tkapluk
Сitizens-
Всього повідомлень
4 163 -
Приєднався
-
Останній візит
-
Дней в лидерах
54
Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано tkapluk
-
там мій провтик. замість яблока мав бути андроїд )) На андроїді все працює?
-
Што? (с) Айфони ріжуть, яблоки працюють? Чи проблема в тому, що на огризку навіть щось діагностувати нереально?
-
Що помінялось для ФОПів?
-
Сколько нужно мегабит?
тема ответил в andrey326 пользователя tkapluk в IPTV КТВ Кабельне телебачення
Доведеться періодично дивитись як відео зупиняється, кешує наступну частину... але так. дивитись можна Власникам ВіФі7 роутерів теж бігти за ентерпрайз ВіФі 6 роутерами? ? У Нетфлікса навіть у піках бітрейт 4к контенту майже ніколи не перевалює за 15 мб/с. для десятка таких потоків без ентерпрайз залізяки не розібратись ? -
Сколько нужно мегабит?
тема ответил в andrey326 пользователя tkapluk в IPTV КТВ Кабельне телебачення
В Європі зараз новий тренд, по 8 Гіг хом'якам наливати з тієї десятки )) Але телеки від цього більше жрати не стануть )) приводив приклад в сусідній темі: -
Work-Hub. Аренда виртуальных и физических серверов для предприятий
тема ответил в work-hub пользователя tkapluk в Датацентри. Хостінг. Colocation.
170+ VPS ONLINE 1200+ HAPPY USERS Що ви ще крім серверів робите? ?? Примітивний сервер 4 ядра / 8 ГБ але забитий 3,5 САТА дисками, наприклад 10*16тб, гігабіт в світ. Скільки буде в місяць? Диски можуть бути мої. -
Сколько нужно мегабит?
тема ответил в andrey326 пользователя tkapluk в IPTV КТВ Кабельне телебачення
А ну розкажи скільки у тебе клієнтів і який канал ти на них береш. подивимось твій "запас прочности" для бізнесу. Взагалі не бачу проблеми. Підняти гігабітний канал... в якому буде тариф сотка. Моніторити трафік... якщо буде наближатись до полки тоді вже вирішувати питання. Хоча я дуже сумніваюсь що упреться в сотку. При чому стрімінгові додатки та юнікасти зараз чудово кешуються, навіть якщо на усередненому графіку буде завантаження 90% має бути все ок. Але сама концепція "мережі" не дуже зрозуміла. Ті ж люди що дивляться ТВ захочуть юзати інет по ВіФі, + працівники, мають бути якісь внутрішні сервіси з доступом в інет... Для цього всього окремий канал? Це якийсь тендер на надання послуг забезпечення ТБ для якогось державного готелю/санаторію? Чи що? ? -
ОНУ з інтегрованим ОЛТ. На папері рішення не погане... але сумніваюсь що хтось у нас буде впроваджувати щось подібне.
-
А от в Європі прям прорвало провайдерів. Десятиліттями сиділи на ДСЛ... в тут 8 гб/с на хомяка, ВіФі 7 роутер, 2,5 гб локал порти, сфп+ порт... ?
-
Напиши звіт що все працює в межах норми. Ти всі точки в один канал загнав? Яка ширина каналу виставлена? теоретично - так. Ти навіть не написав скільки клієнтів.
-
Він про ТЦК. ? (шутка)
-
Плюсую. я б тут більше за вафлю переживав )) Під одного клієнта колись додаток писав, він крім тесту швидкості збирав інформацію про параметри з'єднання, чи використовуються впн, проксі,тест швидкості був у декількох напрямах, під час тесту моніторились затримки/втрати до роутера та деяких точок в мережі провайдера та поза ними. При певних умов автоматом давало рекомендації, при деяких інших умовах давало можливість створити тікет в хелпдеск системі провайдера з відправкою багатьох даних.
