Перейти до

tkapluk

Сitizens
  • Всього повідомлень

    4 163
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    54

Все, що було написано tkapluk

  1. Як @AlienLabs описав... Замовив на офіційному сайті на адресу брата, бо Київ поза зоною обслуговування ) Заплатив 60 баксів (2250 грн) депозиту. чекаю поки зарезервують мені обладнання. Мені воно не горить. Адаптер ще не пропонувало замовити, мабуть потім...
  2. Там так сфоткано що ніфіга не зрозуміло. Припускаю: Кабель з ону кудись уходить, там світч, з комутатора повертається по тому ж кабелю (2 пари туди, дві обратно), і у зрощувач, звідки патчкорд йде до твого роутера. Так а нащо перероблювати? ))
  3. Все можна поламати. Все можна полагодити та побудувати. Але Старлінк для особистого користування замовив ))
  4. Так а що ти на цьому форумі робиш? ) Думаєш є якийсь таємний провайдер, що дає "Безперебійний домашній інет у квартиру"? Коли провайдер у щось інвестує, то він не боїться про це розповісти... Ну і те що зараз відсутня доступність послуг відповідної якості це якраз наслідки багаторічного вибору співвідношення якості і ціни...
  5. Якось всі по різному пишуть. Комусь вдалося переєструвати і тепер і тут на шару поки. Комусь не на шару а за 60 баксів. Ті 24 бакса якщо користуєшся в одному місці то теж наче не треба платити. Хз... Але після війни піонерів у віддалених місцях буде повно )
  6. ну так вона 600 баксів і коштує. Зверніть увагу, шо мило практично не можна змінити. На випадок якщо захочете її продати потім краще зареєструвати нове...
  7. tkapluk

    Ошибки на сайте

    Переведіть годинник на головній сторінці, а то показує повідомлення з майбутнього. 13:05 Безперебійний домашній інет у квартиру за адресою м. Київ, вул. Симиренка 5 ( 17 / Туйон ) У повідомленні: Опубликовано: 2022-11-18 12:05:26
  8. Ну так і провайдера влаштовує робота обладнання в твоєму будинку без ДБЖ. Всіх все влаштовує )) Ну центральні вузли у більшості провайдерів працюють нормально. Іронія тут у тому, що Київстар офіційно послав лісом, і сказав що не буде ставити ДБЖ. Більшості сусідів тей інет нафіг не впав без світла, а заради одного-двух клієнтів які перейдуть з безкоштовної суперсили і будут нити "я плачу аж 150 грн, чого інтернет є всього пару годин після відключення світла" ніхто робити дурні інвестиції не буде. В більшості ЖК що я знаю, і де монополія на одного-двух провайдерів з інтернетом все ок. Це повідомлення написане з одного з таких ЖК. ))
  9. Це ж золота жила! Роби свого провайдера ? Так тупо з телефону роздай інет. ЗІ: Я вчора навіть подзвонити не міг з двух операторів у районі де масово вимкнули електроенергію.
  10. так а в чому тебе обдурили? Тобі Укртелеком обіцяв не підіймати тариф? Я тобі написав максимально лояльно... Яке ж ти бидло.
  11. Так а де тут вирішення проблеми? Ти сидиш без роботи на гівняному інтернеті через який ти і залишився без роботи але з тимчасовою знижкою. При чому знижку дали тільки тобі, як самому упоротому активному. Куди ділась турбота про пенсіонерів? Так ти сам то гівно почав лити. Укртелеком то приватна контора яка тобі нічого не винна. Влаштовують їх умови - користуєшся їх послугами! Не влаштовують? Відключаєшся. Вони тобі дійсно могли бути щось винні якби кабель йшов по твоїй землі. Але це не рівень, самозахопленої ділянки, де ти садиш картоплю. Далі ти запропонував залишити тільки одному сусіду інтернет, іншим тупо його роздати... що є прямим порушенням договору. Вважай своєрідною крадіжкою. Будь яка адекватна людина буде проти таких дій: мені це дорого тому я вкраду. Яйце на початку літа коштувало 1,5 грн, зараз 7,5... ти через таке здорожчення ходиш б'єш вікна у магазинах і палиш машини дистриб'юторів що привезли ті яйця? Проблема явно не у ціновій політиці Укртелекома.
  12. До твого приходу тут більшість обсирала Укртелеком... Аде на твоєму фоні навіть він став нормальним. Все пізнається в порівнянні.
  13. А нахіба Президенту Укртелеком? Я б теж Укрнафту вибрав... )) Але хобі залишилось ))
  14. Його послав би ще раніше суд... бо зараз селюк не може бути ще й замість юриста. Так що ще цим пастухам (юристам) треба забашляти.
  15. Так що з документами? ) То промзона за містом. У Черкасах і посеред міста, на відстані 100 метрів від багатоповерхівок не завжди щось крім адсл Укртелекома знайдеш.
  16. Так що з документами? ) То промзона за містом. У Черкасах і посеред міста, на відстані 100 метрів від багатоповерхівок не завжди щось крім адсл Укртелекома знайдеш.
  17. Так що з документами? ) То промзона за містом. У Черкасах і посеред міста, на відстані 100 метрів від багатоповерхівок не завжди щось крім адсл Укртелекома знайдеш.
  18. Так що з документами? ) То промзона за містом. У Черкасах і посеред міста, на відстані 100 метрів від багатоповерхівок не завжди щось крім адсл Укртелекома знайдеш.
  19. Так що з документами? ) То промзона за містом. У Черкасах і посеред міста, на відстані 100 метрів від багатоповерхівок не завжди щось крім адсл Укртелекома знайдеш.
  20. Так що з документами? ) То промзона за містом. У Черкасах і посеред міста, на відстані 100 метрів від багатоповерхівок не завжди щось крім адсл Укртелекома знайдеш.
  21. tkapluk

    Подключить ибп к ибп

    На що саме? В налаштуваннях не пробував змінювати чутливість та пороги переходу на батарею?
  22. Підіймай це питання. А то тема заглохне... Але прохання зазначити, які у тебе є документи на "вашу територію"?
  23. tkapluk

    Київ, Позняки, PON

    "даже"? А куди його ще ставлять? )) ОНУ то вже проблема клієнта... Чи ще є ті хто ставить они на будинок, а потім ще комутатор?
  24. tkapluk

    Надежность протокола https

    І так і ні ) Якщо ти будеш ігнорувати повідомлення що сертифікат не дійсний, або якимсь чином тобі в комп добавлять свої кореневі сертифікати - то так. В інших випадках - ні.
  25. 50 мегабіт - 250 грн 100 мегабіт - 260 грн 200 мегабіт - 260 грн Боги маркетингу ))
×
×
  • Створити нове...