tkapluk
Сitizens-
Всього повідомлень
4 163 -
Приєднався
-
Останній візит
-
Дней в лидерах
54
Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано tkapluk
-
Не пофіг куди дівається та нафта з Німеччині якщо Китай імпортує тієї нафти значно більше ніж Індія? Яка часка нафти з параши доходить до України що ти тут закатав таку істерику звинувативши всіх хто заправляється паливом? Для тугеньких там навіть підкреслених пару слів було. Вибач, але між тими хто не малює прапор України на лбу, а є, припустимо, навіть нейтральний та відбитими ватніками що топить за допомогу параші - прірва. хоча звісно Dimkers різниці не побачить. ?
-
Не пофіг куди дівається та нафта з Німеччині якщо Китай імпортує тієї нафти значно більше ніж Індія? Яка часка нафти з параши доходить до України що ти тут закатав таку істерику звинувативши всіх хто заправляється паливом? Для тугеньких там навіть підкреслених пару слів було. Вибач, але між тими хто не малює прапор України на лбу, а є, припустимо, навіть нейтральний та відбитими ватніками що топить за допомогу параші - прірва. хоча звісно Dimkers різниці не побачить. ?
-
Не пофіг куди дівається та нафта з Німеччині якщо Китай імпортує тієї нафти значно більше ніж Індія? Яка часка нафти з параши доходить до України що ти тут закатав таку істерику звинувативши всіх хто заправляється паливом? Для тугеньких там навіть підкреслених пару слів було. Вибач, але між тими хто не малює прапор України на лбу, а є, припустимо, навіть нейтральний та відбитими ватніками що топить за допомогу параші - прірва. хоча звісно Dimkers різниці не побачить. ?
-
Одне іншому не заважає, так само як одна хуйня не виправдовує іншу. З такими ватними випадами можна довести до абсурду все що завгодно. Допустимо завтра на всіх заправках країни буде тільки святе американське паливо... хай і втридорога. Вата змінить теорію і почне кричати щоб не купляли парашну продукцію? ? чи проблема таки не в тому що у нас на заправках? і це лише привід позрадойобити зігравши на руку параші? При чому звідки у нас паливо на заправках ніхто точно не знає ) Я тут зразу згадував про культуру споживання у Європі, коли вони намагаються споживати переважно свої продукти. Нам потрібно менше слухати вату, що всіма доступними методами буде топити за ватні продукти, і будувати свою культуру де по можливості товарів з параші буде мінімум.... При чому ти сам згадав про безпеку... в камерах. Думаєш з роутерами по іншому? Так нахіба в даних умовах так рвати сраку за ці роутери?
-
ти просто мастер довести до абсурду. За ці гроші можна зняти квартиру біля роботи і не всирати життя в машині ) на тобі мою витрату по заправкам у часи до вторгнення: Кожна цифра - заправка, там де цифри накладаються - якась подорож. Як би видно, що між подорожами заправка десь раз у декілька тижнів - місяць, багато з яких по пів бака ) І це баржа з повним приводом на якій нефіга не зручно у місті, до цього на Гольфу-сараї у такому режимі витрата була здебільшого до 5л. Ну і не так давно у пабліках проскакувало: Richest 1% account for more carbon emissions than poorest 66% Не наштовхує на думки, що ти не до тих доїбався бо заправки пересічного це ті самі "сльози"? ? Особливо в Україні де по кількості авто на душу населення ми пасем задніх в порівнянні із всім цивілізованим світом...
-
читаю цю ватну маячню та ахуїваю. Треба бути зовсім дебілом, щоб у випадку коли нема чіткої грані ставити знак тотожності. Де грань донатити на ЗСУ чи свинособакам? Навіть якщо продасть свій Ланос, еталон зручності, і всю суму задонатить одним чи іншим, то це ж будуть "сльози" від вартості війнит що для одних, що для інших... відповідно нема різниці? Ну не дебіл? і за таке гівно кожен день вмирають наші хлопці та дівчата. Ватнік сам до мене доїбався за машину, отримав чесну відповідь за результатами якої він знову обісрався, а тепер плачиться що я щось виправдовуюсь. Може просто приклад хуйня? як і все твоє життя, де влада України що будує дороги - зрада, а свинособаки, що їх рунують - перемога? Ну ок, підійміть, будь ласка, руки хто ще крім цього ображено (таксиста? ) для особистих потреб заправляється на 100 баксів у тиждень?
