tkapluk
Сitizens-
Всього повідомлень
4 163 -
Приєднався
-
Останній візит
-
Дней в лидерах
54
Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано tkapluk
-
З десятками працює... Пару ксяомі з'єднаних в їх меш шнурком на рідній гівняній прошивці.... Повністю покривають розтягнутий офіс з 5 десятками людей. Абсолютно все крім серверів підключене по повітрю. Вважайте у кожного ноут та телефон, + телевізори, проектори, принтери і т.д. Сам був здивований, що все чудово працює при такій кількості людей... при чому швидкості 800мб/с+ майже у кожній точці офісу. перемикається між роутерами доволі швидко, при дзінку у телезі не помічаєш переключення взагалі. Там же наче 802.11kv - є, а от 802.11r - нема. І це все за якихсь там 120 баксів. ІМХО, у СОХО сегменті ентерпрайз рішення залишаться тільки у фанатів тих залізяк.
-
Як правило це логіка бариг, щоб можна було тому хто не орієнтується в цінах впарити дорожче. Але на скільки пам'ятаю тут заборонені оголошення без ціни. а от і підтвердження, що логіка барижна. ?
-
Підкажіть будь-ласка по point-to-point з'єднанню.
тема ответил в Vlad_vn пользователя tkapluk в Медіаконвертер
2.5Гб/с карточки з агрегацією на рівні ОС. однопортові б/у чи нові з алі по 10 баксів. двухпортові на алі по 30 баксів. Але я ці в очі не бачив. -
Роутер под оптику укртелеком, 200 ПК
тема ответил в andrey326 пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
Що буде швидше? )) Якщо ті 200 компів упираються в шейпер провайдера в 50 мб/с... Мікрот може тільки дати можливість це промоніторити, і виявити вузьке місце. -
Роутер под оптику укртелеком, 200 ПК
тема ответил в andrey326 пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
? яка перемичка? подивись схему. 100 мегабітний світч знаходиться прямо у процесорі. При чому весь гігабіний світч підключен до проца гігабітною шиною. Якщо навіть станеться диво, і проц почне лопатити необмежену кількість трафіку, то вузьким місцем буде вже ця шина. Якщо ти почнеш "толкова" налаштовувати з сегментами 2011 то він вмре ще раніше і без флуду )) Знову таки, якщо є прямі руки щоб це налаштовувати то бери Ксяомі куди можна запилити OpenWRT або коробку під pfsense за ті ж 100 баксів... і ти отримаєш залізяку вже зовсім іншого рівня. Якщо 4011 це просто чудова залізяка за свої гроші, то 2011 це в рази переоцінене гівно мамонта. -
Роутер под оптику укртелеком, 200 ПК
тема ответил в andrey326 пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
так і у мильниць нема проблем з НАТом зараз. Ксяомі віфі6 роутер з 2,5 гб/с портом за 100 баксів без проблем НАТить ті 2,5 гб/с. Для СОХО сегменту цього з головою. -
Роутер под оптику укртелеком, 200 ПК
тема ответил в andrey326 пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
так питання в тому, що ти його позиціонуєш як панацею при мережі на тупарях з сотнями компів в одній трубі. А це не так... у цьому плані це теж весела залізяка. Там половина портів висить на одному чипі, половина на іншому... і ганяти трафік між ними треба через софтовий світч. )) Може йому прошивку допилили, але десятиліття тому у нього проц можна було загнати в полку просто ганяючи трафік між портами. -
Роутер под оптику укртелеком, 200 ПК
тема ответил в andrey326 пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
Так само воно і мікрот той покладе. Ну побачиш ти, що на порт куди увімкнуто тупарь йде безліч різних пакетів з взагалі лівими маками та іп-адресами. Далі що? А що саме на той порт йде якась срака ти і на будь-якій мильниці "відмоніториш" просто по черзі виймаючи конектори з портів. -
Комутатор 2 24x100/1000 RJ45 плюс 2-4 SFP+
тема ответил в DenimMark пользователя tkapluk в Комутатори L2
Вживані Juniper EX3300.- 12 ответов
-
- 1
-
-
- комутатор
- 24x100/1000 rj45
- (та 1 ще)
-
Роутер под оптику укртелеком, 200 ПК
тема ответил в andrey326 пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
Ти сам відповів на своє питання. Мікрот древній але 50 мегабіт НАТу для нього не повинно бути проблемою. Налаштовуєш моніторинг, і вже на основі того що бачиш у ньому робиш висновки... -
Выбор домашнего роутера
тема ответил в Awel пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
