Перейти до

tkapluk

Сitizens
  • Всього повідомлень

    4 163
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    54

Все, що було написано tkapluk

  1. Те що як мінімум софт писали в ПАраші теж викликає восторг? Всі їх хмарні сервіси ще рік тому працювали теж черех рашку. Зараз пустили через європейську адресу... але де кінцевий пункт призначення ваших даних можна тільки догадуватись.
  2. Працює... В одній кімнаті з роутером швидкість 1,5-1,7 гб/с. Навіть коли щось велике завантажується на такій швидкості жодних проблем з нетфліксами/ютубами в 4к на всіх телевізорах. У мене зараз 2 з 3 телевізора не підключені кабелем, хоча розводка є. Для теста качав 100 гіговий фільм, по кабелю зависає, по вафлі ні... Порт у абсолютної більшості ТВ, якогось біса, соточний...
  3. Те саме і про програмерів говорять і про багато кого... Прогрес не зупинити. Але і ховати себе у "35-40" зарано. Так само хоч завтра можуть придумати якесь нове ліцензування для провайдерів, сказати закупити дуже дороге залізо і т.д. і залишити на ринку декількох гравців.
  4. Шаурма? У 20 років просто готові сраку рвати.. у 35-40 вже ніхто нікуди не поспішає. Саме тому у вакансіях часто вказують вік, хоча це заборонено... Ти думаєш програмер один раз у 20 років чомусь навчився і потім копипастить все життя те саме? Зараз якщо відпрацював 5 років в одній ІТ-компанії то вже старожил )) Нова компанія= новий стек технологій, нові залізякі, нові правила і т.д. Не обов'язково йти у програмери. Можна у тестувальники... чи девопс ці будуть навіть ближчі по профілю багатьом. Але "познавати нове" прийдеться і в 50 ) У мене дружина почала фрилансити тестувальником у минулому році... у 35-40, а не у 20.
  5. При чому 60% вже платять на його ОСОБИСТИЙ рахунок. ))
  6. Підніміть руку хто б погодився викупити половину компанії в таких умовах з розрахунку 24 місячного обороту. Є такі? Сумніваюсь.
  7. Залежить від того з якого матеріалу стіни та двері. Якщо сучасні панелі, то вважай, що це те саме перекриття між поверхами. Будинок з панелей, на поверсі всього 6 квартир. в центрі кутової квартири стоїть потужний віфі 6 роутер, біля ліфтів, що у центрі будинку, вже ніфіга не працює вафля. Гіга Віфі. Ну хоча б з юмором у вас все ок. ?
  8. tkapluk

    ABillS 1.0 (New Generation)

    Питання було по якості. Те що продукт ОперСорс зовсім не значить, що треба робити гівно. Випускати безкоштовну та розширену платну версію - нормальна практика. Але зазвичай безкоштовна версія така ж по якості як і платна, тільки з урізаним функціоналом.
  9. Ті самі негуманні 2 години... ) А якщо згадати, що у нас велика частина економіки у тіні і не попал у цю статистику. + це дані ПФУ, скоріше за все всі ФОПи пораховані як на мінімалці... то можемо вийти і на меншу негуманну цифру ))
  10. В годинах праці )
  11. А у нас скільки треба віддати?
  12. От тут не ясно що де треба піднімати... Якщо завжди підняті обидва лінки то просто зайди у маршрути для зовнішніх каналів та увімкни check gateway. Там є свої граблі, типу перемикається лише через десятки секунд, чи взагалі не перемикається якщо шлюз пінгується а інету нема.... але в цілому не погано працює з коробки.
  13. Та вони майже не конкурують між собою. У мікрота своя специфіка, у убіков своя... Свіжий кейс: десяток ВіФі 6Е точок, підключені у комутатор з 2,5 гб/с пое портами. На Убіку все вийшло біля 150к грн, у Циски один комутатор дорожче коштував, у інших гравців взагалі готового рішення не знайдеш.
  14. 470 мегабит тестового UDP трафіку з пакетами великого розміру )) В даному випадку продуктивність це не про швидкість у Mbps а про кількість пакеті kpps. Табличка з офіційного сайту: Як бачиш kpps у всіх тестах майже однакова. А тепер пригадай основну відмінність TCP від UDP: йдуть відповіді о доставці пакетів у зворотному напрямку... Перше що видає гугл:
  15. По темі: RB4011iGS+RM + будь який керований комутатор з потрібною кількістю портів + ВіФі 6 точки/роутери (тут інформації замало, але я б не брав RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN, а вибирав щось окреме... )
  16. У нас ні та ні та ЗП фактично нічого не показує.
  17. Шикарний тариф для дому. ?
  18. Ну так і ти продавай по 100 баксів. Рецептурні препарати будуть продавати тільки по рецептах )) Це як заставити пішоходів переходити дорогу тільки через пішохідні переходи. Воно наче і правильно, але наше суспільство проти таких репресій.
  19. tkapluk

    Віддалений вхід на абонентські ONU

    Якщо брати самі дешеві. В цивілізованому світі "ОНУ" може вміти і вафлю і меш, і тв і телефонію і юсб і будь що інше.
  20. хай тут піднімуть руки ті у кого є тариф 1,5 гб/с у регулярній тарифній сітці )
  21. maxmind якраз правильно показує як і більшість баз. "Проблема" з парою інших баз. В лапках, бо корінь проблеми, що для підмережі ні geoloc ні Geofeed не вказані. Просити щоб аплінк прописав їх... Для прискорення можеш зробити Геофід для своїх адрес чи для всієї підмережі, та відправити файли аплінку. https://datatracker.ietf.org/doc/html/rfc9092
  22. Інформація звідкись береться... Шукати де саме не правильно зазначено, і чого так сталось. Але тут ще момент, що у браузері своя геолокація, ще й з привязкою до користувача. Якщо ти зробив ВПН з дому на телефон і катаєшся з ним по всій країні то Гугл тобі може намалювати будь де...
  23. Проблемний адрес? Дивитись що у Райпі, що по різним гео-базам... геофід є?
  24. До чого тут провайдер, що надає послуги по конкретній адресі абонента?
×
×
  • Створити нове...