tkapluk
Сitizens-
Всього повідомлень
4 163 -
Приєднався
-
Останній візит
-
Дней в лидерах
54
Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано tkapluk
-
Вы не понимаете, это другое (с) Вата
-
Плачетесь на рік вперед. ? Тенденція з девальвацією гривні була зрозуміла фактично з першого дня вводу гривні в оборот. І це далеко не перший тут плач про підняття цін. Все циклічно... Дійсно срака тільки там де йдуть активні бойові дії... для інших регіонів це просто ще один кризис.
-
Вже краще чаєм із сиром харчуватись ніж комутаторами та витухою. ) Ти просив приклади, ти їх отримав. Те що ти ведеш тут себе як школота на ціни аж ніяк не впливає. Ціни на все виросли в рази тільки в очах ватних зрадой*бів.
-
Чай (27 ф/п х 2 г) GRACE ЕрлГрэй с ароматом бергамота чорний До війни був 37,7 зараз 34.90 грн. Томати чорні 1 гат До початку війни був 68,95 зараз 67.95 грн Сир напівтвердий 150г SOT Едам 45% До початку війни був 46,90 зараз 44,90 грн Пергамент для випічки 5 м+1 м Фрекен Бoк До початку війни був 46,60 зараз 41,90 грн АТБ, Київ.
-
На скільки? Щось подорожчало в двічі, щось навіть подешевшало. У кожного вийде своя цифра в залежності від набору цих товарів та послуг. Я взагалі в ах*ї від цін на столичне таксі(убер, болт)... вони зменшились... Як? ☠️
-
Ціни топит ринок... Візьми за приклад суміжний бізнес з інтернет провайдингом.- хостинг провайдинг... У німців податки вищі, ЗП персоналу вищі, комунальні вищі і т.д. а тепер зайди на сайт Хетзнера і подивись ціни... Хто у нас може з ним конкурувати? Бо тут вже глобальна конкуренція... а не зарегульований локальний ринок який і тримає ціни.
-
Подивись на софт від топових розробників, фактично весь поломаний... А там цілі відділи займаються його захистом... Тому все йде у хмари... з підпискою.
-
Тут замість провайдера можна підставити будь-що з низьким порогом входу... Хоча б ту ж вищезгадану шаурму. А зараз все ще цікавіше, бо порог ще знизився. зараз мікрот за 200 баксів без проблем вивозить на собі ЖК на 1000 квартир, де піонер монополіст... смішно ) Так само як зобов'язаний платити податки та виконувати ПДР. ? Як тільки позбавлять громадянства вони зможуть покинути країну у будь якому напрямку. При чому я знаю людей які готові на такий крок, аби тільки покинути країну. Воювати вони точно не будуть. І не треба вони там.
-
Бо вони не можуть встановити тарифи які їм заманеться. Вони повинні обґрунтувати тарифи... От і будуть їх послуги плавно дорожчати разом з інфляцією.
-
Знову у тебе крупняк у всьому винен. Знаю приклад коли у невеликому місті був тільки УТК з його ОГО, до якого можна було підключитись тільки по блату, бо весь ресурс постійно зайнятий, і було ще два провайдера, один тягав вітуху, інший коаксиал. І от ціни у них були нижчі ніж у столиці. А ціни вони підіймали завжди разом, як і хотів ТС )) Прийшов крупняк, викупив обох, зразу влупив ціни в 2 рази більші, пох на УКТ який якраз роздуплився з оптикою.
-
Цікаво було б побачити оце все у цифрах... Зайшов на сайт того ж Фрегата соточка за 221 грн у Дніпрі, 175 у Кривому Розі та Києві... Ну а наприклад тей же Уарнет так тупо працює через ФОПів... Тут провина/заслуги крупняка будуть чи ФОПів? Це ти фактично відсутність держрегулювання назвав позорищем?
-
от тільки закриті кордони негативно впливають на економіку. А тей хто не хоче воювати все одно не буде, не важливо там чи тут... Там нормальні тільки гострі крильця під пиво. І теж всіх виганяють і зачиняються при тривогах... Так вони по всій країні закриті, навіть там де не треба відбудовуватись... В Києві тестово відкрили 3 заклади, але тільки на доставку, навіть макдрайв не працює. Не вірю... ФОП звісно є, але це не значить що все в білу... За час війни підключав декілька об'єктів в різних регіонах. Скрізь роутер тільки за готівку, за підключення - тільки готівкою... жодних чеків. за сам інет уже на фоп...
-
Якраз населення до того курсу у 29 фактично доступу не мало. Навіть з АЛІ курс підтягли десь 35+. А от бізнес нормас так на різниці курсу зіграв. І взагалі у порівнянні з Гонтарева+Петя зараз все дуже лояльно. Ну так паяй... От тільки закрився він не через конкуренцію, а через те що не може забезпечити безпеку відвідувачам. І весь цей час платив ЗП працівникам...
-
Дана тема порушує законодавство, і АМКУ вже повинен тебе вжарити на 10% від річного обороту. По темі: кожен сам має підняти ціни залежно від своєї обстановки, а не чекати поки сусід підніме...
-
Асус, ТП-лінк, та пофіг що... Я собі взагалі Ксяомі взяв: https://www.aliexpress.com/item/1005004429652988.html Коли на ноуті побачив швидкість 1,7 гб/с сам "трішки" здивувався ))
-
Забудь про Микротик ) Возьми что-то мощное умеющее Меш из ВайФай 6 роутеров. Если его не хватит береш второй и ставишь где-то посреди квартиры...
-
Платформа? Платний аккаунт? Бо на Вінді ж наче тільки ІПв4.
-
Та ні, ти просто виправдовуєш жлобство провайдерів. ))
-
Ну не всі ж дрочать на совкові фільми, а нічого свіжого там нема.
-
Приклад з торрентом то якраз про середнього хомяка. Це як з гігосиком, жити без нього можна, але комфорту стає більше.
-
Понятно, что публичные сервисы все доступные и по в4. А так то у меня есть сервера только с IPv6. и как бы НАТ это ж не только про сеть юзверя за роутером, но и про "белые" адреса. Например, есть торрент с одним сидером и одним личером и они оба за НАТами с закрытыми портами... то личер никогда тот торрент не скачает.
-
В рашке пол интернета заблокировано и рядового хомяка это вполне устраивает.
-
? Зараз сервера без ipv4 може на взяти дешевше ніж з ним, проксі в6 теж дешевші... Плюси як би є.
-
Для абсолютного большинства провайдеров это внеземные технологии ))
-
так у тому ж і прикол, що окрім гівняного інету від провайдера глючив також явно роутер: пропадав віфі, перепідключався, підключався але не було пінгів на сам роутер. А як інет став стабільний, так роутер зразу також "вилікувався" і всіх цих симптомів нема. У мене поки тільки одне припущення: коли роутер бачив проблеми з інтернетом на вході то відразу пробував перезапускати якісь свої сервіси, або взагалі ребутитись...
