tkapluk
Сitizens-
Всього повідомлень
4 163 -
Приєднався
-
Останній візит
-
Дней в лидерах
54
Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано tkapluk
-
і пофіг, що вже у більшості у столиці були відключення по декілька днів, а в деяких будинках майже по тижню.
-
LinkCom в пошуку спеціалістів
тема ответил в linkcom.lviv.ua пользователя tkapluk в Вакансії. Робота. Курси.
Зі Львова такі фрази звучать якось навіть кумедно. ) Відтік у вас грошенят мабуть більший ніж в Харкові чи Херсоні. Я у вас з ціни на таксі посеред грудня тупо офігів 300 грн за 3,5 км без їзди по центру в суботу десь о 16 годині... ні зливи, ні снігопаду, звичайний день. Прогулявся пішки )) -
LinkCom в пошуку спеціалістів
тема ответил в linkcom.lviv.ua пользователя tkapluk в Вакансії. Робота. Курси.
Ну так завжди хтось шукає можливості, а хтось причини... тим хто хотів спробувати ПОН у столичних багатоповерхівках випала реальна можливість, сумніваюсь що ще колись буде ситуація коли клієнти будуть стояти в черзі щоб заплатити за підключення умовну кілогривну і потім платити за максимальний тариф... -
LinkCom в пошуку спеціалістів
тема ответил в linkcom.lviv.ua пользователя tkapluk в Вакансії. Робота. Курси.
У приватному секторі не можна зробити диверсію та пошкодити волокно? Головний момент тут що можна поставити один ОЛТ, що буде жерти кіловат, хоч від побутового генератора, і при цьому обслуговувати десяток тисяч абонентів в радіусі десятка км. У Укртелекома на сраний адсл черга на місяці на підключення, а тут пон хреновий... ? -
LinkCom в пошуку спеціалістів
тема ответил в linkcom.lviv.ua пользователя tkapluk в Вакансії. Робота. Курси.
При бажанні ону можна у МЗК розмістити. ну поки точно і те і те. Там же хочуть самі вершки зібрати... хочеш ПОН плати і за підключення і тариф тільки максимальний... -
LinkCom в пошуку спеціалістів
тема ответил в linkcom.lviv.ua пользователя tkapluk в Вакансії. Робота. Курси.
Я про більшість провайдерів нічого і не говорив. ) Бачив пропозиції по багатьом новобудовам та офісним будівлям в різних районах столиці від різних провайдерів. ну і щось таки змінюють. Тей же Київстар зразу офіційно казав, що не будуть ставити акуми... потім з'явилась новина що виділили мільйони на акуми )) У мене в будинку монополія на декілька провайдерів. Є пару пропозицій з акумами на годин 8, є черга на пон... -
LinkCom в пошуку спеціалістів
тема ответил в linkcom.lviv.ua пользователя tkapluk в Вакансії. Робота. Курси.
Столиця вся перебудовується на пон. Черги вже розписані на пів року вперед. 20к для Львова це ще менше ніж 20к для Києва. ☠️ -
Тобто про будь-який роутер нового покоління ти тупо збрехав. ?
-
Ну купи наприклад Європейську версію huawei ax3, потім розкажеш як воно у всіх кімнатах працює.
-
???
-
Выбор домашнего роутера
тема ответил в Awel пользователя tkapluk в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
Підприємство, роутер типу за одну гривну, поміняли на старий соточний роутер за 50 баксів, щей задонатили ворожій армії. Шо взагалі відбувається? ? -
Ага, во всем мире в вымышленная, только у вашего стада правдивая. ?
-
Вот ты парашноє говно и слилось. Про нападение Сталина вместе с Гитлером на Польшу есть в учебниках всего мира, за исключением учебников некоторого стада баранов, у которых своя история. ? Википедию для вашего стада еще не заблокировали? https://ru.wikipedia.org/wiki/Вторая_мировая_война
-
Покажи, где у вас в учебниках истории написано, что Сталин начал Вторую мировую войну вместе с Гитлером напав на Польшу.
-
Ніфіга не зрозуміло. VPN між точками є? Чи відкриті порти можна подивитись якимсь сканером. Чи навіть телнетом.
-
Как проверить подручными средствами реальную емкость АКБ в Ач?
тема ответил в vitalino777 пользователя tkapluk в Джерело безперервного живлення
та вже навіть маленькі щоб юсб тестити фігачать 65вт )) великі баксів по 40: https://www.aliexpress.com/item/4000479624068.html -
Как проверить подручными средствами реальную емкость АКБ в Ач?
тема ответил в vitalino777 пользователя tkapluk в Джерело безперервного живлення
Лампочкою посадив акум в 0... чого тепер він не берез заряд? -
Тарифи на електроенергію для бізнесу планують збільшити на 107%
тема ответил в nordstream пользователя tkapluk в Легалізація
А потім ниття що у Німеччині мінімалка вища )) -
Тарифи на електроенергію для бізнесу планують збільшити на 107%
тема ответил в nordstream пользователя tkapluk в Легалізація
Оптимізують бо великий перекос. Для малого бізнесу спрощена система важлива не скільки заради тих 5% скільки дуже спрощеною звітністю. Ну піднімуть завтра з 5% до 10% податок... що зміниться? Нічого... просто трішки піднімеш ціну на шаурму. Хоча її мабуть краще на 2 групі продавати )) -
Тарифи на електроенергію для бізнесу планують збільшити на 107%
тема ответил в nordstream пользователя tkapluk в Легалізація
Ну там купа обмежень, але це хороший приклад, що показує що мінімалка в нас не про рівень життя, а про базу для нарахування різних поборів та лімітів. -
Тарифи на електроенергію для бізнесу планують збільшити на 107%
тема ответил в nordstream пользователя tkapluk в Легалізація
Единий податок ФОП 2 група. При чому місцева влада може ще в два рази зменшити податок. -
Тарифи на електроенергію для бізнесу планують збільшити на 107%
тема ответил в nordstream пользователя tkapluk в Легалізація
І що у Німеччині теж можна надати послуг майже на 100 мінімалок заплативши податок з одної? Або навіть 1000 мінімалок але попрацювавши лише місяць )) -
бомбардування і Інтернет в Києві, глобально
тема ответил в Pasha_admin пользователя tkapluk в Пошук провайдера
там же написано: Країна реєстрації бренду не підходить )) -
Тарифи на електроенергію для бізнесу планують збільшити на 107%
тема ответил в nordstream пользователя tkapluk в Легалізація
Це все не у владі, а скрізь. Тому і зміна обличь не допомагає. -
Тарифи на електроенергію для бізнесу планують збільшити на 107%
тема ответил в nordstream пользователя tkapluk в Легалізація
А в грудні минулого року майже вдвічі більше. Але у мене немає такої класної таблички як в тебе, просто глянув випадкову платіжку. Тому з радістю подивлюсь на динаміку по твоїм цифрам. дякую.
