Jump to content

Andriydjv

Muggles
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Обычный

1 Follower

About Andriydjv

 • Rank
  Первая Кровь

Recent Profile Visitors

2,039 profile views
 1. Цікаво, на перспективу можете скинути мені контакти
 2. Куплю понбокси типу FOB-04-16, і на 8 розварок такого типу. Також відсоткові дільники, онушки єпон, траверси, пишіть пропозиції.
 3. Куплю понбокси типу FOB-04-16, і на 8 розварок такого типу. Також відсоткові дільники, онушки єпон, траверси, пишіть пропозиції.
 4. Дякую, ціна за б у надто висока
 5. Куплю онушки, onu epon, нові і б.у.
 6. Куплю відсоткові дільники з конекторами (cor x) (мій номер 0637766025)
 7. Друзі і товариші по сфері звязку і всі що в темі, дякую всім за коментарі, підказки, критику. Обговорення трішки відійшли від теми, незнаю чи це нормально, але нагадаюсь про суть теми це: -установка білінга і звязка з мікротіком та налаштування прийому платежів з активацієб в білінг через Приватбанк та термінали езіпей, булоб добре щоб ви були з Львівської області, ще раз дякую за увагу, хто мені вже писав то буду з вами на днях виходити на звязок, а хто ще є і відчуває що може допомогти в даній справі пишіть в особисті повідомлення чи вайбер, телеграм чи дзвоніть на н. т. 063776602
 8. Що до затрат, як що ви дійсно цікавитесь а не просто постібатись: мережа в основному це приватні сектори і села, окрім податку і єсв ще є реєстрація антен і що місячна оплата за частоти (цін вже нерозписую, як цікавить то питайте відповім) тоді оренда стовпів так як це приватний сектор і оптика по опорах електрозвязку, за один стовп в місяць 13 грн і більше тепер, помножте на 100 і так далі і будете розуміти, крім того ще до оренди потрібні проекти, погодження, і допуски до робіт, це тисячі і десятки тисяч грн в залежності від кількомті підстанцій, так як абоненти розкидані це багато набігає,
 9. Дякую що поділились досвідом і за поради, буду роздумувати над подальшим розвитком, із свого досвіду мені більш довподоби щось майструвати реальне як от побудова мережі в фізичному плані, колись це монтування баз радіозвязку, зараз оптика і так сказати робота на свіжому повітрі а також подорожі) без заглиблення в протоколи, скрипти, білінги, програмування але тепер може дійсно сяду вивчати і цю сферу.
 10. Дякую, схоже пан вирвався на інший рівень, дивно що ви навіть потратили час щоб коментувати тему, хоч вам я неплатив) скажу лиш що скільки б хто незаробляв - варто бути Людиною, без всякого осудження, і всього доброго вам бажаю)
 11. Шкода що далеко від мене, якраз шукав відповідного працівника, вже знайшов, вчиться, а вам бажаю успішного працевлаштування.
 12. Тішить що є добрі люди які відгукнулись з пропозицією допомоги, такщо я ще маю віру і надію на людей і форум як такий. Що до розвитку мережі, так, от зараз збираюсь нових абонентів підключати. Дякую за коментарі, інформацію, підтримку, гарного вам і всім дня
 13. Я про економію непишу і про раз настроїв неписав а пишу що розраховую на щомісячну підтримку і готовий оплачувати адекватну абонплату відносно маштабу мережі, збільшується мережа збільшую плату.
 14. Абонплата у нас основна по 100, 120 і 140, і мало хто з абонентів вищий тариф має. Доречі справа з вайфаєм є тож ще кілька тисяч за використання частот. 2-3 к за податки, оренду і ліцензії, дозвольте поцікавитись ви хоть офіційно працюєте? Чи ви оплачували податки, єсв, оренди й так далі? і звідки ви берете такі ціни, чи ви навіть незареєстровані і тому думаєте що підприємці є мега бізнесмени - мільйонери і податків неплатять, а все собі ? І з такої логіки ви рахуєте 39 к, хотілося щоб в дійсності у нас в Україні були такі мінімальні витрати на ведення діяльності і такі та більші прибутк
×
×
 • Create New...