Перейти до

tkapluk

Сitizens
  • Всього повідомлень

    4 163
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    54

Все, що було написано tkapluk

  1. ну якщо про попит та пропозицію дуже тяжко для розуміння то мабуть дійсно краще йти кудись працювати на дядю. Для якогось села де всі заробляють тільки таксуючи може і 20 грн норм заробіток. Моє повідомлення рік тому: це у звичайний день за 3 км, без пробок, та за межами самого центру.
  2. образяться на великі податки тут і поїдуть платити ще більші податки за бугор. ? Є у мене знайомий ІТ-шник. Треба було чути як він обкладав х*ями владу коли для ФОП скасували пільгові 2%. Зараз релоцирується у Іспанію по програмі цифрового кочевника... і податки щось біля 35-40 відсотків йому вже норм. ?
  3. Задумайся )) Більшість із написаного вже давно треба було зробити. А от чи вистачить яєць на це у влади... покаже час.
  4. Ти ціни на таксі бачив? Зараз по столиці за годину до комендантської години, під час тривоги або просто під час сильного дощу / снігу ціни легко уходять за 500 грн. І це найдешевше... якщо з дитиною, собакою, або 5+ людей то докидуй ще відсотків 50... Якщо Кличко побуде мером ще один строк то робота таксистом стане престижнейшею ніж оті всі ваші АйТі... ? У мене родич у Черкасах підтаксовує бо пенсія дно. Так він працюючи пару годин зранку та пару годин ввечері (до та після годин пік) заробляє озвучену ТС суму чистими на руки(вже після заправки) за два тижня. Якби у мене пропав весь дохід і був би вибір між таксувати чи йти працювати до ТС... мабуть купив би собі електричку і таксував. Ну і таксі чудову показує дефіцит... ціни ростуть/падають автоматично коли попит чи пропозиція збільшується. І от влітку-осінь 22 навіть коли були проблеми з паливом легко можна було уїхати по цінам нижчим ніж у 21 році. Зараз мінімальна сумма виросла раза в 2-3 і не факт що за ці гроші хтось приїде.
  5. дефіцит вже шалений. Залишилось почекати зп як у згаданих Німеччині та Франції... де срані бізмесмени, у вигляді топ-менеджерів, теж отримують в десятки разів більше ніж водії/охоронці.
  6. Так кого тоді поломали Київстар чи Хуавей? При чому Київстар оживав поступово, сота за сотою...
  7. Картинка з офіційного аккаунту Київстару
  8. Війна йде вже майже 10 років. І ми вже проходили схожу ситуацію... коли у найбільшому банку країни гроші на рахунку є, їх не віддають, перевести їх теж нікуди не можна, закрити рахунки не можна... а от нарахувати плату за свою бездіяльність - легко. І зроблено це було з бажання єдиного нового власника - держави. Вирішує. Хоча б читай приклад зверху. При чому зі слів Президента КС: "Це сталося, оскільки було скомпрометовано обліковий запис одного зі співробітників. " Власник нічого не вирішує, а із обліковки одного співробітника поклали купу незалежних сервісів. ? У одного співробітника були доступи до всіх мобільних вишок, до всієї мережі домашнього інету, до парку серверів та до бекап площадки? )
  9. Як безпекові відділи, якісь бабки чи набсовети врятують від бажання власника все покласти? )) Хто і як їх поломав? Хакери ззовні? Маски шоу від держави? Керівництво саботажем? і т.д. І все це вписується у поняття "поломали".
  10. Відповідь від СкайНет:
  11. А якщо ця незнаюча людина араб чи єврей чи будь хто інший для кого читання RTL є нормою? ?
  12. Можливо... Вчора зранку спочатку пабліки писали про правоохоронців та навіть військових в офісах КС. Потім більшість потерли пости. Можливо йдуть якісь торги... Тут ще питання хто для кого свої ))
  13. 50% )) Якийсь зоопарк... Комусь папірець А4, комусь А5, комусь у військовий квиток прописали... мені на зворотній стороні повістки від руки написали + підпис та печатка голови тцк.
  14. tkapluk

