Jump to content

tkapluk

Сitizens
  • Posts

    4,163
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    54

Everything posted by tkapluk

  1. Я уявляю скільки нервів витратять і провайдер і клієнт )) І навіть якщо все запрацює рішення буде дорожчим, ніж поставити безперебійник, який буде ту ону тримати довше чим всі ноути що є в офісі )) бо те що підключають по витусі як правило живе до пари годин без світла. А "класичну" оптикою з медіаконверторами зараз малим клієнтам практично ніхто не тягає.
  2. Нахіба вони до лічильника? Як ти вимкнеш освітлення або плиту і при цьому залишиш робочими розетки? Є такі що підтримують. Приклад: https://deps.ua/katalog/ru-abonentskie-terminalyi-onu/46814.html вже давно все придумали за тебе: https://deps.ua/katalog/poe-equipment/46236.html
  3. Провайдер забезпечує живлення тільки на центральних вузлах. На доступі комутаторів немає. А як подати живлення на ОНУ то вже проблема користувача. Оптику то він в ноут не втикне... Провайдер явно в плюсі...
  4. Я б сказав, що переклала один з основних недоліків із хворої голови на здорову )
  5. Хай ставить ОНУ де хоче... хоч у МЗК. У зв'язку з перебоями електрики тема заграла новими красками. Вже бачу у столиці пілотні проекти у багатоповерхівках де робиться акцент, що інтернет буде незалежно від того скільки відсутня електроенергія.
  6. Ну деякі взагалі без інтернету живуть і також їм норм.
  7. Ти минулого разу разу розповідав що у hAP ac низька швидкість по вафлі через хренові антени. Але з оновленнями швидкість виросла майже в 2 рази. взагалі в сохо сегменті від віфі 6 (у порівнянні з віфі 5 ) очікують більшу швидкість і краще покриття... і от по цим параметрам ці роутери можуть мати мінімальні переваги. Ну видавав hAP ac 450 - 500 мегабіт. Ці скоріш за все дадуть десь 600... У 900 мегабіт я не вірю... Зовсім скоро дізнаємось. Наче молодша модель через пару тижнів з'явиться, старша через місяця півтора.
  8. Є три речі на які можна дивитися вічно: як горить вогонь, як тече вода і як Алвер постійно обсирається через свою некомпетентність та неадекватність.
  9. А з цим хтось спорить? У мікрота традиційно вафля - дно.
  10. Хвате вже дурка включати. Які сотні тисяч? Ми ж говорим про обладнання на доступі. Ти ж сам написав: Все інше теж тупо якийсь лютий треш... Порівняти елементарний запуск торрнента із порностудією... Відсутність аргументів і знов перехід на особистості. ? Жодного дня щоб ти не обісрався...
  11. Ти ще про 6 ГГц почни брехати. ? AX201 то Wi-Fi 6 карточка:
  12. Ну от ти знов виклав тести наче все ок, а потім знов увімкнув мамкіного маркетолога. Твою калькуляцію звісно ще треба почекати, але зайди у тему про підвищення тарифів, там ти побачиш і акція коли при підключенні дають користуватись інтернетом безкоштовно РОКАМИ, і просто регулярні тарифи в 50 грн. Ото б я хотів побачити твою калькуляцію коли вигідно дати людям не 2 роки нашару, а 3, і регулярний тариф у пів бакса. Не правда, і ми це з тобою вже не раз обговорювали. Основна відмінність, що по кабелю майже завжди дуплекс (ну або перекос в 2 рази, але не в 10 ), а по радіо цього нема. І ти в інших темах вже говорив, що забороняти клієнтам камери і т.д. + я тобі навіть скріншот свого торрент показував коли він одночасно качає 100 і віддає 50... і якщо в кабелі на ці 50 всім насрати, то по радіо вважай клієнт віджирає полосу у 150 мегабіт замість 100. Ну і сама задачу висмоктона із пальця. Ніхто не буде на OLT чи на свіч доступу давати зарізані умовні 350 мегабіт. Ти ж точно так точку увімкнеш гігабітом або навіть sfp+...
