tkapluk
Сitizens-
Всього повідомлень
4 163 -
Приєднався
-
Останній візит
-
Дней в лидерах
54
Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано tkapluk
-
Что можно делать провайдерам сегодня?
тема ответил в Foster пользователя tkapluk в Наш флейм про мережі
Комфорт, безпека,..- 192 ответа
-
- війна
- військовий стан
- (та 2 ще)
-
Новая эра сетей Fixed Wireless Access на базе Wi-Fi 6 (802.11ax)
тема ответил в Alver пользователя tkapluk в Wi-Fi обладнання
було ще гірше, каже вже мідь не працює, а опта дорого )) Ну і контрольний замір швидкості у мого домашнього прова: Доречи, він не підключений до ІКСів напряму... йде через іншого провайдера. -
Новая эра сетей Fixed Wireless Access на базе Wi-Fi 6 (802.11ax)
тема ответил в Alver пользователя tkapluk в Wi-Fi обладнання
Ти просто знов обісрався. Ти вважаєш, що якщо ти впарюєш не якісні послуги то значить і всі так роблять. -
Новая эра сетей Fixed Wireless Access на базе Wi-Fi 6 (802.11ax)
тема ответил в Alver пользователя tkapluk в Wi-Fi обладнання
-
Что можно делать провайдерам сегодня?
тема ответил в Foster пользователя tkapluk в Наш флейм про мережі
Коли ти будеш на кожного клієнта витрачати стільки ж часку скільки вони то і у тебе тарифи підростуть )- 192 ответа
-
- війна
- військовий стан
- (та 2 ще)
-
Что можно делать провайдерам сегодня?
тема ответил в Foster пользователя tkapluk в Наш флейм про мережі
Для початку перестань порівнювати товари та послуги... Хоча у магазинів теж є послуги якими вони конкурують. Наприклад я інколи користуюсь акційними безкоштовними доставками різних магазинів.- 192 ответа
-
- війна
- військовий стан
- (та 2 ще)
-
Новая эра сетей Fixed Wireless Access на базе Wi-Fi 6 (802.11ax)
тема ответил в Alver пользователя tkapluk в Wi-Fi обладнання
тільки маразматики. Але їх зразу краще віддати конкуренту. Нормальні клієнти ніколи не будуть скаржитись на швидкість 800-900 мегабіт/с. 300 клієнтів це десь півтора кілобакса в місяць... Це яким треба бути жлобом щоб не провести туди 10г аплінк? При чому, на скільки я пам'ятаю ти тут теж писав про точки доступа з sfp+ портом... "Вы не понимаете, это другое!" (с) Вата. ? А ось і цей маразматик. ? У мене зараз так: І навіть думки нема дзвонити у сапорт і виносити їм мозок. А от це дуже показово... Кабеля не працює, Гігабіт нікому не треба... я плачу за гігабіт по кабелю. ? -
Новая эра сетей Fixed Wireless Access на базе Wi-Fi 6 (802.11ax)
тема ответил в Alver пользователя tkapluk в Wi-Fi обладнання
Якийсь бухий потік свідомості людини не пов'язаної з провайдингом. ? ☠️ Якщо середня загрузка каналу не змінилась у чому проблема забезпечити канал 1 гіг? Зрозуміло, що у піонерів у селі з аплінком у пару сот мегабіт фізичної можливості не буде дати гігабіт. Але зараз не про них. Вони взагалі за межою виживання. У столиці я знав провайдера з каналом у 300 мегабіт і при цьому він був підключений 10гб/с то точки обміну. і хоча б завдяки цьому давав гігосик на юа трафік. Але і він не вижив... Затрати більші тільки разово, якраз на тей гігабітний порт у свічі. Але при цьому часто підключення до гігабіту є платним для клієнта. І з чого ти взяв що абонплата за гігосик має бути така сама як за сотку? Знову таки Ланет... у них мінімальний тариф більше 200 грн і при цьому більше 100к абонентів... а ну підніміть руку у кого тут мінімальний тариф у багатоквартирках більше 200 грн? Чи хоча б у кого АРПУ більше 200 грн? Так а є приклад хоч одного провайдера з "гігабіним FWA"? Чи знов треба почекати? ? так зручно і вигідно що скрізь протягнуті кабеля. ? Наркоман? Та вже ти про ті сервіси тут балаболів. При цьому не знаючи що робити, наприклад, з камерами яких по штук 5 на кожному поверсі кожного парадного... Загуглив по Ланету, стаття написана 3 роки тому: https://itc.ua/news/v-seti-provaydera-lanet-uzhe-100-tyisyach-abonentov-s-gigabitnyim-internetom-za-posledniy-god-ih-kolichestvo-vyiroslo-pochti-na-50/ Віджигай, що Ланет теж не має відношенню до бізнесу. ? -
Новая эра сетей Fixed Wireless Access на базе Wi-Fi 6 (802.11ax)
тема ответил в Alver пользователя tkapluk в Wi-Fi обладнання
10% які навантажують канал та тех.підтримку так само як і юзера на мінімальних тарифах, при цьому приносять раза в 2, а то і 3 більше грошей... І це тим що тільки треба гігосік, а іншим його просто можна продати. От наприклад, Ланет, взагалі у столиці прибрав тарифи меньше гігосика... Він також в в Бізнесі ноль? Ні... це ти вже другий раз вже в цій темі балабол. -
Новая эра сетей Fixed Wireless Access на базе Wi-Fi 6 (802.11ax)
