tkapluk
Сitizens-
Всього повідомлень
4 163 -
Приєднався
-
Останній візит
-
Дней в лидерах
54
Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано tkapluk
-
Выбор домашнего роутера
тема ответил в Awel пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
ні каша ось у цього пацієнта: Хоча то навіть не каша, а гівно... Так що таке повноцінний роутінг? Знов злився бидло-продаван як гівно? Будь який девайс де руками вбиваєш ip адрес та маску підмережі або це робиться через DHCP має таблицю маршрутизації. Чи робить сам цей факт їх маршрутизатором? Звісно ні. От тільки коли це питання виникає і по твоїй піонер мережі то ти як сцикло ігнориш це питання. -
Выбор домашнего роутера
тема ответил в Awel пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
Ти багато чого пропускаєш. Він тут обісрався як ніколи. Він навіть по базовим знанням роботи мережі пробив дно. ? -
Выбор домашнего роутера
тема ответил в Awel пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
? і в чому ж саме різниця? Пакети якось не так маршрутизуються? Оце ти ДНО у мережах. В таблицях нат немає маршрутів взагалі, а без таблиці маршрутизація (яка може складатись навіть з одного дефолтного маршруту) пакет зразу буде дропнутий на девайсі. -
Выбор домашнего роутера
тема ответил в Awel пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
звідки самий примітивний СОХО роутер знає куди відправляти пакет після NAT якщо нема таблицы маршрутизації? Ну і по комутаторам ти вже злився? чи пішов гуглили? Допоможу: чим відрізняться маршрутизація по протоколу BGP на маршрутизаторі від маршрутизації по цьому ж протоколу на комутаторі? -
Выбор домашнего роутера
тема ответил в Awel пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
Як це не змінює якщо ти кажеш що там взагалі нема таблиці маршрутизації? -
Выбор домашнего роутера
тема ответил в Awel пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
Хто тут у нас балабло? Це ж Славка Алвер. Дуже хочу від тебе почути в чому різниця. Зможеш? Чи знову зіл'єшся? І що з цього? -
Выбор домашнего роутера
тема ответил в Awel пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
Для тебе новина що багато керованих комутаторів вміють динамічну маршрутизацію? BGP в данному прикладі... ? Продовжуй обливати себе брудом. ? -
Выбор домашнего роутера
тема ответил в Awel пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
Чудо розумію, а от ти схоже ні. На жодне питання не можеш дати відповіді. тут пів форуму UA-IX ганяли через комутатори... але для того треба розумітись в мережі а не бути бидло продаваном який все що може це перейти на особистості. -
Выбор домашнего роутера
тема ответил в Awel пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
І ці таблиці підтримують самі різноманітні девайси: домашні та промислові маршрутизатои , комутатори, точки доступа, будь які залізяки куди можна запилити повноцінні ОС або ОС спеціально заточені для мереж (ті ж згадані ROS,OpenWRT та Padavan), мобільні пристрої і багато всього іншого. по-твоєму, все це повноцінні роутери ? ? -
Выбор домашнего роутера
тема ответил в Awel пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
Давай почнем з початку. Що таке повноцінний роутінг? Дай повне визначення. Що саме роутер має 100% підримувати? Якщо роутер не підтримує НАТ то це не роутер? Камради, біжить за попкорном. -
Выбор домашнего роутера
тема ответил в Awel пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
Маразм крепчает. ? Особливо дебільно ця фраза звучить коли мова йде про Мікротіки та Роутери з кастомними прошивками. ? -
Выбор домашнего роутера
тема ответил в Awel пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
Нахіба ти сам з собою розмовляєш? посилаєш себе в ж#пу? Називаєш себе уродом? Краще напиши скільки у твоїй піонер мережі активних клієнтів і який середній чек... щоб ми ще раз з тебе посміялись. -
Выбор домашнего роутера
тема ответил в Awel пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
Дебіл, ти сам тільки що згадав у цій темі геть іншу тему, яка до вибору домашнього роутера взагалі ніякого відношення не має. Про яку архитектуру мереж ти кажеш, якщо у стандартній сохо схемі, коли вся витуха йде в одне місце ти побачив, що роутер це екстендер/подовжувач? ти тупо маразматик. Але продовжуй, без таких "експертів" клоунів інтернет буде нудним. ? -
Выбор домашнего роутера
тема ответил в Awel пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
Покупать камбалу? ? ти тут роками одне і те саме пишеш. Взагалі чим більше ти пишеш тим більше складається враження, що різні британські вчені та Гретти були праві... і вафля плавить мозок. Оце гарне побажання, а то тут один піонер у 24 році будує піонер мережу у багатоповерхівці столиці на парі віфі точок. ? -
Выбор домашнего роутера
тема ответил в Awel пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
Ти звісно долбойоб. Ні про які подовжувачі/екстендери мова не йшла. -
Выбор домашнего роутера
тема ответил в Awel пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
Коли точку доступа треба розмістити по центру житла, а вся розводка витої пари зроблена так що зводиться кудись біля входу, у якесь технічне приміщення чи взагалі у підвал. -
Вищі податки для ФОПів та перетворення митників на слідчих.
