖ було куплене гривен за 300 у 16 році, на ньому працював роутер, тупарик, пультова охорона, медіасервер на малинці... І аж до блекаутів у минулому році його з головою вистачало. Зараз ринок завалений павербанками з тригерами, спеціальними ДБЖ для роутерів на 18650 що видають з коробки різні напруги і т.д. Але що мені треба було обрати у 16 році для закриття цього питання? ? Ну а на період блекауту свинець це хіба що з дуже великим запасом ємності, щоб розряджався на багато повільніше ніж заряджався. -
Як підручними засобами визначити ємність акумулятора?
тема ответил в vit75 пользователя tkapluk в Джерело безперервного живлення
? Приклад де ти можеш хоч якось застосувати виміряну сферичну ємність у вакуумі бо я його не заміряв. Мені ж для себе то треба було, а не для балаболів на форумі. А ну давай в цифрах кінский це скільки? Вгадай на скільки більше пропрацював роутер підключений напряму до акума у порівнянні з підключенням через 220 до ДБЖ з робочими мізками і т.д. Замір на потужності, на якій планується робота акума. І зразу відпадають всі танці з бубном. Продовжуй пробивати дно. ? -
Як підручними засобами визначити ємність акумулятора?
тема ответил в vit75 пользователя tkapluk в Джерело безперервного живлення
до чого тут шлак? Всі паверанки шлак? тут справа в маркетингу, )) Бюджетний apc 500 якими були завалені офіси і ще рік тому продавали на ОЛХ на вагу ) Які режими включав вже не згадаю, пам'ятаю тільки що піщалку вимикав... При цьому відсотки у додатку малює не правильно. Через годину писало 20% та залишилось 6 хв. Після цього працював ще години 3... Так і було, але не через те що він не пристосований для тривалої роботи, а через те що в умовах що склались він витягував тільки перше 4х годинне відключення, а далі не встигав заряджатись. Так він при різному навантаженні буде видавати різний струм. Ти як вьюн на пательні, Купа якоїсь маячні нащо та сферична ємність у вакуумі треба... а по факту жодного практичного прикладу навести не можеш. -
Який найкращий провайдер в Тернополі?
тема ответил в Сергій Листовий пользователя tkapluk в Обговорення провайдерів
Воля? -
Як підручними засобами визначити ємність акумулятора?
тема ответил в vit75 пользователя tkapluk в Джерело безперервного живлення
Що за маячня? Роутер годинами працює від такого ДБЖ, і заміна акума іншої ємності зразу дає про себе знати. Ідіот тут якраз не виробник. ? Особливо у павербанках, де на коробці пишуть великими буквами ємність яку ти навіть отримати не можеш. Не можна, і у цьому вся суть. ну от ти взяв ДБЖ з акумом з написом 9 Агод, і наміряв на ньому 5 Агод сферичної ємності, скільки пропрацює обладнання при повному навантаженні на ДБЖ (600 вт) та при навантаженні 10 вт? -
Як підручними засобами визначити ємність акумулятора?
тема ответил в vit75 пользователя tkapluk в Джерело безперервного живлення
Навіть з цієї цитати випливає, що при 1/10 акум не віддасть тобі всю запасену ємність... і зразу виникає питання який тобі сенс з цієї виміряної ємності якщо в реальних умовах навантаження буде геть іншим? Скоро зима, старі дизельні автівки знову хрін будуть заводитись. І проблема там не з ємкістю, а з тим що вони її не можуть швидко віддати. Береш сучасний пусковий пристрій на суперконденсаторах (іоністори) і від одного такого втомленого/розрядженого акума запускаєш цілий автопарк... Не подобається приклад з автоакумами візьми класичні ДБЖ ват на 600... там буде заявлене щось типу акум на 7-9 Аг, час зарядки біля 10 год, і час роботи 5-6 хв при повному навантаженні, і хвилин 15 при навантаженні 50%. І от тут може бути ситуація, коли при цьому 50% навантаженні ДБЖ не тримає і хвилини, але на малих токах ти витягнеш ємкості більше 70%... -
А де ти там бріджи бачив? )) SwOS написана так щоб ти практично ніколи не виходив за межі обмежень і завжди працював у "hardware offloading". У ROS ти чи фактично тримаєшся у цих же рамкам, чи юзаєш розширений функціонал але за рахунок навантаження на проц.