  13. Та ні то ти просто пишеш як даун. Ти там знак питання десь побачив? Ти як дурачок бігаєш з тими камбіумовськими графіками ще з минулого року. ? І ось роз'яснення основної претензії: З нетерпінням чекаю. ти ж їх обов'язково приправиш брехнею, абсурдом, чимось взагалі "лівим" і прочим калом.
  14. Бо ти відірваний від життя. Згадав H.323 ... хто його зараз використовує? Зум? Вайбер? Телеграм? Так само як і про 150 папуг у танках... от зразу видно що ти взагалі в динамічні онлайн ігри ніколи не грав. Все інше можна підсумувати так: На папері та у продаванів цифри гарні, в реальності цифри на порядок менші, і то розповідь про малтипойнт, а всі тести точка-точка. А ще були картинки з інтернету, як тей графік швидкості на смартфоні вирізаний з відео де мужик бігає по пустелі. от тільки у нас з пустелями і то біда. Нічого не забув? ? Подавай інформацію як технічний спеціаліст, а не мамкін маркетолог і відношення до тебе зразу зміниться.
  15. Від 1150 грн (ua-ix) до безкінечності...
  16. Знов брехня. я на ноуті із AX201 отримував в 2 рази більше реального трафіка. І при такому розкладі з'являється сенс у 2,5... але це не про Мікротік )
  17. Та ти там взагалі облажався. Ти взяв середню швидкість у піках по всім юзерам і почав видавати її як пікову швидкість одного юзера. Перестань дрочити на гівно мамонта, візьми наприклад Телеграм, позвони комусь, і під час розмови переключись на іншу мережу... Навіть якщо переключення тривало декілька секунд розриву не буде розірвано, але ти будеш ще декілька секунд чути/бачити те що говорив твій співрозмовник у прискореному режимі, поки потік не наздожене те, що у реальному часі. Таким чином ти будеш чути/бачити спотворений потік, але не пропустиш те що тобі говорили... ? Ти як типове школоло: прийшов, набрехав, і так як всі аргументи висосані з не пальця - зразу перехід на особистості. Ну і на всяк випадок нагадаю тобі твою ж цитату з першого повідомлення: А тепер подивись на свої ж картинки. Ти тупо пробив дно.
  18. ага, вони просто будуть. )) Це ж гівно мамонта родом з 90х... Хомяки і SIP'ом майже не користуються, а ти таке згадав. Як можна не помітити, що відео/аудіо спочатку пропало, а потім відтворилось з прискоренням раза в 2? А якщо включена трансляція екрану то танчики будуть схожі на Battle City )) Мені шкода твоїх клієнтів. В зажопінську на adsl від УТК і то меньше було. Більш-менш хіба що на арті можна було грати при таких затримках. Але затримки то ще фігня, у порівняні з втратою пакетів.
  19. в мене швидкість 200 на звичайних роликах з ютуба... але на тому ж ютубі є онлай трансляцїї у 4к. І на них зовсім інша картина завантаження каналу: А що буде з відео/аудіо дзвінками, віддаленими робочими столами та онлайн-геймерами? Взагалі на голову не налазить, що ти подаєш півхвилинні зникнення каналу та дропи як щось нормальне.
  20. Питання не до торренту, а до твоєї подачі інформації. Ютуб, як і більшість відео хостингів, завантажу відео частинами. Ти дочекався поки взагалі нічого не качається, і виклав скріншот пустого каналу... ну ок, хай завантаження 50 кб/с та 20 ппс будуть для тебе подвигом ))
  21. Судячи з графіків нова ера перетворюється в тикву з максимальною полосою 350 мегабіт ) тупо ору з цього продавана. ти ще торентом вчора качни, а сьогодні покажи стан каналу. При чому торрент можеш дома по кабелю качати, на результати тестування воно не вплине, але хоча б не даремно дома за гігабіт заплатиш. ? Йому головне продати... а ти можеш взагалі не юзати )
  22. Там де побудовані кабельні каналізація. Але це не про наші села.
  23. Дякую за приклад. Але якось тут все разом. ПОН це про мережу доступа, кабель вздовж дороги то про магістраль. І якщо опори між селами можуть і не ставити, то от село взагалі без опор я собі не уявляю...
×
×
  • Create New...