tkapluk
СitizensContent Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tkapluk
-
Я уявляю скільки нервів витратять і провайдер і клієнт )) І навіть якщо все запрацює рішення буде дорожчим, ніж поставити безперебійник, який буде ту ону тримати довше чим всі ноути що є в офісі )) бо те що підключають по витусі як правило живе до пари годин без світла. А "класичну" оптикою з медіаконверторами зараз малим клієнтам практично ніхто не тягає.
-
Нахіба вони до лічильника? Як ти вимкнеш освітлення або плиту і при цьому залишиш робочими розетки? Є такі що підтримують. Приклад: https://deps.ua/katalog/ru-abonentskie-terminalyi-onu/46814.html вже давно все придумали за тебе: https://deps.ua/katalog/poe-equipment/46236.html
-
Провайдер забезпечує живлення тільки на центральних вузлах. На доступі комутаторів немає. А як подати живлення на ОНУ то вже проблема користувача. Оптику то він в ноут не втикне... Провайдер явно в плюсі...
-
Я б сказав, що переклала один з основних недоліків із хворої голови на здорову )
-
Ну так бери з автоматів а не з самого лічильника. Або взагалі POE... ))
-
Хай ставить ОНУ де хоче... хоч у МЗК. У зв'язку з перебоями електрики тема заграла новими красками. Вже бачу у столиці пілотні проекти у багатоповерхівках де робиться акцент, що інтернет буде незалежно від того скільки відсутня електроенергія.
-
так вони його і шукають:
-
Ну деякі взагалі без інтернету живуть і також їм норм.
-
Ти минулого разу разу розповідав що у hAP ac низька швидкість по вафлі через хренові антени. Але з оновленнями швидкість виросла майже в 2 рази. взагалі в сохо сегменті від віфі 6 (у порівнянні з віфі 5 ) очікують більшу швидкість і краще покриття... і от по цим параметрам ці роутери можуть мати мінімальні переваги. Ну видавав hAP ac 450 - 500 мегабіт. Ці скоріш за все дадуть десь 600... У 900 мегабіт я не вірю... Зовсім скоро дізнаємось. Наче молодша модель через пару тижнів з'явиться, старша через місяця півтора.
-
Новая эра сетей Fixed Wireless Access на базе Wi-Fi 6 (802.11ax)
tkapluk replied to Alver's topic in Wi-Fi hardware
Є три речі на які можна дивитися вічно: як горить вогонь, як тече вода і як Алвер постійно обсирається через свою некомпетентність та неадекватність.- 128 replies
-
А з цим хтось спорить? У мікрота традиційно вафля - дно.
-
Новая эра сетей Fixed Wireless Access на базе Wi-Fi 6 (802.11ax)
tkapluk replied to Alver's topic in Wi-Fi hardware
Хвате вже дурка включати. Які сотні тисяч? Ми ж говорим про обладнання на доступі. Ти ж сам написав: Все інше теж тупо якийсь лютий треш... Порівняти елементарний запуск торрнента із порностудією... Відсутність аргументів і знов перехід на особистості. ? Жодного дня щоб ти не обісрався...- 128 replies
-
Ти ще про 6 ГГц почни брехати. ? AX201 то Wi-Fi 6 карточка:
-
Новая эра сетей Fixed Wireless Access на базе Wi-Fi 6 (802.11ax)
tkapluk replied to Alver's topic in Wi-Fi hardware
Ну от ти знов виклав тести наче все ок, а потім знов увімкнув мамкіного маркетолога. Твою калькуляцію звісно ще треба почекати, але зайди у тему про підвищення тарифів, там ти побачиш і акція коли при підключенні дають користуватись інтернетом безкоштовно РОКАМИ, і просто регулярні тарифи в 50 грн. Ото б я хотів побачити твою калькуляцію коли вигідно дати людям не 2 роки нашару, а 3, і регулярний тариф у пів бакса. Не правда, і ми це з тобою вже не раз обговорювали. Основна відмінність, що по кабелю майже завжди дуплекс (ну або перекос в 2 рази, але не в 10 ), а по радіо цього нема. І ти в інших темах вже говорив, що забороняти клієнтам камери і т.д. + я тобі навіть скріншот свого торрент показував коли він одночасно качає 100 і віддає 50... і якщо в кабелі на ці 50 всім насрати, то по радіо вважай клієнт віджирає полосу у 150 мегабіт замість 100. Ну і сама задачу висмоктона із пальця. Ніхто не буде на OLT чи на свіч доступу давати зарізані умовні 350 мегабіт. Ти ж точно так точку увімкнеш гігабітом або навіть sfp+...- 128 replies
-
Новая эра сетей Fixed Wireless Access на базе Wi-Fi 6 (802.11ax)
tkapluk replied to Alver's topic in Wi-Fi hardware
Та ні то ти просто пишеш як даун. Ти там знак питання десь побачив? Ти як дурачок бігаєш з тими камбіумовськими графіками ще з минулого року. ? І ось роз'яснення основної претензії: З нетерпінням чекаю. ти ж їх обов'язково приправиш брехнею, абсурдом, чимось взагалі "лівим" і прочим калом.- 128 replies
-
- 1
-
-
Новая эра сетей Fixed Wireless Access на базе Wi-Fi 6 (802.11ax)
tkapluk replied to Alver's topic in Wi-Fi hardware
Бо ти відірваний від життя. Згадав H.323 ... хто його зараз використовує? Зум? Вайбер? Телеграм? Так само як і про 150 папуг у танках... от зразу видно що ти взагалі в динамічні онлайн ігри ніколи не грав. Все інше можна підсумувати так: На папері та у продаванів цифри гарні, в реальності цифри на порядок менші, і то розповідь про малтипойнт, а всі тести точка-точка. А ще були картинки з інтернету, як тей графік швидкості на смартфоні вирізаний з відео де мужик бігає по пустелі. от тільки у нас з пустелями і то біда. Нічого не забув? ? Подавай інформацію як технічний спеціаліст, а не мамкін маркетолог і відношення до тебе зразу зміниться.- 128 replies
-
Від 1150 грн (ua-ix) до безкінечності...