-
З цим як би ніхто і не сперечається, але у межах певних обмежень. А все що вийде за ці обмеження буде фігачити через проц або не буде працювати. На тобі ще один приклад з документації: https://help.mikrotik.com/docs/display/ROS/CRS3xx%2C+CRS5xx%2C+CCR2116%2C+CCR2216+switch+chip+features
-
Ну так це лише приклад, що SwOS та ROS працюють трохи по різному та більший функціонал буде споживати більше ресурсів. Коли хто і за яких умов вкладе в полку те одне ядро на 650 МГц це вже індивідуальне питання.
-
SNMPv3 )) І трафік буде фігачити через проц )) типу як з RSTP, на SwOS він урізаний але йде через cвітч-чип, на ROS він йде через проц...
-
Взагалі не ясно про що дискусія. Ті ж Нексуси є розміром ледве не у пів шафи... не може воно 50 вт. жерти при навантаженні. Якщо вже хочете мірятись... то робіть це хоча б реальними замірами при реальному навантаженні. У того ж згаданого мікрота наче два БЖ по 130 вт... і про що це каже? Тільки про те що там резервування по живленню. ?
-
Легально ли использовать 8.8.8.8 сегодня?
тема ответил в zabiyako пользователя tkapluk в Пошук провайдера
Все що не заборонено - дозволено. Публічні ДНС сервери поки що ніхто не забороняв. Так що все легально. ) -
Де ти там bootstrap бачиш? на сайті підключається один файл стилів style.css, і той не завантажується, 404 помилка.
-
Перекласти сайт на державну мову. Це ж вже навіть правопорушення. Виправити граматичні та пунктуаційні помилки. Ну і дизайн... взяти готову тему чи навіть голий bootstrap... гірше точно не буде. Ну або розщедриться на роботу фрілансера. на фріланс ханті черга буде стояти за 500 грн зробити...
-
Воно може бути не стільки хом'яку потрібне, як провайдеру. )
-
Це ти себе конем назвав? Як ти взагалі відрізняєш ПОН/не ПОН? Ну і пігтейл це патчкорд розрізаний навпіл, тобто має конектор лише з одного боку. Використання його для підключення девайсів до розетки нереальне в домашніх умовах. І от це якраз мали розповідати в технічних ВУЗах ?
-
Яким чином ти підключав родичів? ? ну хай не концепція, а архітектура... архітектура де PON може бути ftth, fttb (привіт тим хто ставить тупарі після ону і від них інет декільком клієнтам) чи навіть якийсь fttb. Багато тобі у технічних вухаз про PON розповідали? ?
-
Для військової частини, допоможіть підібрати мережове обладнення
тема ответил в OleksiyBir пользователя tkapluk в Wi-Fi обладнання
Якщо не вдаватись у подробиці такі як "через кабель" і те що комутатори гігабітні )) -
Сервер для зберігання бекапів
тема ответил в powern пользователя tkapluk в Датацентри. Хостінг. Colocation.
Зі сторедж боксом свої нюанси, його не завжди заюзаєш під бекап. А так да, дедіки у одній локації, сторедж бокси у іншій, + вдома тазік який ще все бекапить на рівні віртуалізації. Зразу скажу що бекапи інкрементні, трафіку мало, провайдеру пофіг. Тазік живиться від 12в... планові відключення можна пережити без питань, тим паче його взагалі можна включати лише на пару годин на добу. Завести сторедж бокси на інший аккант?
