Jump to content
Local

CoUL

Сitizens
 • Content Count

  112
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

CoUL last won the day on June 11 2019

CoUL had the most liked content!

Community Reputation

18 Хороший

About CoUL

 • Rank
  Точу Зубы
 • Birthday 03/28/1982

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Умань

Recent Profile Visitors

606 profile views
 1. Читати тут: https://habr.com/ru/post/419693/ Можливо зробили ще й таке: Активация Protected Routerboot блокирует загрузчик, после чего изменения в него могут быть внесены только из меню RouterOS. В режиме Protected Routerboot, устройство будет игнорировать команды из консоли, кнопку сброса (reset) и режим Netinstall, поэтому будьте внимательны при включении данной опции. Получить доступ к устройству можно будет только зная пароль администратора. Единственный вариант восстановления доступа к устройству – полное переформатирование памяти, для чего требуется удерживать кнопку сброса в пределах заданных интервалов. По-умолчанию, это не менее 20 сек и не более 10 минут.
 2. CoUL

  Pon Monitor - система мониторинга PON

  Да було б непогано зробити можливість брати підписи з ОЛТ. Ми теж підписуємо на ОЛТ. Тако ж я б додав сигнали ОНУ Tx/Rx бо зараз лише Tx, а бувають іноді перекоси...
 3. Як і обіцяв, повідомляю про вирішення проблеми. Її було вирішено, шляхом повернення старої AS і отримання замість неї нової AS. Після цього всі хости стали доступні. Всім дякую за допомогу!
 4. Теж так вирішив зробити. Дякую всім за допомогу! По вирішенню проблеми напишу результат.
 5. GP1501-1G GP1501-1G_between.tar or GP1501DR GP1501-1G_22B_501_img.tar or GP1501DT GP1501-1G_22B_554_img.tar [Latest] or xP1501DT All GPON ONT models & firmware are applicable for xPON i.e it will work with both GPON and EPON OLT Так написали самі китайці
 6. Появилась додаткова інформація. ALLOCATED PA блок /22 чистий проблема з тим, що AS була раніше зареєстрована на іранського провайдера. Ось, що мені повідомили: "Це точно ніяк не пов'язане з блоком адрес, оскільки він абсолютно новий і раніше ніколи не використовувався. Але ваша AS була дійсно раніше видана Іранської компанії і в анонсі через неї провайдери можуть перевіряти інформацію не в реальному часі, а через свій внутрішній кеш. В даному випадку можна або зв'язатися з провайдерами, які повертають цю помилку, щоб вони відновили інформацію у себе, або запросити у RIPE NCC ще одну 32-бітну AS і перенести мережу на неї." Що порадите на це?
 7. Так UAUkraine, Europe Дякую, не зрозумів, як тут подивитись...
 8. Геолокація показує - Україна...
 9. Дякую! Так іроблю...
 10. Вітаю, Шановне панство! Зіткнувся з такою проблемою. Отримали статус LIR і разом з ним ALLOCATED PA блок /22. Після підняття BGP на мене чекав неприємний "сюрприз". Не відкриваються хости з USA... В основному видає таке: Access Denied You don't have permission to access "http://www.nvidia.com/en-us/geforce/" on this server. Reference #18.5d496768.1584059229.b90fe6a INTEL взагалі видав таке: INTEL® DEVELOPER ZONE: We're sorry! Your request has been denied because we have reason to believe that you are located in a country subject to US export restrictions. We apologize that we are unable to provide the software, services and technology download you have requested at this time. Intel Corporation is a U.S. company, and as such is subject to the U.S. Export Administration Regulations, and implementing U.S. rules as well as various regulations promulgated by the Department of Treasury regarding transactions with certain countries. If you believe your request has been denied in error, please contact our customer support team at http://software.intel.com/contact/ Суть в тому, що блок раніше очевидно належав іранському провайдеру. Відповідно Іран під санкціями... Порадьте, щось. Можливо хтось зтикався з такою проблемою.
 11. GP1501DT з правильною прошивкою можна використовувати як в GEPON так і в GPON мережах.
 12. Я теж думаю, що має бути, як з євреями, що ходили 40 років по пустелі... Тобто має відбутись зміна поколінь. Так я і не сварився з ними це у них від аргументів горить... А для себе зрозумів, що маю бути принциповим. Також моє завдання правильно виховати дітей. Все, що маємо, результат здебілювання населення і основну роль в цьому відіграє телебачення...
 13. Погоджуюсь шановний! Але відмічю, що, як я не переконував, навіть родичів і підлеглих це нічого не дало... Лише пересварився з багатьма . Г+Г, свати, Слуга народу - зробили свою справу!
 14. CoUL

  FCS error mikrotik + brocade

  У мене була така ж проблема з 1036 і D-Link. Вирішилось вимкненням DDM на D-Link. Спробуйте може і Вам допоможе.
×