Jump to content

Baneff

Сitizens
 • Content Count

  889
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Everything posted by Baneff

 1. Можна викручуватися по різному з PON-ом. Мене просто здивувало, що людина саме PON хоче для офісного підключення, а тут звичайна класична оптика була б більш відповідна, як на мене. Просто мало хто розуміє як той PON працює насправді. Люди просто ведуться на галасливу рекламу на кожному кроці.
 2. Я на всіх одночасно сиджу. Так треба!
 3. Та що там інтернет, в КС мобільний зв'язок лягає, коли в районі нема електрики. "Інші оператори" працюють, а в КС одна поділка на мобілі й реально розмовляти не вдається, нічого не чути. У всякому випадку в нас так.
 4. А офіс через PON - це як? Система заточена під домашніх користувачів і там може бути на одній лінії сотня юзерів з тарифами "до" які всі ділять між собою той 1 гиг смуги пропускання в невідомих пропорціях. А тут офіс, значить має бути гарантована швидкість? Чи я чогось не розумію, просто цікаво як це може бути.
 5. 5 хв до запуска генератору витримає навіть зовсім вбитий в хлам акум, це не показник. Якщо ви той акум після 5 років експлуатації знімете і поміряєте залишкову ємність, то, думаю, будете здивовані.
 6. Ой, та ладно. Гель служить грубо 1 рік, потім заміна, бо місткість починає катастрофічно падати. Ліфер служить грубо 10 років. Про яку ціну тут мова? Любі свинцеві акуми хоч з гелем хоч без - то гроші на вітер.
 7. Любі свинцеві за рік в мусорку підуть. В тому числі й гелеві.
 8. Защиты там нет. Литий-ион по определению пожаро и взрыво опасен. Но если нет механических поврежєдений и нет превышений по максимально допустимым параметрам зарядки/разрядки, то работает. Но лучше, конечно, сразу ставить лифер. А защиту самому тогда надо ставить, если сам сборку делаешь и ставить её надо обязательно, вообще не задумываясь. Выбор BMS модулей защиты на рынке большой, всегда можно подобрать необходимое.
 9. Не так просто. Хто що заводить у квартиру - є багато варіантів і не всі вони добрі для внутрішньої прокладки. По квартирі краще тягати спеціальний гнучкий кабель для пачкордів, для внутрішніх робіт. Або просто купити готові пачкорди необхідної довжини. Ну і, звичайно, при монтажі ніяких перетискань та крутих вигинів, все дуже обережно, там же скло, може побитися .
 10. При всій моїй повазі. Літій-іон для ДБЖ вже не в темі. Ще більше не в темі свинець. Тільки ліфер. Навіть не буду пояснювати чому, бо вже набридло.
 11. Нормальные высокочастотные онлайн UPS-ы начинаются от мощности 1000VA и напряжения батарей 36V (42V макс заряд). Всё, что меньше - это старая схема с тяжёлым железным трансформатором, соответственно - низкий КПД. Ну и свинцовые аккумуляторы - деньги на ветер. Лифер рулит. Хотя, конечно, смотрите сами.
 12. Дякую. А option 82 в OLT Huawei можна якось прописати на портах?
 13. Так это что в OLT Huawei нет вообще функции DHCP-snooping и задом-наперёдные роутеры отсекать нечем? Привязка к порту - это не то всё же. Остаётся значит только vlan per user? Option 82 тоже значит нет? А в OLT ZTE как с этим? Пытаюсь определиться с платформой.
 14. Ви цю модель мали на увазі що на фото? Виглядає цікаво, але що всередині - знову таки невідомо. Навіть ніякого pdf документа нема для ознайомлення з деталями.
 15. Питання не в тому відомий бренд чи ні й ви, звичайно, маєте право на просування свого бренду. Проте OLT - складний у керуванні пристрій зі складною системою керування і купою нюансів, які треба враховувати в роботі. Навіть заміна прошивки вже може вимагати корекцій в адмініструванні. Досвід такого адміністрування накопичується роками. Також і весь наявний парк ONU теж якоюсь мірою узгоджений з конкретними моделями OLT і як вони будуть співпрацювати з OLT іншого бренду - невідомо. І тепер уявіть собі, що треба весь той досвід відкласти вбік і почати вивчення нової невідомої системи з нуля. Хто
 16. Вибачте, якщо образив. Нічого такого в думках навіть не було. Торгівля - двигун прогресу!
 17. Кому що, я просто виклав альтернативний погляд. Мені, наприклад, потрібно тепер тільки онлайн і для дому і для роботи, бо ціни падають на них, а якість там не до порівняння з офлайновими. Особисто я як раз і відмовився від гібрида через його офлайнову природу, а поставив в себе два пристрої: онлайн UPS та сонячну зарядку. В парі працює прекрасно.
 18. Хотів придбати OLT ZTE C320/C620, але почитав цю гілку і перехотів. Тепер хочу придбати Huawei MA5800-X2. Де тут почитати щоби й це мені перехотілося?
 19. Що це повинно означати? Розшифруйте. Чи то складності перекладу з китайської?
 20. Список можна продовжувати довго, але гібрид - він не онлайновий, на відміну від якісних UPS. А так-то зрозуміло: хто що продає, той це і нахвалює.
 21. В Китае куча предложений различных OLT с их торговыми марками. Что внутри, как оно в работе, какая система управления - одному Богу известно. У нас как-то всё больше ZTE/Huawei/BDcom разных моделей прижились. Не уверен, что найдутся желающие рисковать деньгами и покупать никому не известные бренды.
 22. У вашій схемі верхній діод зайвий, бо нема ніякого сенсу відключати внутрішню зарядку і нема ніякої гарантії, що ДБЖ буде нормально працювати, якщо побачить, що зарядного струму нема. Нехай собі працюють обидві зарядки. Це не теоретичні фантазії, все перевірено на практиці і працює. Крім того, може бути ситуація, коли взагалі жодного діода там не треба. Це залежить від особливостей схем тих зарядок. Але то треба перевіряти. З одним діодом буде точно працювати, але той діод треба потужний і з радіатором, бо при великих струмах заряджання навіть діод Шотки буде відчутно грітися.
 23. Диктатор істину каже. Як завжди. У вас каша в голові з амперів, вольтів та частоти імпульсів. В нас купа УПС-ів працює одночасно з додатковими зарядними пристроями. Через те, що коли електрику вмикали на 4 години, то слабка зарядка самих УПС-ів не встигала заряджати акуми, треба було прискорити процес. Так досі і працює, хоча в нас зараз такої проблеми наразі нема. Хочете Щоби 100% працювало без аналізу схем - підключайте зовнішні зарядки прямо до акумів через діоди Шотки з відповідними параметрами й забезпечте, щоби максимальна напруга тих зарядок не перевищувала максимальну напругу зарядки с
 24. Можна, чому ні? Є нюанси, але загалом відповідь - так.
 25. Много разных перепробовали за долгое время. Но вот такие работают без проблем годами. Единственный недостаток - вес. А остальные модные всякие пластиковые и компактные - с ними проблемы постоянные, всё улетело в мусорник. Проходные - для неквалифицированных монтажников, который не могут кабель правильно в коннектор запихнуть. А так вроде никаких особых преимуществ у них не выявлено. Требуют специальную обжимку с обрезкой, хотя можно и ножом обрезать. И сами коннекторы проходные почему-то дороже обычных.
×
×
 • Create New...