тема ответил в pavlabor пользователя tkapluk в Мережа - бізнес
-
Вищі податки для ФОПів та перетворення митників на слідчих.
тема ответил в pavlabor пользователя tkapluk в Мережа - бізнес
Так і є. Незалежно від того воюють чиїсь сини чи ні. Колись на очі траплялась добірка хто з родичів політиків/високопосадовців США приймав участь у другій світовій війні... Але від цього та війна не перестала бути бізнесом за рахунок якої дуже не погано піднялись Штати. Ну а "крали" у нас завжди на всіх рівнях. Не було б війни, була б зрада про дороги ) Чого всі повинні бути в злиднях теж не ясно. Зараз вливається просто офігенна кількість бабла в країну. значна частина якого йде людям в руки. -
Вищі податки для ФОПів та перетворення митників на слідчих.
тема ответил в pavlabor пользователя tkapluk в Мережа - бізнес
Не дуже зрозуміло чого ти назвав це саме бізнесом. Несправедливістю, корупцією, якоюсь аморальною хрінью... але яким боком тут бізнес? Ніхто у здоровому глузді силою не буде гнати своїх дітей на війну, а ті хто хотів добровільно воювати вже фактично закінчились. Всі три десятки років дивились як в тому числі діти правителів відмазуються від строкової служби, їдуть жити за кордон і т.д.... і всіх все влаштовувало. Чого зараз має бути по іншому? ? -
Вищі податки для ФОПів та перетворення митників на слідчих.
тема ответил в pavlabor пользователя tkapluk в Мережа - бізнес
Ну так... завдяки Петру прийшлось знову розпочинати... Нащо його вертати? Він як і Петро політичний труп. Можу нагадати за що стояв майдан у 2004 році. Столичний гуртожиток, розмова двох знайомих: - завтра на мітинг йдеш? - за кого? - за 50 грн. ? -
Вищі податки для ФОПів та перетворення митників на слідчих.
тема ответил в pavlabor пользователя tkapluk в Мережа - бізнес
Якраз за останні 4 роки і розпочались зміни... Ті ж РРО масово тільки зараз почали використовувати. Виділене "облік походження товарів" теж мало бути, але продажні мітинги Сейв ФОП таки добились що цю норму не прийняли. Точніше зміни розпочалися ще при овочу, саме тоді був прийнятий Податковий кодекс, саме тоді впроваджувались РРО. І саме з тих часів всі хто продає технічно складні прилади, наприклад роутери, мали використовувати РРО... Але між ними були часи при Петрі, коли впровадження РРО для ФОПів фактично зупинили, коли дали зелене світло найманим працівникам у вигляді ФОПів та торгівлі крупних мереж через ФОПи, євробляхи дозволили не розмитнювати і т.д. аж до реформ завдяки яким і зараз закупають яйця по 17 грн. Часи коли інтереси держави тупо саботували.