Брехня. Є купа роутерів з підтримкою 160 МГц але вони не позиціонують себе як WiFi6E бо там нема 6 гГц. Наркоман? Так їх багато... HUAWEI AX3 Mercusys MR80X TP-LINK Archer AX53 TP-LINK Archer AX55 TP-LINK Archer AX73 Xiaomi Mi Router AX3200 Xiaomi Mi AIoT Router AX3600 Tenda RX9 Pro Tenda TX9 Pro Asus TUF Gaming AX3000 V2 Asus TUF Gaming AX5400 Asus RT-AX58U Asus RT-AX59U D-Link DIR-X5460 і це все можна купити до 5к грн. Але якщо будеш купляти, то зверни увагу що деякі європейські роутери дуже зажаті по силі сигналу. Те же європейський HUAWEI AX3 більш-менш покриє невелікі квартири, в той час як такий самий роутер з Китаю аж бігом покриває будинок у 100 метрів. треба дивитись огляди... більшість адаптерів від intel підтримує 160 МГц. Intel AX200, AX201, AX210, AX211, AX411... Як приклад, зайшов на хотлайн, вибрав самий дешевий ноут з віфі6: HP Chromebook 14 G7 8 542 грн дивимся специфікацію: https://support.hp.com/us-en/document/c07056426 Не треба думати, що це щось захмарне. -
Выбор домашнего роутера
тема ответил в Awel пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
Так, так, у сервера вафлю замість мережевих карт. Клоун мля. До проблем з живленням підключав безкоштовно, ону безкоштовно, але абонку зразу за 3 місяці треба було заплатити. -
Влани все рівно треба додати у базу... не даремно придумали vtp. У чому складність їх створити? Тільки наче до 4093, а не до 4096. # vlan database # vlan 2-4093 # exit # interface ethernet e1 # switchport mode general #switchport general allowed vlan add 2-4093 # end Але у ТС інша задача у стартовому пості.
-
Ну щоб зовсім не прописувати так то тобі якийсь тупарь треба )) Якщо я правильно зрозумів тобі QinQ, але якийсь свій влан таки треба буде прописати.
-
Выбор домашнего роутера
тема ответил в Awel пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
Забезпечує, але питання у швидкості. ну а чого ні? Ось дивись одне брехло писало: Далі цей же придурок писав, що для гігабіта по віфі треба ці ж самі 160 МГц,.. Тут погоджуюсь. Вита пара у мене розведена по квартирі ще з часів ВіФі 4. Залишається тільки докупити за 10-15 баксів 2,5 гб/с мережеву карту у комп/НАС. Для тебе 10 баксів це непідйомні гроші щоб додати комфорту і почати використовувати роутер на повну? Але це за нормальних умов, якщо підключитись до твоєї піонер-мережі все стає суттєво дорожче. у мене є девайси без ВіФі, їм треба підключення по витій парі. Так що не тільки 220в. Якщо сусідні будівлі максимум 5 поверхів то теж так буде? Ну і 50 мегабіт це просто десь на межі мрій у 23 році. Ну взагалі на трохи довшему якісному кабелі піднімається. Але розмова зараз не про це. Я не знаю жодного випадку, щоб провайдер не зміг надати гігосик якійсь конкретній квартирі, у будівлі де вони надають таку послугу. Чого тебе взагалі так хвилює тема кабелю? ну не зможуть забезпечити якість прийдуть до тебе... Але є велики сумніви до кого якраз перейдуть. Єдине чим ти можеш конкурувати це ціною. Типу як Київстар роздає інтернет як суперсилу. Ти можеш скільки завгодно вмикати бидло продована, але це не змінить суті, що ти пропонуєш який набір костилів... але певну аудіторію таки можеш у Київстара хапанути. Це фактично стандартна максимальна швидкість для роутерів класу ах1500, ах1800. Вони не вміють працювати на 160 МГц. Це ми і тут обговорювали: Із 160 мГц все набагато краще: в один потік реальною задачею... але у межах однієї кімнати. У сусідніх кімнатах швидкість вже біля гігабіта. -
Выбор домашнего роутера
тема ответил в Awel пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
У мене скрізь працює... а ти розповідаєш, що воно не працює. Для мене як клієнта це коштує 0. І навіть не треба якісь додаткові роутери купляти. А провайдери такі дурні, що скрізь тягають витуху та пон. І тільки твоя піонер мережа будує щось там на вафлі. І то у тебе так все класно, що ти сциш навіть назву цього піонер провайдера та жк назвати. -
Выбор домашнего роутера
тема ответил в Awel пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
Наркоман? Так ніхто не підключає. Або витапара або ПОН. Якраз зараз закінчую ремонт(скажіть я оптиміст, в такий час ремонт робити ) в квартирі і 24 поверховому будинку. Витуху прокладають за 1 грн, так як йде ремонт послугу ставлять на безстрокову паузу. Яки почну користуватись почну платити. Є акція 50+50, за пів року абонплати заплатив, пів року в подарунок. По ПОН підключення 500 грн, це вже з урахуванням ОНУ. Тариф там буде підключений мінімальний 50/100 мб/с. роутер купляти не треба. Зараз живу у квртирі теж у будинку на 24 поверху, підключено витухою, пропозиції по ПОН вже теж є. Тут є роутер віфі6, 160 мГц, 2,5 гб/с, але нема WISP. Купляти твій новий роутер? У нього хоч 2,5 лан порт є? Знову таки, зараз роутер стоїть там де