-
нащо мені падати до рівня такого пиздюка як ти? Автобуси їздять звісно на іншому палив. ? Я так розумію ти далі райцентру ніколи не подорожував. Бо у порівнянні з древнім пазіком що їде з твого села у найближчий райцентр то звісно зручність... але подорожі це постійний пошук компромісів. І авто тут далеко не завжди панацея і еталон зручності. Я лише констатував, що його роблять москалі... і тут ваті як пригоріло. ? Дурню, ти своїми виправданнями фсб-шного роутера тупо засрав тему форуму. Задати можеш, але це ж не я створив собі уявний світ наповнений рожевими поні та єдинорогами. Світ де одна хуйня виправдовує іншу. Якщо хтось їде бухим то це не виправдовує тебе що їздить на червноне світло. Те що ти їздиш на червноне не виправдовує те що я їзджу з перевищенням швидкості. Те що депутати крадуть не виправдовує тебе коли ти назло їм сциш у своєму ж ліфті. те що вбивають дуже багато наших хлопців на війні не виправдає якщо хтось згвалтує та вб'є твоїх дітей. Правда ж? і пофігу що на загальній статистиці це теж "сльози" і так до безкінечності. І звісно коли такий всезнаючий пацан замкнутий в уявному світі приходить на технічний форум і в темі про вибір роутера починає розповідати, що будувати дороги це зрада, то це не цитування зрадойобних методичок а саме твої висновки. ? Нахіба її там оформлювати? щоб привезли не те що замовив, зломане, хрін знає куди і щей дорожче ніж у інших магазинах? Щоб бригада що тобі ремонт робить декілька днів простоювало бо ти вірішив погратись з епіцентром? Я з ними награвся ще за часів 27.юа. Фішка епіцентра що можна приїхати, пощупати, вибрати і зразу з необхідним поїхати. а доставка там - дно. Ну і звісно, у розрізі теми, вези те що влазить у пузотерку на вантажному автомобілі що їздить на тому самому паливі але споживає більше ? Я дивлюсь тобі підгорає, що люди заправляють саме приватні автівки. те що заправляють танки, автобуси та вантажівки тобі ОК. ?
-
В мене машина для подорожей, в магазини на ній не їзжу )) Винятком був хіба що був епіцентр коли ремонт робив, але туди і тролейбуси не їздять ) Машину влітку не заправляв жодного разу, вона взагалі на продажу стояла... Так що все зрадойобство що ти тут навигадував не має до мене жодного стосунку ) Більше того, той заправлений бак це така сама "сльоза" як і роутер. Ватана, що при широкому виборі роутерів топить виключно за ФСБ-ні роутери? Дійсно, де ж тут зрадник? )) При чому інші аргументи ти свідомо ігноруєш, бо ще й там обісрешся. ? ти дебіл? це питання не має жодного відношення до вибору роутера. Може ти ще з тих хто сцить у своєму ліфті та палять в ньому кнопки бо депутати щось вкралти? логіка така сама. ?
-
Багатоходівочка тут скоріше в тому, що без палива з російської нафти війна вже давно б закінчилась... Можливо навіть за 3 дні, як казала розвідка штатів. Цього ти хотів/хочеш? ти, твої близькі, рідні, оточення і т.д. пішли проголосували за "дороги", а теперь для тебе "меджік" що їх будують? Скажи чесно, ти зі своїм оточення ходив до мерів, депутатів та інших чиновників з вимогою перестати будувати дороги? Чи це на рівні рознести зраду по інтернету? Це адекватна реакція на покупку будь якого ширпотребного товару виготовленого ворогом, який легко можно замінити товарами конкурентів. Правда тут ще й з можливістю зливати інфу про тебе парашці, мати бекдор вдома (чи як його зараз моно називають "клауд" ), чи навіть брати участь у проросійському ботнеті. Можливо ви там в якісь зрадойобній бульбашці живете, так з'їзди у столицю, та біля будь якого метро задай питання на кшталт: Якщо у вас буде вибір між дуже схожими {товарами} але які були виготовлені/вирощені у різних країнах, який товар ви оберете? 1. З України. 2. з Парашки, 3. З Польщі. де {товарами} може бути і роутери, і картопля і будь що інше. і побачиш, що абсолютна більшість навіть "сльозами" не буде допомогати параші. А от чого тобі так кортить допомогти путлеру то вже інше питання... Все просто. В зрадойобних методичках написано про дороги, нафтопродукти і т.д. от дехто тупо вимикає мозок і починає цитувати ці методички будь де та на будь яку тему.
-
І як відчувати себе дурнем? ? Я тобі більше скажу, військова техніка пересувається теж на клятому путінському паливі. От де зрада. ?