-
Знов брехня. я на ноуті із AX201 отримував в 2 рази більше реального трафіка. І при такому розкладі з'являється сенс у 2,5... але це не про Мікротік )
-
Новая эра сетей Fixed Wireless Access на базе Wi-Fi 6 (802.11ax)
tkapluk replied to Alver's topic in Wi-Fi hardware
Та ти там взагалі облажався. Ти взяв середню швидкість у піках по всім юзерам і почав видавати її як пікову швидкість одного юзера. Перестань дрочити на гівно мамонта, візьми наприклад Телеграм, позвони комусь, і під час розмови переключись на іншу мережу... Навіть якщо переключення тривало декілька секунд розриву не буде розірвано, але ти будеш ще декілька секунд чути/бачити те що говорив твій співрозмовник у прискореному режимі, поки потік не наздожене те, що у реальному часі. Таким чином ти будеш чути/бачити спотворений потік, але не пропустиш те що тобі говорили... ? Ти як типове школоло: прийшов, набрехав, і так як всі аргументи висосані з не пальця - зразу перехід на особистості. Ну і на всяк випадок нагадаю тобі твою ж цитату з першого повідомлення: А тепер подивись на свої ж картинки. Ти тупо пробив дно.- 128 replies
-
Новая эра сетей Fixed Wireless Access на базе Wi-Fi 6 (802.11ax)
tkapluk replied to Alver's topic in Wi-Fi hardware
ага, вони просто будуть. )) Це ж гівно мамонта родом з 90х... Хомяки і SIP'ом майже не користуються, а ти таке згадав. Як можна не помітити, що відео/аудіо спочатку пропало, а потім відтворилось з прискоренням раза в 2? А якщо включена трансляція екрану то танчики будуть схожі на Battle City )) Мені шкода твоїх клієнтів. В зажопінську на adsl від УТК і то меньше було. Більш-менш хіба що на арті можна було грати при таких затримках. Але затримки то ще фігня, у порівняні з втратою пакетів.- 128 replies
-
Новая эра сетей Fixed Wireless Access на базе Wi-Fi 6 (802.11ax)
tkapluk replied to Alver's topic in Wi-Fi hardware
в мене швидкість 200 на звичайних роликах з ютуба... але на тому ж ютубі є онлай трансляцїї у 4к. І на них зовсім інша картина завантаження каналу: А що буде з відео/аудіо дзвінками, віддаленими робочими столами та онлайн-геймерами? Взагалі на голову не налазить, що ти подаєш півхвилинні зникнення каналу та дропи як щось нормальне.- 128 replies
-
Новая эра сетей Fixed Wireless Access на базе Wi-Fi 6 (802.11ax)
tkapluk replied to Alver's topic in Wi-Fi hardware
Питання не до торренту, а до твоєї подачі інформації. Ютуб, як і більшість відео хостингів, завантажу відео частинами. Ти дочекався поки взагалі нічого не качається, і виклав скріншот пустого каналу... ну ок, хай завантаження 50 кб/с та 20 ппс будуть для тебе подвигом ))- 128 replies
-
Новая эра сетей Fixed Wireless Access на базе Wi-Fi 6 (802.11ax)
tkapluk replied to Alver's topic in Wi-Fi hardware
Судячи з графіків нова ера перетворюється в тикву з максимальною полосою 350 мегабіт ) тупо ору з цього продавана. ти ще торентом вчора качни, а сьогодні покажи стан каналу. При чому торрент можеш дома по кабелю качати, на результати тестування воно не вплине, але хоча б не даремно дома за гігабіт заплатиш. ? Йому головне продати... а ти можеш взагалі не юзати )- 128 replies
-
Новая эра сетей Fixed Wireless Access на базе Wi-Fi 6 (802.11ax)
tkapluk replied to Alver's topic in Wi-Fi hardware
Там де побудовані кабельні каналізація. Але це не про наші села.- 128 replies
-
Новая эра сетей Fixed Wireless Access на базе Wi-Fi 6 (802.11ax)
tkapluk replied to Alver's topic in Wi-Fi hardware
Дякую за приклад. Але якось тут все разом. ПОН це про мережу доступа, кабель вздовж дороги то про магістраль. І якщо опори між селами можуть і не ставити, то от село взагалі без опор я собі не уявляю...- 128 replies
