Jump to content
Local

SXM.U

Сitizens
  • Content Count

    105
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

4 Обычный

About SXM.U

  • Rank
    Точу Зубы

Recent Profile Visitors

2115 profile views
  1. QSFP-40G-SR4-0,3-MPO SFP 2SM 1G-80кмLC-1550 SFP WDM 1G-40кмLC-1550 SFP WDM 1G-80кмLC-1550 SFP-WDM-1G-120km-LC SFP-WDM-1G-120km-LC SFP-BIDI-34 SFP-WDM-1G-40km-SC SFP-WDM-1G-1310-LC SFP-WDM-1G-1310-3LC SFP-CWDM-1G-1490-EX SFP-WDM-1G-20LC SFP-WDM-1G-ZX SFP-WDM-1G-1490-SC SFP-WDM-1G-1490 SFP-WDM-1G-1490-LC AP-B35121-3CL3 HL-CW-SFP-1570 FHM-S1203-L3303C SPEU-P3411-SE2DA GGB-5324S-02C GE-GB-G3RC-G5 БРОНЬ!
  2. SXM.U

    Не работает 2-ка

    Палковніка до інгвара в одну палату поселити б - ото зашквар буде!
  3. SXM.U

    Не работает 2-ка

    Таварісчь палковнік зараз знову буде втирати про комбайн і поливати гімном усіх навколо? Нам "Enhanced Filtering" з ДШ XR2 щось та й допомогло в таких випадках. Якщо таварісчю продавцю камбіума не допомогло - може просто сходити НАХ..Й
  4. SXM.U

    Не работает 2-ка

    +1. Без варіантів. Воювали, ж#пу рвали, безрезультатно. Теоретично, 3G-шніки мали б забезпечити ЕМС із обладнанням тих, хто був зареєстрований там раніше, якщо завади дійсно є. Але проблема тут криється не лише в впливі потужності 3Г і їх гармоніках(вони є, хоч і мінімальні), а в широкосмугових приймачах WIFI обладнання - як правило 2.1 - 2.6Ггц, от вони й хапають не те що потрібно, забиваючи собі приймач. І тут уже ПАТ(. Трішки допомагає юзати карти із вбудованими фільтрами(на кшталт UBNT XR2), але то не панацея, на загальному вихлопі все-одно х..ня а не сервіс.
  5. Якщо не продали —айда в броньку
  6. SXM.U

    патчкорд LC-LC duplex 3м

    Ще знайдуться?
  7. Та я орієнтуюсь в них, про «типовість» — навряд чи, виділіть хвилинку часу для обміну досвідом, будь ласка
  8. Сколько есть? Опт приветствуется?
  9. SXM.U

    продам витую пару CCA и CU

    Прошу прощения, отбой, нужна 4парка
  10. SXM.U

    Продам витую пару ДЁШЕВО!!!

    Larex биметал 4x2x0.50 бухта 305 м. (3 шт) - 480 грн DCG биметал 4x2x0.50 бухта 305 м. (1 шт) - 480 грн є ще?
  11. SXM.U

    продам витую пару CCA и CU

    Забираю, ПМ
×