тема ответил в Alver пользователя tkapluk в Wi-Fi обладнання
І знову "нову еру" треба почекати )) Почекати поки прийде 5g та 10G-PON... -
Новая эра сетей Fixed Wireless Access на базе Wi-Fi 6 (802.11ax)
тема ответил в Alver пользователя tkapluk в Wi-Fi обладнання
ото ти балабол... -
Новая эра сетей Fixed Wireless Access на базе Wi-Fi 6 (802.11ax)
тема ответил в Alver пользователя tkapluk в Wi-Fi обладнання
Навіщо викидати те що без проблем тягне 200 мегабіт коли у більшості тарифи до сотки? ☠️ Якийсь черговий маркетинговий "развод" (як буде українсько?,. Мій TL-WDR3600 досі чудова працює у тещі... -
Новая эра сетей Fixed Wireless Access на базе Wi-Fi 6 (802.11ax)
тема ответил в Alver пользователя tkapluk в Wi-Fi обладнання
Врубаюсь що ти тупо маніпулюєш даними. Ти взяв кусок гівна від комбайна і тепер прикриваєшся його характеристиками. Нахіба треба взагалі такий тест? Як ти думаєш яка кількість клієнтів у тих ЖК використовують таку схему як ти привів: точка доступа підключена до пк кабелем? Я думаю прямує до нуля... -
Новая эра сетей Fixed Wireless Access на базе Wi-Fi 6 (802.11ax)
тема ответил в Alver пользователя tkapluk в Wi-Fi обладнання
Несумісність це коли на практиці по кабелю(аплінк) старий роутер без проблем видає свою сотку, а для нормальное роботи по твоїй схемі треба бігти за новим роутером )) Ну і питання швидкості навіть "сумісних" 802.11n девайсів при роздачі по воздуху залишається відкритим... Це ми все вже чули... Крім назв ЖК, щоб можна було послухати реальні відгуки клієнтів. -
Новая эра сетей Fixed Wireless Access на базе Wi-Fi 6 (802.11ax)
тема ответил в Alver пользователя tkapluk в Wi-Fi обладнання
Дурниці. У мене була мильниця TL-WDR3600, тягнула без проблем 200 мегабіт реального трафіка. Ну тобто весь твій розказ про сумісність зі старими девайсами не більше ніж маніпуляція... -
Новая эра сетей Fixed Wireless Access на базе Wi-Fi 6 (802.11ax)
тема ответил в Alver пользователя tkapluk в Wi-Fi обладнання
Так а в тому ЖК де ви інет на перероблених комбайнах збирались роздавати що? Вже наче не мало часу пройшло... Назва ЖК засекречена? ) -
Новая эра сетей Fixed Wireless Access на базе Wi-Fi 6 (802.11ax)
тема ответил в Alver пользователя tkapluk в Wi-Fi обладнання
Играет. Хрен ты получиш сотку на клиенте подключенному к ePMP 1000 по воздуху. -
Новая эра сетей Fixed Wireless Access на базе Wi-Fi 6 (802.11ax)
тема ответил в Alver пользователя tkapluk в Wi-Fi обладнання
Во что аплоад упирается? Там где 65Mbps. Ну и ты ж канал по кабелю берешь, а что будет со скоростью если CPE будет по воздуху раздавать? Смысл Full HD теста тоже не особо понятен, там для такого канала трафика мизер... торрент запусти хотя бы. )) Для пионер сетей самое оно... ? А дальше нужно смотреть реальные отзывы клиентов. Но учитывая зоопарк роутеров у клиентов должно быть "весело"... -
Оплачу 0,5$/мес за проброс порта с вашей статики на мою.
тема ответил в hooky пользователя tkapluk в Обговорення провайдерів
Домашній тариф підключається на конкретну особу по конкретному адресу. Тобі ж явно вони треба для обходу якихсь обмежень... Під час війни робити таку дірку за 20 грн? ☠️ -
Ще ах2 ніхто в руках не тримав, а вже ах3 анонсували: https://mikrotik.com/product/hap_ax3 Із цікавого 2,5г порт, але вафля не радує.
-
Наболело. Покупка продажа IP адресов
тема ответил в Netassist пользователя tkapluk в Обговорення провайдерів
Так у цьому ж і сенс скидання. Там ще і назва/паротль на вафлю скинеться... чи це байдуже? ? Зробіть сірий ipv4 +50 грн до тарифу, білий - +100 грн і міграція дуже швидко прискориться )) Он Хецнер почав брати гроші за першу ipv4 адресу... так зразу ті у кого там купа серверів почали пачками від них відмовлятись! -
І чим швидше будуть доганяти тим більше піонер-мереж буде з'являтись... Це коло зможуть розірвати тільки якісь кардинальні зміни... не на корись піонерів.
-
Mikrotik hAP AC низька вхідна швидкість через 1й порт
тема ответил в panolex пользователя tkapluk в Ремонт мережевого обладнання. Сервіс.
Постав комутатор між мікротом та провом ) -
Бо це також якийсь проміжний етап... В Европах ще років 5 тому була купа LTE-роутерів, зараз вже такі 5g рішення почали з'являтись...
-
Города Украины где нет нормального инета
тема ответил в berimor пользователя tkapluk в Для Адміністраторів
Якщо по обл центрам: Краснодар, Ростов, Белгород, Воронеж, Брянськ, Курськ. Багато інших міст під питанням типу: Брест, Гомель,.. В такому вигляді як зараз вони нах*й нікому не треба.
