Перейти до

tkapluk

Сitizens
  • Всього повідомлень

    4 163
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    54

Все, що було написано tkapluk

  1. і пофіг, що вже у більшості у столиці були відключення по декілька днів, а в деяких будинках майже по тижню.
  2. Зі Львова такі фрази звучать якось навіть кумедно. ) Відтік у вас грошенят мабуть більший ніж в Харкові чи Херсоні. Я у вас з ціни на таксі посеред грудня тупо офігів 300 грн за 3,5 км без їзди по центру в суботу десь о 16 годині... ні зливи, ні снігопаду, звичайний день. Прогулявся пішки ))
  3. Ну так завжди хтось шукає можливості, а хтось причини... тим хто хотів спробувати ПОН у столичних багатоповерхівках випала реальна можливість, сумніваюсь що ще колись буде ситуація коли клієнти будуть стояти в черзі щоб заплатити за підключення умовну кілогривну і потім платити за максимальний тариф...
  4. У приватному секторі не можна зробити диверсію та пошкодити волокно? Головний момент тут що можна поставити один ОЛТ, що буде жерти кіловат, хоч від побутового генератора, і при цьому обслуговувати десяток тисяч абонентів в радіусі десятка км. У Укртелекома на сраний адсл черга на місяці на підключення, а тут пон хреновий... ?
  5. При бажанні ону можна у МЗК розмістити. ну поки точно і те і те. Там же хочуть самі вершки зібрати... хочеш ПОН плати і за підключення і тариф тільки максимальний...
  6. Я про більшість провайдерів нічого і не говорив. ) Бачив пропозиції по багатьом новобудовам та офісним будівлям в різних районах столиці від різних провайдерів. ну і щось таки змінюють. Тей же Київстар зразу офіційно казав, що не будуть ставити акуми... потім з'явилась новина що виділили мільйони на акуми )) У мене в будинку монополія на декілька провайдерів. Є пару пропозицій з акумами на годин 8, є черга на пон...
  7. Столиця вся перебудовується на пон. Черги вже розписані на пів року вперед. 20к для Львова це ще менше ніж 20к для Києва. ☠️
  8. Тобто про будь-який роутер нового покоління ти тупо збрехав. ?
  9. Ну купи наприклад Європейську версію huawei ax3, потім розкажеш як воно у всіх кімнатах працює.
  10. ???
  11. Підприємство, роутер типу за одну гривну, поміняли на старий соточний роутер за 50 баксів, щей задонатили ворожій армії. Шо взагалі відбувається? ?
  12. Ага, во всем мире в вымышленная, только у вашего стада правдивая. ?
  13. Вот ты парашноє говно и слилось. Про нападение Сталина вместе с Гитлером на Польшу есть в учебниках всего мира, за исключением учебников некоторого стада баранов, у которых своя история. ? Википедию для вашего стада еще не заблокировали? https://ru.wikipedia.org/wiki/Вторая_мировая_война
  14. Покажи, где у вас в учебниках истории написано, что Сталин начал Вторую мировую войну вместе с Гитлером напав на Польшу.
  15. tkapluk

    Уктелеком

    Ніфіга не зрозуміло. VPN між точками є? Чи відкриті порти можна подивитись якимсь сканером. Чи навіть телнетом.
  16. та вже навіть маленькі щоб юсб тестити фігачать 65вт )) великі баксів по 40: https://www.aliexpress.com/item/4000479624068.html
  17. Лампочкою посадив акум в 0... чого тепер він не берез заряд?
  18. Оптимізують бо великий перекос. Для малого бізнесу спрощена система важлива не скільки заради тих 5% скільки дуже спрощеною звітністю. Ну піднімуть завтра з 5% до 10% податок... що зміниться? Нічого... просто трішки піднімеш ціну на шаурму. Хоча її мабуть краще на 2 групі продавати ))
  19. Ну там купа обмежень, але це хороший приклад, що показує що мінімалка в нас не про рівень життя, а про базу для нарахування різних поборів та лімітів.
  20. Единий податок ФОП 2 група. При чому місцева влада може ще в два рази зменшити податок.
  21. І що у Німеччині теж можна надати послуг майже на 100 мінімалок заплативши податок з одної? Або навіть 1000 мінімалок але попрацювавши лише місяць ))
  22. там же написано: Країна реєстрації бренду не підходить ))
  23. А в грудні минулого року майже вдвічі більше. Але у мене немає такої класної таблички як в тебе, просто глянув випадкову платіжку. Тому з радістю подивлюсь на динаміку по твоїм цифрам. дякую.
×
×
  • Створити нове...