його ніхто не бачить і при цьому по центру квартири, так щоб у будь якій точці отримати гігабіт+. Якщо поставити роутер на вікно, то треба кидати соплю до того роутера від найближчої розетки. Даби підняти лінк із компом, як зараз, на швидкості 2,5 гб/с треба ще бігти в магазин за 2,5 гігабітним комутатором (+50$). Якщо роутер на вікні, то у дальній кімнаті вже може впасти швидкість. Ще репітер докупити? У мене вікна виходять не у двір, я не бачу у вікно сусідній будинки мого ЖК, Як я отримаю гігабіт? От і виходить, що в реальних ситуаціях твій інет перетворюється в тикву. Клієнту одна Нова пошта нарахує гривен 200 за доставку з наложкою. А ціна роутера, яку ти звісно не озвучив, взагалі буде захмарна як для пересічного розбалуваного роутерами за 1 грн киянина. Але скажи добряче тебе за останній тиждень мокнули обличчям у багно. До цього ти розповідав, що будь який роутер клієнта з віфі6 підійде, тепер вже треба тільки твій роутер. привіт wisp? Анекдот. Зразу отримую інет це коли у мобільщиків заказую якусь послугу. А дочекатись поки приїде посилка то ніфіга не зразу. Як ти там писав... зняв квартиру подобово, замовив послугу за 10 грн, і роутер поштою. ? -
Выбор домашнего роутера
тема ответил в Awel пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
і саме тому у тебе в табличці сам привів як приклад ксяомі та асуси без wisp. а потім на питання як їх будеш підключати до своєї мережі довго брехав про репітер. ? Дебіл, я тобі ще раз говорю, я без жодних проблем зайшов на вебсервер розміщений на девайсі підключеному до репітера. Скільки ще раз повторити щоб до такого дауна дійшо? обдристався ти тут знатно ? -
Выбор домашнего роутера
тема ответил в Awel пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
Картинка взята з сайту по наданню бидло послуг. (с) У підсумку маємо піонер мережу Алвера де: роутери підключаються як репітери(що працює майже як тупий світч, тільки маки додатково змінюються) DHCP сервер провайдера роздає адреси всім клієнтам абонента: кондиціонерам, пилисосам, телевізорам etc, що підключені до репітеора; як мінімум провайдер має доступ до всіх цих клієнтів (можливо і сусіди...); немає можливості надати реальну IP адресу; провайдер не знає чи саме у твоїй квартирі можна надати послугу зі швідкістю у гігабіт... Я так розумію нові комбайни приїхали... бо раніше кричав що то не буде проблемою. ? Нічого не забув? Офігенна кульмінація твого життя. Таке дно зараз навіть сучасні піонер мережі не будують. -
Выбор домашнего роутера
тема ответил в Awel пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
Вебсервер за репітером. І його чудово видно з компка підключеного до роутера, а не до репітера. Вже разів з 5 це повторив. Нахіба ти ці тупню пишеш? не будь бабой відповідай на конкретно поставлене питання/прохання. ти кажеш, що на репітері налаштуєш DHCP я прошу показати як ти це зробиш на Ксяомі які сам же і взяв за приклад. Чи не має яєць визнати, що знов збрехав і там нема таких налаштувань? Ржу. Це ж ти дебіл привів їх як приклади. -
Підключення безкоштовно та 3 місяці абонплати безкоштовно
тема ответил в CoUL пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
Взагалі мета будь якого бізнесу заробити гроші, а не накопити абонентів. Але інколи мета може і змінюватись. Наприклад, напакостити конкуренту, навіть якщо собі в мінус. -
Выбор домашнего роутера
тема ответил в Awel пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
Знов брехня. Я тобі вчора навіть скріншот робив. Все доступно. Пакет приходить на репітер, репітер дивиться свою arp таблицю, бере з неї мак адрес підставляє у пакет і надсилає кінцквому клієнту. І все чудово працює. Ніхера ти в мережах не розумієш. -
Підключення безкоштовно та 3 місяці абонплати безкоштовно
тема ответил в CoUL пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
яка? -
Выбор домашнего роутера
тема ответил в Awel пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
Сам просив без ругані, сам на конкренті питання по його схемі знов включив бидло продавана. Дебіл, Мова про те, що нат на стороні провайдера. Все що знаходиться в мережі користувача бачить як мінімум такий дебіл як ти. А може ще сусіди бачать. І це дно... Покажи ці налаштування на стандартних прошивках указаних тобою ксяомі. -
Выбор домашнего роутера
тема ответил в Awel пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
Я ж просив без води... Тупо бла бла бла, а по схемі підключення твоїх клієнтів нічого не зміг сказати.