    Роутер с SFP и Wi-Fi

    Повірив у що? Він ображений на всіх довкола і тому вирішив допомагати свинособакам ( хоча б "сльозами"). Ну не буде завтра труби, доріг... але все одно вилізуть якісь нові яйця по 17 грн, що дадуть йому ще більше впевненості у своїй теорії "а чого б і не допомогти параші?".
  15. З купою обмежень. Але для піонер мереж може і підійде. в Америці ) а в Європі він здебільшого шириною трохи ширшою за один згаданий канал 320 МГц. А від нових ВіФі сигналів що фонять на цих же каналах? Імхо OFDMA нормально працює тільки на вихідний трафік (для точки)... Грубо кажучи береш роутер/точку ксяомі/асус/убік один клієнт з 160 гГц з неї тягне 1,5-1,7 гіга, 5 клієнтів теж з неї тягнуть десь з такою швидкістю (в сумі), і та сама швидкість з одного девайсу на вихід... а от коли ті ж 5 девайсів всі одночасно починають гнати трафік на роутер то все вже не так радісно.
  16. Як би це класична схема, але умови задачі інші...
  17. Головне щоб відповідало умові задачі / контракту / тендерній документації і т.д. ?
  18. Так по умовам задачі не можна через шлюз...
  19. це явно не самий простий метод ) До того ж можуть бути девайси де ті маршрути хрен пропишеш взагалі чи перманентно. ІМХО ProxyARP ? Рішення ТРЕШове але має якось працювати. )
  20. тобто віддадуть весь частотний ресурс компанії чийогось кума і він буде робити все як треба? )))
  21. tkapluk

    Роутер с SFP и Wi-Fi

    Не пофіг куди дівається та нафта з Німеччині якщо Китай імпортує тієї нафти значно більше ніж Індія? Яка часка нафти з параши доходить до України що ти тут закатав таку істерику звинувативши всіх хто заправляється паливом? Для тугеньких там навіть підкреслених пару слів було. Вибач, але між тими хто не малює прапор України на лбу, а є, припустимо, навіть нейтральними та відбитими ватніками що топлять за допомогу параші - прірва. хоча звісно Dimkers різниці не побачить. ?
  22. tkapluk

    Роутер с SFP и Wi-Fi

    Не пофіг куди дівається та нафта з Німеччині якщо Китай імпортує тієї нафти значно більше ніж Індія? Яка часка нафти з параши доходить до України що ти тут закатав таку істерику звинувативши всіх хто заправляється паливом? Для тугеньких там навіть підкреслених пару слів було. Вибач, але між тими хто не малює прапор України на лбу, а є, припустимо, навіть нейтральними та відбитими ватніками що топить за допомогу параші - прірва. хоча звісно Dimkers різниці не побачить. ?
  23. не поспішай, ось-ось вистрелить ВіФі7 зі смугою 320 мгц,, всі висновки навіть на таку смугу йому звісно знов дадуть і всі ваши провідні інтернети накриються мідним тазом. Треба тільки трішки почекати. ?
  24. tkapluk

    Роутер с SFP и Wi-Fi

    Не пофіг куди дівається та нафта з Німеччині якщо Китай імпортує тієї нафти значно більше ніж Індія? Яка часка нафти з параши доходить до України що ти тут закатав таку істерику звинувативши всіх хто заправляється паливом? Для тугеньких там навіть підкреслених пару слів було. Вибач, але між тими хто не малює прапор України на лбу, а є, припустимо, навіть нейтральними та відбитими ватніками що топить за допомогу параші - прірва. хоча звісно Dimkers різниці не побачить. ?
  25. tkapluk

    Роутер с SFP и Wi-Fi

    Не пофіг куди дівається та нафта з Німеччині якщо Китай імпортує тієї нафти значно більше ніж Індія? Яка часка нафти з параши доходить до України що ти тут закатав таку істерику звинувативши всіх хто заправляється паливом? Для тугеньких там навіть підкреслених пару слів було. Вибач, але між тими хто не малює прапор України на лбу, а є, припустимо, навіть нейтральними та відбитими ватніками що топить за допомогу параші - прірва. хоча звісно Dimkers різниці не побачить. ?
×
×
  • Створити нове...