Jump to content

vit75

Сitizens
 • Content Count

  144
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Обычный

About vit75

 • Rank
  Точу Зубы

Recent Profile Visitors

2,210 profile views
 1. Сеть в райцентре 70тыс. население. Подключено около 100многоэтажек и часть частного сектора (оптика). Оптика, в домах ,немного меди. Несколько БС 2.4 с лицензией. Свичи 50/50 управляемые и нет. Сеть осталась без управления на несколько месяцев и абоненты ушли. Из конкуренов КС и местный провайдер. Местному продавать не хочу. Может ли такая сеть что-то стоить? Сколько? Как обосновано посчитать стоимость?
 2. Задача: в помещении где есть Интернет, есть датчик з замыкающимся контактом. Другого оборудования нет. Как самым простим и дешевым способом передать сигнал о замыкании на моб. телефон?
 3. Довго чекати. Можна ж вимяряти падіння напруги за годину і по ньому? Який принцип DL24?
 4. Як підручними засобами визначити ємність акумулятора 12В, 20Аг? Є ідея підключити лампочку відомої потужності і виміряти падіння напруги за годину. Як перевести в ємкість?
 5. Нужно подключить цифровой вольтметр, измерять около 70 Вольт. Есть вольтметр на три провода. Нужно подать питание до 30В. Ка самым простим способом, из измеряемых 68-80В получить около 12, для питания вольтметра?
 6. Кабель цілий. Працювало близько року. Доступ замурували, Тепер теоритично тільки з вишки, економічно не доцільно. Дивно, що помагає тільки ресет внизу, а ресет антени не помагає. Була аналогічна ситуація з М2, після грози. Тоді перевів відділено в 10М напівдуплекс і все пішло, тимчасово, поки антену не замінив. Тут просто наностейшин 2. Є доступ по ssh, може хтось знає формат команди ifconfig а airos для не М2 а 2, щоб перевести в 10 півдуплекс.
 7. Коннектор заменил, сухой. Странность в том, что не помогает включение, выключение LAN порта, програмно из оболочки UBNT, также не помогает удаленный ресет, а помогает вкл/выкл кабеля на стороне клиента, даже не питания, а только LAN кабеля. У клиента пробовал разное оборудование (через свичи). Час работает и тухнет.
 8. Це не М2 а просто 2. Там не буває 5,5. 4,0,4 найновіша. Speed в меню немає, але по ssh є ifconfig. Незнаю який там формат. ifconfig eth0 media 10baseT mediaopt half-duplex - не працює
 9. Як перевести lan порт NanoStation 2 в режим 10мбіт напівдуплекс? Проблема в наступному. Є точка NanoStation 2 (клієнт) до якої немає фізичного доступу. Є доступ по wifi. Час від часу гасне лан порт. Ресет точки не помагає. Виключити і включити, кабель, внизу, на стороні клієнта не помагає. Перевіряю лан-тестером, є всі пари. Після такої перевірки, порт піднімається на 100Мбіт і праює без втрат кілька годин, потім гасне. Що може бути? Що можна зробити без фізичного доступу до антени? Думав перевести порт в 10мбіт напівдуплекс, але в меню немає.
 10. а що йому видає це повідомлення? ваш маршрутизатор? який? методом яких налаштуавань? Треба тримати окремий веб-сервер чи реально це на мікроиіку налаштувати?
 11. що саме не андроід? файрвол перенаправляє запити на 443 порт на веб сервер який видає помилку 511? і хстс вдається обдурити?
 12. Більшість https кидає на заглушку (хотспот!) нормально. Не працюють ФБ і Гугл. Доречі в аеропорту, хотспот, кидає і ФБ і гугл на сторінку з рекламою (замість неї і заглушку про борг можна поставити). Як вони зробили?
 13. Так https://megogo.ua/ua також зразу йде по https а не по http. Примусово зразу вказую https:// і перекидує на заглушку, а фейсбук ні. Обидва сайти примусово вказую по https://
×
×
 • Create New...