-
нічого не плутаю. Паливо дійсно може мати корні в параші, але це жодним чином не виправдовує дурачків які бігають та агітують купляти іншу продукцію параші. При чому спонсорування це не єдиний фактор... Є ще купа всього, починаючи від моральної складової і закінчуючи питаннями безпеки. Але про яку моральну сторону говорити з ватою?
-
Дивно виглядає, що я витрачаю час на поціновувачів узкого міра.
-
Повернулись до того з чого почали: З таким підходом цій країні ніколи нічого не зміниться. Віддати голос на виборах за пачку гречки це та сама крапля...
-
Можна знайти або навіть вигадати безліч причин, щоб виправдати якесь гівно. Кожен сам для себе вибирає... "труба" як би навпаки не спростовує мої слова "в межах норми", а підтверджує їх. Німеччина ні з ким не воює, вона навіть з рашки напряму може ту нафту брати... але типу виразила стурбованість та купила у посередника. Ви досі вірите у санкції? Майже два роки... не пора знімати рожеві окуляри?
-
Краще зразу інтенерт собі відключи. Їдеш у Європу і бачиш що на дуже багатьох товарах пишуть, що він виготовлений саме у цій країні... і люди віддають пріоритет саме своїй продукції. Буде у Франції продаватись картопля в одному лотку: французька - по 1,5 евро, українська - по 0,5 евро... французи все одно куплять французьку... (мігранти/туристи звісно виберуть дешевшу). Зате в Україні, заплатити за товар з якого сплачуються податки в країні, що воює з тобою, і потім ці податки повертаються у вигляді куль/ракет/шахедів - в межах норми.
-
Багатьом гроші не пахнуть. На розетці вільно продаються Dahua та Xiaomi яких НАЗК визнав спонсором війни ) А тут типу китайська залізяка... офіційно не підкопаєшся.
-
Там поршивка писана москалями...
-
Так у Мікротіка такі рішення можна на пальцях перерахувати. Чи самий дешевий древній hAP ac чи бестселлер RB4011...
-
Розкажи як ти без ВЛАНа це будеш робити ))
-
Ну це якщо мова про домашню вінду... на серверних вікнах, лінуксах, макосях і т.д. ВЛАНи чудово працюють із коробки з будь-якою картою.
-
Якщо клієнт вміє працювати з ВЛАНами то це не повинно бути проблемою.
-
Нестабільний інтернет на роутері Mikrotik в школі
тема ответил в Сергій К. пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
Та застосовувати можна і Мікротіки... питання у тому де вони нормально працюють? Скрізь де я був і де були тисячі людей: вафля - дно. Як приклад Лувр у Парижі. Навіть у не сезон, коли нема черг, коли зали напівпорожні і у часи коли мобільного трафіка стільки, що та вафля нафіг не треба... Підключаєшся до вафлі, телефон малює повний сигнал, ВіФі6, 5гГц... і спідтест просто запуститись може лише спроби з третьої. За декілька хвилин показати електронний квиток таки можна... але навіть про голосовий дзвіном можна просто забути. Щоб зробити відео дзвінок через месенджери підіймаєшся на верхні поверхи, вимикаєш вафлю, дзвониш по 4ж )) -
Тільки там від гігабіта буде одна назва. Ти вже який рік "будуєш" піонер мережу в одному будинку і то не зміг нічого схожого на гігабіт запропонувати. ? Зараз Польща завалена рекламою від різних операторів: Більшості з тих, кого влаштує бездротовий інет, цього з головою... і це за 400 грн/міс.
-
Ну і якби по посиланню, що я привів, на тарифи провайдера вказано що тарифи симетричні.
-
Щоб не плодити теми і в продовження FTTH срача доповню по Польщі. Познань. Новий район з багатоквартирних будинків, Провайдер inea, 600 грн/м за 300 мб/с, телефон з включеними дзвінками по Європі і Штатам, ZTE Wi-Fi 6 роутер ну і звісно ОНУшку )) Зі сторінки з тарифами провайдера: Гугл переклад: https://www.inea.pl/oferta/dla-ciebie/swiatlowod Виявляється, для декого тут, PON може бути FTTH ? Оптичний термінал такий: http://xbest.pl/index.php?p5117,ont-gpon-lxt-010h-d-leox-1x2-5ge-1xgpon-sc-apc Роутер: ZTE ZXHN H3640 HG: https://www.inea.pl/files/wifi6/INEA_ZTE_ZXHN_H3640_HG_Instrukcja_szczegoowa_2023-04-27.pdf Із цікавого, спідтест завжди видає десть 320 мб/с в обидві сторони. Дорого 600 грн? Зважаючи що зараз продукти там дешевші ніж у нас, а у наступному році там мінімалка на руки буде під 30к грн...