-
freebsd 11.xx для NAS-а лучше последующих версий
тема ответил в a_n_h пользователя tkapluk в Для тих, хто в пелюшках ще
наче так завжди було. Кому треба нові версії - Убунту... ПроксМокс, наприклад, бере нові версії ядра з Убунти, хоча за основу дистрибутива взятий Дебіан. -
І ціна там буде геть інша, у вільному продажі того проф.радіо нема, а якщо і є то у дуже обмеженій кількості. В ідеалі на війні цивільних авто взагалі не повинно бути, але більшість їздить на джипах від волонтерів... бо світ ніфіга не ідеальний. Так само і з дронами. Є волонтери які везуть Мавіки... і є експерди, що в інтернетах розповідають, що ті Мавіки гівно, і треба Зірка смерті. Від кого більше користі?
-
Це новий маразм. Примотати точку ВіФі до ліхтаря це просто офігенно нове рішення. ? При чому вже вийшли девайси з ВіФі7. так, ти оцім "я ставил" аргументував те що ти спеціаліст... Щоб взяти готовий пристрій і кудись його поставити не треба закінчувати ВУЗи. Якби твоя історія виглядала: я закінчив офігенний військовйи вуз, завдяки чому розробив офігенну систему зв'язку для військових яку не можна заглушити... була б тобі честь та хвала. Лле ми маємо з одного боку дуже обмежену можливість зв'язку на вітчизняних засобах та старого маразматика балабола що у 24 році винаходить хотспот примотавши звичайну точку доступа до ліхтаря.
-
І нічого... Якщо у мене вдома є термінал Старлінк я стаю спеціалістом по супутниковому зв'язку? Ні... але старому маразматику це не зрозуміти. Бо це найбільший кейс з яким ти тут роками носишся "вбиваючи" мідь та оптику. І в цю тему ти так само прийшов вбивати оптику. ?
-
А їм треба читати цей форум щоб це зрозуміти? У нас 99% всього що стосується військових або імпортне або дно.
-
І мікрохвильовка вайфаем їжу гріє. ? Чувак примотав комбайн до ліхтаря і на основі цього називає себе хорошим спеціалістом... Ну можеш себе і Наполеоном називати. ? Старий пердун спробував обісрати малих дітей з іграшковими БПЛА... Але обісрався сам разом з системою освіти, після якої ніхто ніхера не може зробити.
-
Тобто ти вважаєш що на нулі в окопах сидять представники військ протиповітряної оборони які тільки і роблять що воюють з дронами? та у тебе жодної теми нема. Теоретично будь яка домогосподарка може перепрошити якийсь китайський смартфон.
-
Як бачимо він сам себе ще не поборов. ? Ну так поясни нам, нахіба ти при обговоренні боротьби з Мавіками згадав ППО... що ми там не так зрозуміли? ?
-
Десятиліттями пилити бабло десь в глибокому тилу а потім с'їбатись на пенсію? Бо на практиці їхня хуєта не працює і людям треба воювати цивільними засобами...
-
та ми в курсі що ти почепив точку доступа на ліхтар. ? з Мавіками борються саме ППО. Прям з Пертіотів їх збивають. ? Мова взагалі то була про FPV дрони з оптичним каналом звязку... яким насрати на класичний РЕБ. Продаєш Старлінки? ? Який знову таки поводив ху*м по губам "дядька, що закінчували радіофакультети у військових ВУЗах" Воюємо весільними дронами, зв'язок через інтернет для кемперов... Ти не даремно закінчував ВУЗ. ? На твоє ДСК: не треба дякувати. ? Ну да. Провідним пофіг на ті глушилки. Тому і виникла ця тема.
-
Я і не плутаю. Через те що радіо як було 100+ років тому гівняним по стабільності так і залишається... доведеться пхати ШІ в кожен дрон. нічого розумнішого від сокового військового я і не очікував почути. З двох сторін навіть китайські весільні дрони Мавіки вільно літають над лінією фронту... тим саме водять ху*м по губам таким балаболам як ти, які типу знають все про РЕБ але ніхуя зробити не можуть.
-
Малі діти з копійчаними іграшками які поставили раком всіх розумних дядьок що закінчували радіофакультети у військових ВУЗах.
