Перейти до

tkapluk

Сitizens
  • Всього повідомлень

    4 163
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    54

Все, що було написано tkapluk

  1. Вы не понимаете, это другое (с) Вата
  2. Плачетесь на рік вперед. ? Тенденція з девальвацією гривні була зрозуміла фактично з першого дня вводу гривні в оборот. І це далеко не перший тут плач про підняття цін. Все циклічно... Дійсно срака тільки там де йдуть активні бойові дії... для інших регіонів це просто ще один кризис.
  3. Вже краще чаєм із сиром харчуватись ніж комутаторами та витухою. ) Ти просив приклади, ти їх отримав. Те що ти ведеш тут себе як школота на ціни аж ніяк не впливає. Ціни на все виросли в рази тільки в очах ватних зрадой*бів.
  4. Чай (27 ф/п х 2 г) GRACE ЕрлГрэй с ароматом бергамота чорний До війни був 37,7 зараз 34.90 грн. Томати чорні 1 гат До початку війни був 68,95 зараз 67.95 грн Сир напівтвердий 150г SOT Едам 45% До початку війни був 46,90 зараз 44,90 грн Пергамент для випічки 5 м+1 м Фрекен Бoк До початку війни був 46,60 зараз 41,90 грн АТБ, Київ.
  5. На скільки? Щось подорожчало в двічі, щось навіть подешевшало. У кожного вийде своя цифра в залежності від набору цих товарів та послуг. Я взагалі в ах*ї від цін на столичне таксі(убер, болт)... вони зменшились... Як? ☠️
  6. Ціни топит ринок... Візьми за приклад суміжний бізнес з інтернет провайдингом.- хостинг провайдинг... У німців податки вищі, ЗП персоналу вищі, комунальні вищі і т.д. а тепер зайди на сайт Хетзнера і подивись ціни... Хто у нас може з ним конкурувати? Бо тут вже глобальна конкуренція... а не зарегульований локальний ринок який і тримає ціни.
  7. Подивись на софт від топових розробників, фактично весь поломаний... А там цілі відділи займаються його захистом... Тому все йде у хмари... з підпискою.
  8. Тут замість провайдера можна підставити будь-що з низьким порогом входу... Хоча б ту ж вищезгадану шаурму. А зараз все ще цікавіше, бо порог ще знизився. зараз мікрот за 200 баксів без проблем вивозить на собі ЖК на 1000 квартир, де піонер монополіст... смішно ) Так само як зобов'язаний платити податки та виконувати ПДР. ? Як тільки позбавлять громадянства вони зможуть покинути країну у будь якому напрямку. При чому я знаю людей які готові на такий крок, аби тільки покинути країну. Воювати вони точно не будуть. І не треба вони там.
  9. Бо вони не можуть встановити тарифи які їм заманеться. Вони повинні обґрунтувати тарифи... От і будуть їх послуги плавно дорожчати разом з інфляцією.
  10. Знову у тебе крупняк у всьому винен. Знаю приклад коли у невеликому місті був тільки УТК з його ОГО, до якого можна було підключитись тільки по блату, бо весь ресурс постійно зайнятий, і було ще два провайдера, один тягав вітуху, інший коаксиал. І от ціни у них були нижчі ніж у столиці. А ціни вони підіймали завжди разом, як і хотів ТС )) Прийшов крупняк, викупив обох, зразу влупив ціни в 2 рази більші, пох на УКТ який якраз роздуплився з оптикою.
  11. Цікаво було б побачити оце все у цифрах... Зайшов на сайт того ж Фрегата соточка за 221 грн у Дніпрі, 175 у Кривому Розі та Києві... Ну а наприклад тей же Уарнет так тупо працює через ФОПів... Тут провина/заслуги крупняка будуть чи ФОПів? Це ти фактично відсутність держрегулювання назвав позорищем?
  12. от тільки закриті кордони негативно впливають на економіку. А тей хто не хоче воювати все одно не буде, не важливо там чи тут... Там нормальні тільки гострі крильця під пиво. І теж всіх виганяють і зачиняються при тривогах... Так вони по всій країні закриті, навіть там де не треба відбудовуватись... В Києві тестово відкрили 3 заклади, але тільки на доставку, навіть макдрайв не працює. Не вірю... ФОП звісно є, але це не значить що все в білу... За час війни підключав декілька об'єктів в різних регіонах. Скрізь роутер тільки за готівку, за підключення - тільки готівкою... жодних чеків. за сам інет уже на фоп...
  13. Якраз населення до того курсу у 29 фактично доступу не мало. Навіть з АЛІ курс підтягли десь 35+. А от бізнес нормас так на різниці курсу зіграв. І взагалі у порівнянні з Гонтарева+Петя зараз все дуже лояльно. Ну так паяй... От тільки закрився він не через конкуренцію, а через те що не може забезпечити безпеку відвідувачам. І весь цей час платив ЗП працівникам...
  14. Дана тема порушує законодавство, і АМКУ вже повинен тебе вжарити на 10% від річного обороту. По темі: кожен сам має підняти ціни залежно від своєї обстановки, а не чекати поки сусід підніме...
  15. tkapluk

    Wi-Fi для квартиры

    Асус, ТП-лінк, та пофіг що... Я собі взагалі Ксяомі взяв: https://www.aliexpress.com/item/1005004429652988.html Коли на ноуті побачив швидкість 1,7 гб/с сам "трішки" здивувався ))
  16. tkapluk

    Wi-Fi для квартиры

    Забудь про Микротик ) Возьми что-то мощное умеющее Меш из ВайФай 6 роутеров. Если его не хватит береш второй и ставишь где-то посреди квартиры...
  17. Платформа? Платний аккаунт? Бо на Вінді ж наче тільки ІПв4.
  18. Та ні, ти просто виправдовуєш жлобство провайдерів. ))
  19. Ну не всі ж дрочать на совкові фільми, а нічого свіжого там нема.
  20. Приклад з торрентом то якраз про середнього хомяка. Це як з гігосиком, жити без нього можна, але комфорту стає більше.
  21. Понятно, что публичные сервисы все доступные и по в4. А так то у меня есть сервера только с IPv6. и как бы НАТ это ж не только про сеть юзверя за роутером, но и про "белые" адреса. Например, есть торрент с одним сидером и одним личером и они оба за НАТами с закрытыми портами... то личер никогда тот торрент не скачает.
  22. В рашке пол интернета заблокировано и рядового хомяка это вполне устраивает.
  23. ? Зараз сервера без ipv4 може на взяти дешевше ніж з ним, проксі в6 теж дешевші... Плюси як би є.
  24. Для абсолютного большинства провайдеров это внеземные технологии ))
  25. так у тому ж і прикол, що окрім гівняного інету від провайдера глючив також явно роутер: пропадав віфі, перепідключався, підключався але не було пінгів на сам роутер. А як інет став стабільний, так роутер зразу також "вилікувався" і всіх цих симптомів нема. У мене поки тільки одне припущення: коли роутер бачив проблеми з інтернетом на вході то відразу пробував перезапускати якісь свої сервіси, або взагалі ребутитись...
×
×
  • Створити нове...